Reklama

Dokážete se naučit 15 stran textu za noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:27
Dokážete se naučit 15 stran textu za noc

Myslíte že je možné naučit se za noc 15 stran A4 zítra mám zkoušku a hodně jsem to podcenila

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

happy day
Kecalka 121 příspěvků 28.08.18 19:29

Tak zvladnout se daji i cela skripta. Radsi prestan mudrovat na emiminu a jdi se ucit ;)
Hodne stesti u zkousky :kytka:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 28.08.18 19:31

Jako odříkat nazpaměť, nebo se naučit obsah učiva z 15 stran? 15 stran přeci není nic, kdyby 150, tak už by to byla jiná otázka…

K82
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 7 inzerátů 28.08.18 19:31

a co je to za predmet?to je asi docela podstatne ;)

tininas
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 28.08.18 19:31
@Anonymní píše:
Myslíte že je možné naučit se za noc 15 stran A4 zítra mám zkoušku a hodně jsem to podcenila

Myslíš textu nebo jsou tam i obrázky? :)

sediza
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 28.08.18 19:43

Záleží čeho!

Lama Lama
Hvězda diskuse 47783 příspěvků 28.08.18 19:43

Odříkat na zpamět ne. Interpetovat informace nejspíš jo. Asi bych nedala nějaké hodně informačně nabyté texty s cizími názvy, jmény, daty. Pak to, čemu nerozumím - náročná fyzika, chemie, matika. Ale jinak bez problémů mnohem víc.

meduzza
Echt Kelišová 8704 příspěvků 28.08.18 19:47
@Anonymní píše:

Tak záleží co to je. Kdyby to byly biochemické cykly, tak to bych 15 stran za noc nedala :mrgreen: . Jestli něco popisného a kecacího, může to jít snadno :)

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 28.08.18 19:49

Ano, jde, dvě stránky za hodinu a nad ránem si možná stihneš hodit chrupku.
Ale nesmíš dělat nic jiného. Zvýrazňovače, podtrhávat, vyždímat z textu základ, vytěsnit omáčku a doufat, že otázky při zkoušce/ v textu ti sednou.

AlenaSu
Kecalka 355 příspěvků 28.08.18 19:55

Zvladla jsen se naucit na statnice za tyden na sama Becka a to zkoušejíci nebyli zrovna mírní. Takže 15str v pohodě. :kytka:

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 28.08.18 20:26

Asi pohoda. Když jsme dělali bakalářku, tak se nám doktorandi smáli, že to, co my máme jako velkej celoroční projekt, oni sepisují jako jednohubku přes víkend :mrgreen: .
Taky záleží 15 stran čeho a v jakém jsi ročníku.
@AlenaSu Já se skoro neučila na maturitu. Jenom jsem doufala, že jsem dávala ve škole dostatečný pozor :mrgreen: (dávala :lol: ).

z92
Kecalka 138 příspěvků 28.08.18 20:35
@happy day píše:
Tak zvladnout se daji i cela skripta. Radsi prestan mudrovat na emiminu a jdi se ucit ;)
Hodne stesti u zkousky :kytka:

asi tak 8)

Evullka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 6 inzerátů 28.08.18 20:38

Jako pokud jde o 15 stran textu, žádné vzorce apod. tak to se lze za noc naučit i víc.Tohle zvládneš s přehledem. :palec:

Příspěvek upraven 28.08.18 v 20:39

Příšera
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 28.08.18 20:38

15 stran? v pohodě :) jinak já si dřív dělala rychlovýpisky, ale funguje to jen když máš zhruba přehled o čem je řeč. To jsem si třeba 50 stran vmáčkla do 2, hodně heslovitě, ale pak se to mnohem líp opakovalo :) ale za noc to určitě dáš :)

Jahru
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 28.08.18 20:48

Za noc se dají zvládnou dvoje skripta o 100 stranách :mrgreen: Pravda, chtělo to hóóódně kafe :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama