Dokáže se chlap změnit kvůli ženské?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 28.02.18 17:22
Dokáže se chlap změnit kvůli ženské?

:,( :think: :,( Ahoj holky!
Mám takový problém..Je to trochu zamotaný ale nevím si už rady…:(
Pořád mi jen lže…koukal svoji bývalý na facebooku na profil..Ale mě tvrdil že ne… Říká mi že jsem pro nej jedinečná a výjimečná…Ale nedělá nic proto abych se tak vedle něj cítila.. :think:
Není ke mě férový…
Dnes se mi stalo že mi jeden z jeho kamarádů napsal dost hnusnou zprávu a on se mě vůbec nezastal…necítí potřebu se mě asi zastat nebo já nevím…
Teď když jsem mu řekla že s ním končím že už na to nemám…tak mi slibuje že se kvůli mě změní…Myslím si že chlap se jen tak nezmění..Nebo ano?
Nevím jestli mu na mě záleží jak říká a nebo ne…
Mám mu dát šanci nebo je lepší to ukoncit? Omlouvám se za blbý otázky ale já už jsem úplně na dně nevím co dělat…co by jste dělali vy v mé kůži?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

zuza92
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 28.02.18 17:26

To je těžký, lidé se mění. Mění se jejich priority. Mám v okolí chlapa, který se po boku ženy změnil, spíš dospěl. Ale znám i jednoho co má milují ženu, krásnýho syna a pořád je to pako..chodí po hospodách, honí ženský.
Kolik mu je?

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 28.02.18 17:27

@zuza92 je mu 24 :(

ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 28.02.18 17:28

Podle mě se žádný člověk jen tak nemění :)

Emimin7
Echt Kelišová 9304 příspěvků 28.02.18 17:28

Dokaze, kdyz si ho ona podridi a bude silne dominantni. Jinak asi moc ne.

malá_holka
Kelišová 5407 příspěvků 28.02.18 17:33

Můj se trošku změnil, ve stylu že líp komunikujem. já se míň vztekám a on nemlčí a mluí se mnou. Když miluje, můžou se změnit navzájem.

zuza92
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 28.02.18 17:34

@Anonymka888 tak na jednu stranu je mladej i když mýmu chlapovi bylo 25, když se nám narodila dcera :mrgreen:. Otázkou je, jestli chceš čekat, jestli dospěje a za pár let zjistit, že si s nim třeba jen ztrácela čas.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 28.02.18 17:35

Co je tak zasadne spatneho na podivani se ex na profil?
A jak to vubec vis, ho sledujes?

A ne, lide se v zakladu az tak moc nemeni.

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 28.02.18 17:36

@zuza92 to je přesně to..čeho se bojím…prostě co když je semnou jen proto ze ví že jiná by ho nechtěla?…
Co když to semnou nemysli vážně…
Myslim ze to nema asi cenu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 28.02.18 17:36

Když Ti koupí norkový kožich, tak to třeba myslí vážně.

zuza92
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 28.02.18 17:37

Jo a na profil se svym bejvalym koukám taky :mrgreen:.

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 28.02.18 17:38

Mám mu dát tedy šanci? :(

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 17:40

Lide dozravaji az kolem 25 roku veku. Neco se na nem da jeste tvarovat, ale zbytek je dany. Spis spolu vic mluvte. Proc sleduje byvalku na fb, nemusi to byt jen obdiv nebo stále laska. Muze to byt i ten pocit, ze rad vi co dela, jak se ma. Zda se ma lip ci hur. Mozna na ni chce i trochu zarlit nebo se ujistit, ze si nasla super blba, aby uklidnil sve dusicce. To same ty, proc chces aby se te zastal. Ze je to pro tebe dulezite a rict mu proc. Pak bude vic chapavy k tvym potrebam a ty k jeho. Pokud si nedokážete naslouchat jdete od sebe.

zuza92
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 28.02.18 17:40

@Anonymka888 těžko soudit, ale pokud cítíš, že to nemá cenu, tak asi nemá. Žádný závazky spolu nemáte, jste mladí. Tak proč se trápit :nevim:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 28.02.18 17:41
@Anonymka888 píše:
Mám mu dát tedy šanci? :(

To musis vedet ty, jak se citis a popremyslet, co skutecne dela spatne a co jsou jen tve neopodstatnene obavy, ktere plynou z nizkeho sebehodnoceni.
Viz tady..

@Anonymka888 píše:
@zuza92 to je přesně to..čeho se bojím…prostě co když je semnou jen proto ze ví že jiná by ho nechtěla?…
Co když to semnou nemysli vážně…
Myslim ze to nema asi cenu
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >