Dokážete si vážit našetřených peněz? ;-)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 14:47
Dokážete si vážit našetřených peněz? ;-)

Dokážete si vážit 200 000 Kč nebo 400 000 Kč? Já ano, šetřím teprve 3 roky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 03.05.18 14:50

@Iceman88 A čo také si Kefalín mám přredstavit pod pojmom vážit si peňazí? Jako že je člověk nic neutratí. Nebo že se večer podívá do bankovnictví a vidí, že má rezervu? Nebo, že přemýšlí nad každým výdajem?
Našetřené peníze bez účelu jsou k ničemu. Pokud člověk střádá úsory, pak by měl vědět, za jakým účelem. A samozřejmě ideální je když ten účel neznamená navýšení pravidelných výdajů, v ideálním případě naopak znamená zvýšení příjmů.

J_Doe
Závislačka 2796 příspěvků 03.05.18 15:09

Co to znamena, vazit si penez?

Koukam, zes na sebe opravdu pysny, uz o tvych usporach ctu ve druhe diskuzi…

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 11600 příspěvků 03.05.18 15:10

Tisíckrát krásnější než jsou prachy… Je pár slov šeptaných do vlasů. Nebo hrát s dívkou svou něžný šachy. Smát se všem nechtěným trapasům. Dítě vyjde lacino, pár skleniček na víno. Noc na plné obrátky, Mhm - dítě je pak na splátky. Jako v rallye Paříž - Dakar zabloudíme na poušti, honitbu za leskem věcí život těžko odpouští. Obchodáky probíháme, čím dál sobě cizejší, v igelitu na večeři nesem chleba včerejší… :think: :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 15:15

My poctivě šetříme a ano, jsem na to pyšná :lol: zatím máme asi jen něco okolo 50 tis., většinu jsme utratili za nové auto, svatbu a teď jsme se stěhovali a vybavovali byt komplet novým. Na ničem jsme nemuseli šetřit, právě díky finanční rezervě. Teď už budeme šetřit jen na hypo a baráček :palec:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 03.05.18 15:20
@J_Doe
@J_Doe píše:
Co to znamena, vazit si penez?Koukam, zes na sebe opravdu pysny, uz o tvych usporach ctu ve druhe diskuzi…
:mrgreen: :mrgreen: Pyšnej chlapec na svý šušně že? :mrgreen: :mrgreen:

Korculalala
Kecalka 459 příspěvků 03.05.18 15:24

A proč tedy bydlíš na ubytovně?

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 15:26
Anonymní

Já bych už v červnu nebo v červenci mohl mít 200 000 Kč. Tak lepší než mít na účtě jen 17 000 Kč. :mrgreen:

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 03.05.18 15:27

Bohužel šetřit neumím. Je pro mě jednodušší vzít si půjčku a splácet. Jediné, co se mi kdy povedlo, tak jsou nějaké kryptoměny, ale k tomu mě dokopal kamarád.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1639 příspěvků 03.05.18 15:36
@Iceman88 píše:
Dokážete si vážit 200 000 Kč nebo 400 000 Kč? Já ano, šetřím teprve 3 roky.

co to je za wtf diskuzi :mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 03.05.18 15:38

Tak jako každý má z něčeho radost, @Iceman88 má radost, že našetřil, to je ok. Lepší, než kdyby se chlubil dovolenou na splátky. Pro někoho je prostě 200 tis. hodně peněz no. Pro jiného třetina výplaty.
Každopádně si koleduje akorát o další nepříjemnou zkušenost, když o svýchnašetřených penězích takhle píše. Každopádně mu přeji, ať s penězi naloží tak, aby toho po čase nelitoval.

Korculalala
Kecalka 459 příspěvků 03.05.18 15:48

@Premek_Orac podle mě kecá, píše že by to mohl mít našetřeno v červnu a na jiné diskuzi že ho někdo okradl a že bydlí na ubytovně

Helileli
Závislačka 2631 příspěvků 03.05.18 15:50

Peněz si nevážim, to je jako vážit si otrockého biče, že dobře práská.
Ne že bych neměla rezervu pro případ, že odejde pračka nebo bude potřeba koupit novy pneumatiky, ale jinak je s chutí posílám do oběhu výměnou za různé požitky, zážitky a trochu bezstarostnosti, co mně a dětem nabízejí.

novakova.t
Závislačka 3168 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 15:51

Jezis…uz zase? :pocitac:

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 15:55
Korculala

To mě ale ošidili 2 lidi o peníze a navíc se to stejně stalo v roce 2015. Od té doby jsem se tak naštval, že šetřím až do teď a vyplatilo se to. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama