Dokážu manžela znovu milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 02.02.17 13:22
Dokážu manžela znovu milovat?

Ahoj,
ráda bych se svěřila a nechala si poradit. Jsme s manželem 10 let, přibližně před pěti lety jsem začala ztrácet pocit zamilování. Mám ho ráda, ale to je vše. Nemám ráda intimčo, doteky, líbání.. nespíme spolu. Manžel začal být protivný, byl na mě (asi i díky tomu) hnusný. Máme malé dítě 6 let. Za poslední rok se ale hrozně změnil. Projevuje mi lásku, je perfektní jak ke mně, tak k dítěti. Nemám co bych mu vytkla. Ale prostě nedokážu ho milovat a jeho to děsně trápí. Chytne mě to ještě někdy? Mám předstírat lásku? Nebo bude lepší to ukončit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

arinecka
Závislačka 4775 příspěvků 02.02.17 13:27

@Hanule.Pa Těžko říct, pokud se ze vztahu vytratí to intimčo, doteky, sex atd tak to je špatný, pokud k němu nic necítíš a všechno z toho dělala jen pro to abys zachránila vztah tak to nemá cenu, stejně to vycítí :nevim:

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 02.02.17 13:27

Tak to teda nevim. Pet let? Jak muzete vubec vydrzet, takhle vedle sebe zit. Tohle se ma proste resit vzdycky hned. Vztah je boj a hodne prace. Sex je dulezita vec, ktera ho hodne stmeluje. Pokud spolu, ale lidi vydrzi mesice nic nemit, tak je to zvlastni. Pro me nepochopitelny.

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 02.02.17 13:31
@Jana525 píše:
Tak to teda nevim. Pet let? Jak muzete vubec vydrzet, takhle vedle sebe zit. Tohle se ma proste resit vzdycky hned. Vztah je boj a hodne prace. Sex je dulezita vec, ktera ho hodne stmeluje. Pokud spolu, ale lidi vydrzi mesice nic nemit, tak je to zvlastni. Pro me nepochopitelny.

Já to právě řešit nechtěla, bylo malé mimčo, neměla jsem na to myšlenky, chuť.. manžel ano, ten to chtěl řešit stále. A jelikož já ne, asi proto byl na mě i kolikrát ošklivý, někdy až dost. A tím se to točilo stále dokola v bludném kruhu. Asi tak před rokem si to asi uvědomil a změnil se, je zase takový jako předtím - milý, romantický, dělá pro mě a rodinu vše. Ale já to nedokážu, to co asi on ode mě čeká, nějaký cit. Jak z toho ven? Mám přerušit jinak naprosto skvěle fungující rodinu?

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 02.02.17 13:32

A kdyz si predstavis, ze ti on rekne, ze te uz nemiluje jak ti je? Dokazes si predstavit zivot bez nej? Clovek obcas nevi co mel, dokud o to neprijde.
A vztah bez sexu, to pujde do kopru.

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 02.02.17 13:35
@Hanule.Pa píše:
Já to právě řešit nechtěla, bylo malé mimčo, neměla jsem na to myšlenky, chuť.. manžel ano, ten to chtěl řešit stále. A jelikož já ne, asi proto byl na mě i kolikrát ošklivý, někdy až dost. A tím se to točilo stále dokola v bludném kruhu. Asi tak před rokem si to asi uvědomil a změnil se, je zase takový jako předtím - milý, romantický, dělá pro mě a rodinu vše. Ale já to nedokážu, to co asi on ode mě čeká, nějaký cit. Jak z toho ven? Mám přerušit jinak naprosto skvěle fungující rodinu?

@Hanule.Pa to je ale strasne spatne. Male dite neni zadny duvod, aby clovek ignoroval partnera. Asi se citil totalne odstrceny a proto byl zly. Pokude vam to pred ditetem klapalo a on se snazi, tak by to chtelo zkusit. Mluvit, mluvit a mluvit a navazat, kde se to rozbilo. Uz nemate, co ztratit.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 02.02.17 13:37

Byla by možnost odjet, třeba na hory, na wellness a být chvíli bez něj? :think: Třeba by ti odpočinek od rodinného stereotypu pomohl uvědomit si, co vlastně cítíš, co ti vadí, jestli ti chybí… dokážeš si představit, že by si zabalil, řekl ti, že už tě nemiluje a odešel? :think:

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 02.02.17 13:41
@pikola píše:
A kdyz si predstavis, ze ti on rekne, ze te uz nemiluje jak ti je? Dokazes si predstavit zivot bez nej? Clovek obcas nevi co mel, dokud o to neprijde.
A vztah bez sexu, to pujde do kopru.

Dokážu si představit život bez sexu, jestli bez manžela nevím. Asi bych to zvládla. Ale zase chci, aby syn, ke kterému má manžel perfektní vztah, měl „normální“ rodinu. Fakt nevím, co s tím.

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 02.02.17 13:43
@radkka píše:
Byla by možnost odjet, třeba na hory, na wellness a být chvíli bez něj? :think: Třeba by ti odpočinek od rodinného stereotypu pomohl uvědomit si, co vlastně cítíš, co ti vadí, jestli ti chybí… dokážeš si představit, že by si zabalil, řekl ti, že už tě nemiluje a odešel? :think:

Dokážu si to představit a bolelo by mě to jen kvůli synovi, který je na něj (ale i na mě) dost vázán. I kvůli tomu zatím nepřemýšlíme asi ani jeden.

Nysmo
Kecalka 328 příspěvků 02.02.17 13:43

Musí to být hodně těžký vedle někoho žít jako sourozenec bez lásky :( Ale já bych to jen tak nevzdávala, pokusila bych se do něj znovu zamilovat a cítit k němu to co dříve, přece jen 10 let je 10 let :) Mohli byste si zajet na společnou dovolenou bez dítěte, chodit spolu na romantické večeře a rozmazlovat se jako dříve :) A třeba jiskřička přeskočí a pokud ne, tak si aspoň můžeš říci, že jsi pro to udělala všechno, ale že to nejde. Vztah bez lásky není dobrý. Držím palce!

Atill
Povídálka 41 příspěvků 02.02.17 13:43

5 let je opravdu hodne, zapeklita situace

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 02.02.17 13:44
@Hanule.Pa píše:
Dokážu si to představit a bolelo by mě to jen kvůli synovi, který je na něj (ale i na mě) dost vázán. I kvůli tomu zatím nepřemýšlíme asi ani jeden.

A co zkusit nějakou poradnu? :? Těžko se radí, hlavní je, jestli opravdu vůbec stojíš o to, aby se to změnilo…jestli ho znovu chceš milovat. Pokud vnitřně víš, že ne, tak s tím už nic neuděláš, ale jestli ano, tak bych zkusila tu poradnu.

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 02.02.17 13:46
@Jana525 píše:
@Hanule.Pa to je ale strasne spatne. Male dite neni zadny duvod, aby clovek ignoroval partnera. Asi se citil totalne odstrceny a proto byl zly. Pokude vam to pred ditetem klapalo a on se snazi, tak by to chtelo zkusit. Mluvit, mluvit a mluvit a navazat, kde se to rozbilo. Uz nemate, co ztratit.

Klapalo a i teď vše perfektně klape, rozumíme si kromě citu opravdu ve všem, jsme dokonale sehraný. Jen ten cit z mé strany tam není. Nedokážu se do toho nutit. Čekala jsem 2 roky jestli to třeba znovu nepřijde, ale pak už začal být na mě hnusný a nějak mě to přešlo to čekání a v uvozovkách jsem to po citové stránce zabalila zcela. A že se teď rok znovu opět snaží být pan dokonalý je fajn, ale se mnou to nic nedělá. Sázím na spontánnost, nedokážu se zkusit přinutit se ho dotýkat a tak.

alifie
Extra třída :D 12668 příspěvků 02.02.17 13:47
@Hanule.Pa píše: … Nemám ráda intimčo, doteky, líbání.. nespíme spolu. Manžel začal být protivný, byl na mě (asi i díky tomu) hnusný. Máme malé dítě 6 let. Za poslední rok se ale hrozně změnil. Projevuje mi lásku, je perfektní jak ke mně, tak k dítěti. Nemám co bych mu vytkla. …

Pokud jsi dřív měla jeho dotyky ráda - tvoje nechuť souvisí jen s jeho předchozím chováním k tobě - tak pokud jemu odpustíš a sama sobě dovolíš, aby se ti to znovu líbilo, tak věřím, že vám to může začít znovu klapat. :nevim:

zoidberg
Extra třída :D 11863 příspěvků 02.02.17 13:48

Zamilovat se do něj znovu můžeš, ale nejdříve ho musíš ztratit. To tě nejlépe nakopne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >