Do kdy čekat na odpověď od personalisty?

Anonymní
20.8.20 12:09

Dokdy čekat na odpověď od personalisty?

Ahoj holky, potřebuju radu od zkušenějších.
Prosím anonym, jde o osobní věc.
Na konci července jsem byla na pracovním pohovoru, kde mě upozornili, že se mi ozvou do 2-3 týdnů.
Třítýdenní lhůta skončila včera, mezitím jsme si s vedoucím personalistou vyměnili tři e-maily (jeden klasický děkovný, pak odpověď na můj dotaz a poslední, ve kterém mě nabádal, ať ještě několik dní počkám, že mi pak dá vědět finální verdikt).
Ještě nenapsal a já teď nevím, zda mám dál poslušně čekat nebo zítra třeba zavolat (a tím ukázat zájem)? Nebo radši mlčet a nevtírat se?
Díky moc za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.8.20 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuju radu od zkušenějších.
Prosím anonym, jde o osobní věc.
Na konci července jsem byla na pracovním pohovoru, kde mě upozornili, že se mi ozvou do 2-3 týdnů.
Třítýdenní lhůta skončila včera, mezitím jsme si s vedoucím personalistou vyměnili tři e-maily (jeden klasický děkovný, pak odpověď na můj dotaz a poslední, ve kterém mě nabádal, ať ještě několik dní počkám, že mi pak dá vědět finální verdikt).
Ještě nenapsal a já teď nevím, zda mám dál poslušně čekat nebo zítra třeba zavolat (a tím ukázat zájem)? Nebo radši mlčet a nevtírat se?
Díky moc za rady.

Pockat. Jednou mi jeden uchazec volal asi trikrat, bylo to otravne, vyradila jsem ho kvuli toho.

• Citovat
  • Nahlásit
1443
20.8.20 12:28

Tipla bych ze místo nabídli jinému a čekají jestli nabidku přijme…
Nevolala bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
20.8.20 12:29

Souhlasím, počkej. Mezitím zkoušej i jiné pozice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
20.8.20 12:38

Klidně bych poslala mail, že slíbili vyjádření do 3 týdnů, tak jak to vypadá… Ale upřímně si myslím, že spíš mají nějakého horkého favorita a čekají, jestli přijme nabídku 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
20.8.20 12:39
@Anonymní píše:
Pockat. Jednou mi jeden uchazec volal asi trikrat, bylo to otravne, vyradila jsem ho kvuli toho.

Tak to se hned pozná kvalitní personalista :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16253
20.8.20 12:46
@Jitul.kaaa9 píše:

no myslím, že takových je 98 %

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:32
@Jitul.kaaa9 píše:

Ale ja nebyla personalista, ale sef, co nekoho takove do teamu nechce :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3265
20.8.20 14:07
@Anonymní píše:
Ale ja nebyla personalista, ale sef, co nekoho takove do teamu nechce :mrgreen:

Naprosto chápu! Kvalifikovaný lidi jsou na houno, kor když nedejbože o pozici stojí a dají najevo zájem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 14:28

@Jitul.kaaa9 kdyz mas vice stejne kvalifikovanych lidi, tak pak rozhodujes podle dalsich kriterii, jak se ti s nim bude pracovat, jak zapadne do teamu, atd.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama