Dokáže se chlap změnit? Mám mu dát druhou šanci?

31.5.20 21:20

Dokáže se chlap změnit? Mám mu dát druhou šanci?

Když jsem měla 15, začala jsem se bavit s klukem z jiné třídy, který tam působil jako vyvrhel. Nemám problém bavit se s nikým, proto mě lákalo ho poznat. Postupně jsme se seznamovali a vzájemně si celkem i rozuměli. Jenže problém byl v tom, že byl děsně falešný a v jádru to byla bestie. Hodně lidí z něj mělo strach kvůli jeho agresivitě i chování obecně. Pravidelně mlátil spolužáky a byl dost vulgární a arogantní. Ke mně se většinou choval hezky, když jsem se ale snažila zjistit, v čem tkví jeho chování, vždy začal být dost nepříjemný. Časem jsem přes moje rodiče zjistila, že měl velké problémy v rodině, z něho jsem to ale nikdy nevypáčila. Naše kamarádství však bylo jako na houpačce. Když nám bylo 18, tak najednou z ničeho nic začal na mě řvát a dost sprostě mi nadávat. Další 3 roky jsme spolu nepromluvili ani slovo. Teprve 2 měsíce zpátky mi došla od něj zpráva, kde mi poslal hodně dlouhou a strašně hezkou omluvu, až mě to dojalo. Začali jsme si tedy zase psát a došlo nakonec i k osobnímu setkání, kde jsem ho vůbec nepoznala. Ten způsob, jakým mluvil, jak se choval i jak vystupoval, mi fakt vyrazil dech. Ptala jsem se na to i jeho bývalých spolužáků a svých kamarádek. Ti všichni mi řekli, že je jako vyměněný a že ho nejde poznat. Mám trochu pochybnosti, že to jen hraje, ale chlapí dospívají později, takže možná že se fakt vzpamatoval, a to doopravdy neuvěřitelným způsobem. Může se chlap doopravdy tak neuvěřitelně změnit během 3 let? Ráda bych tomu věřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59265
31.5.20 21:23

@petra.matusu pokud se změnil teď ještě hodně mladý možná je to proto, že mu pár věcí došlo.. Možná byhc to i zkusila.. Ale sama mám vyzkoušeno, že se lidi nemění.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
31.5.20 21:34

Lidé se nemění, postupně se vyvíjí, získávají zkušenosti, rozšiřují si obzory. Ale jestli to byl puberťák, tak jen dospěl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
31.5.20 21:38

Lide se nemeni, vetsinou se na chvili pouze prizpusobi a co ti s nim vlastne jde? O pratelstvi nebo ho vidis jako potencionalniho partnera? Vsak mu sanci dej, pokud se vybarvi jako posoedne, poslat do haje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
31.5.20 21:38

Člověk co uvěří v Boha se bude chtít stát lepším.

Tvůj instinkt, ale říká opak. Že to hraje, aby měl holku a až tě bude mít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2018
31.5.20 22:14

Půjdu proti většině, ale v mém okolí se pár (!) lidí výrazně změnilo. Většina ale k horšimu a opravdu šíleně, jednoho kluka jsem poznala před deseti lety a byl to hodný skromný člověk, stal se z něj křivák co podvádí manželku, potrpí si na luxus a k ženským se chová hnusně. Známá, která byla veselá pohodová holka je věčně naštvaná lhářka. 8o Znám jediného člověka, který se změnil k lepšímu a i předtím to nebyl zlý člověk, jen nevyzrálý. :nevim: Naprostá většina lidí se ale nemění! Já bych asi s někým, kdo na mě byl hnusný a sprostý už nepromluvila a to jsem to doma taky měla pěkně naprd :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
31.5.20 22:39

Ze své zkušenosti? Ne nezmění. Nikdy. Chvilku bude to zas zalité sluncem ale pak zase

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
31.5.20 22:43

Ve 21 to není žádný chlap. Ale zkus to, proč ne? Nemáš co ztratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25706
31.5.20 23:15
@petra.matusu píše:
Když jsem měla 15, začala jsem se bavit s klukem z jiné třídy, který tam působil jako vyvrhel. Nemám problém bavit se s nikým, proto mě lákalo ho poznat. Postupně jsme se seznamovali a vzájemně si celkem i rozuměli. Jenže problém byl v tom, že byl děsně falešný a v jádru to byla bestie. Hodně lidí z něj mělo strach kvůli jeho agresivitě i chování obecně. Pravidelně mlátil spolužáky a byl dost vulgární a arogantní. Ke mně se většinou choval hezky, když jsem se ale snažila zjistit, v čem tkví jeho chování, vždy začal být dost nepříjemný. Časem jsem přes moje rodiče zjistila, že měl velké problémy v rodině, z něho jsem to ale nikdy nevypáčila. Naše kamarádství však bylo jako na houpačce. Když nám bylo 18, tak najednou z ničeho nic začal na mě řvát a dost sprostě mi nadávat. Další 3 roky jsme spolu nepromluvili ani slovo. Teprve 2 měsíce zpátky mi došla od něj zpráva, kde mi poslal hodně dlouhou a strašně hezkou omluvu, až mě to dojalo. Začali jsme si tedy zase psát a došlo nakonec i k osobnímu setkání, kde jsem ho vůbec nepoznala. Ten způsob, jakým mluvil, jak se choval i jak vystupoval, mi fakt vyrazil dech. Ptala jsem se na to i jeho bývalých spolužáků a svých kamarádek. Ti všichni mi řekli, že je jako vyměněný a že ho nejde poznat. Mám trochu pochybnosti, že to jen hraje, ale chlapí dospívají později, takže možná že se fakt vzpamatoval, a to doopravdy neuvěřitelným způsobem. Může se chlap doopravdy tak neuvěřitelně změnit během 3 let? Ráda bych tomu věřila.

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
1.6.20 00:12

Serpentini. http://www.cm-fatima.cz/m/zjeveni-ve-fatime-17/

„2.světová válka se schyluje ke konci; nepřestanou-li však lidé urážet Boha, neuplyne dlouhá doba a začne během pontifikátů Pia XI. jiná, ještě horší. Až uvidíte noc ozářenou neznámým světlem, vězte, že je to velké znamení, které vám Bůh dává, že se chystá potrestat svět za jeho zločiny skrze válku, hlad a pronásledování církve i Svatého otce. Aby se jí zabránilo, budu žádat o zasvěcení Ruska mému Neposkvrněnému Srdci a o smírné přijímání o prvních sobotách v měsíci. Budou-li přijaty moje požadavky, Rusko se obrátí a bude mír; když se tak nestane, rozšíří své bludy po světě a bude podněcovat války a pronásledování církve. Dobří lidé budou mučení, Svatý otec bude muset hodně trpět, mnohé národy budou zničeny.“
Ps. Zkaženost člověka se šíří jako virus a za to a nedodržování Božího zákona přijde brutální trest. Čína a Rusko to tady již velmi brzy v noci v Evropě během hodiny vyhladí. Pak teprv se člověk bude snažit změnit k lepšímu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
1.6.20 07:30
@petra.matusu píše:

Teoreticky by mohlo být, že dozrál.

Ale prakticky pokud je někdo v základu agresivní hajzlík, tak se to spíš naučí maskovat a jednoho dne to zase vyleze na povrch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2500
1.6.20 09:55

Sice se lidé v něčem nemění…

ale procházejí si různými a dost odlišnými fázemi života, mění se jejich priority, preference…
Jinak se bude člověk chovat ve dvaceti, jinak ve třiceti, ve čtyřiceti…
Z drzého puberťáka je mladý pařič, pak mladý otec od rodiny, staví barák, stará se, pak trochu zpohodlní, druhá míza, aby se před důchodem trochu srovnal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
k22
54
1.6.20 19:01

Moze byt, ze sa rozhodol zit inak ako doteraz. Ci mu to vydrzi par mesiacov alebo 10 rokov boh vie. V zatazovych a krizovych situaciach vsak moze padnut do starych kolaji, zalezi na jeho motivacii a ci sa dokazal odputat od rodicov a minulosti. ALE to sa stava aj „normalnym“ ludom, ze im casom prdne v gebuli a robia hluposti. Nevyberes si.

Preco sa sprava inak? Co cita? Dal sa k nejakej sekte? Mal uraz? Osvietil ho duch svaty, medituje, chysta sa do Indie?? Studuje? On po tebe ide alebo sa s tebou len rad vidi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
1.6.20 21:30

Nevím. Zásadním životním proměnám moc nevěřím. Aneb kdo byl d.bil na základce, je d.ebil i po 30 letech. U mě zatím bez výjimky. Je divné, že slovo d.bil považují za vulgarismus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
1.6.20 21:35

Být tebou bych se na to vysral. Pokud se potřebuješ ujistit od lidí kteří neznají tebe ani jeho a nedáš na informace z první ruky tak je naprosto jedno kdo ti co doporučí. Neuvěříš, že se změnil. A jít do vztahu s nedůvěrou je hádej co?

PÍČOVINA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama