Dokdy se Vaši vzteklouni váleli po zemi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 04.11.14 21:20
Dokdy se Vaši vzteklouni váleli po zemi?

Dotaz pro maminky „válejících se vzteklounů“. Kdy s tím přibližně Vaše děti přestaly? Ptám se proto, že syn s tím začal cca v 15 měsících, ted jsou mu 3 a dělá to pořád. Má vyloženě náběh na afektivní záchvat a dělá to prostě kvůli každé kravině. Nepomáhá s ním mluvit, ani to ignorovat, ani ho odnést, ani ho seřezat.. Všichni říkají že ho to přejde.. ale zatím to vůbec nevypadá :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 04.11.14 21:26

@marmelada78 co bych dala za válení :-D vím, že to taky není sranda, ale malej už od cca 13 měsíců do teď (16,5měs) když je naštvaný tak mlátí čelem do něčeho, co si vyhlídne, čím ostřejší a tvrdší, tím lepší… a nevím, co s ním

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 04.11.14 21:27

No, tak muj se sice nevali po zemi (nastesti), ale je schopnej se zaseknout a treba i hodinu nekde stat a ja, protoze ho nechci zvykat na noseni, tak musim stat s nim a cekat, kdy se pan uraci. Cim vic se ho snazim presvedcit at jde, tim je to horsi, takze se mi osvedcilo, ze musim jen stat a delat, ze mi to nevadi. To pak pri prose stesti vydrzi maximalne ctvrt hodiny. Nejhorsi je to jeste doma na schodisti. Zasekne se a pokud ho nevezmu, tak se rozbreci a nepujde a nepujde. :zed:

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 38910 příspěvků 15 inzerátů 04.11.14 21:28

Asi tě nepotěším, syn necelých 6 let a je to snad ještě horší než ve dvou letech :lol:

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 04.11.14 21:28
@Teruna000 píše:
@marmelada78 co bych dala za válení :-D vím, že to taky není sranda, ale malej už od cca 13 měsíců do teď (16,5měs) když je naštvaný tak mlátí čelem do něčeho, co si vyhlídne, čím ostřejší a tvrdší, tím lepší… a nevím, co s ním

Jo to on mlati hlavou do zeme u toho..

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 04.11.14 21:29

@marmelada78 jéje :-/ představa, že se to nezlepší, mě děsí :think:

verrru
Závislačka 2760 příspěvků 04.11.14 21:42

Já to snad ani nechci číst :mrgreen: u nás 27m vzteká a válí se po zemi od léta, a čekám že ještě chvíli bude.. a náš se teda umí válet nebo sebou třísknout (položit) na zem pouze pro efekt a dává si moc dobrý pozor aby si neublížil a čeká co my na to :mrgreen:

ejhle
Závislačka 2851 příspěvků 04.11.14 21:48

Ja porad doufam, ze uz to nebude dlouho trvat, jinak se ta nase vzteklina (2 r a 3 mesice) nedozije vanoc :)
Prozatim mam pocit, ze je to horsi a horsi, jen za dnesek se sekla 8× :zed: Ona jde z vybirne nalady do vztekleho zachvatu a pak zase vytlemena.
Kamosky rikaly, ze po tretim roce to jejich vzteklounum pomalu koncilo, tak budu doufat :)

Příspěvek upraven 04.11.14 v 21:53

ejhle
Závislačka 2851 příspěvků 04.11.14 21:52

@Moise nestras nas naivky, ktere doufame, ze to jednou skonci :)

snee
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 04.11.14 21:52

No u nas se nevalime po zemi, ale vztekame se a pistime a zurive rveme a hlavne v obchodech :roll: si vzdycky pripadam extra trapne, kdyz mi tam dite rve v amoku a ja ho ignoruju a cekam az to prejde neb nejaky rozumny vysvetlovani nema vubec zadny efekt :roll: od jiste chvile se vyhybam obchodum, kde maji ty houpaci auta, nebo letadla za 10kc a podobne, neb kdyby mohl, tak se tam houpe denne nekolik hodin v kuse a kdyz reknu ne, je zachvat ;)

Evelina31
Kecalka 435 příspěvků 04.11.14 21:54

JJ, rika se, ze se tretima narozeninama se to zlepsi. Uz se jich nemuzu dockat :jazyk:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19581 příspěvků 04.11.14 21:55

Nikdy s tím ani nezačaly…

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 38910 příspěvků 15 inzerátů 04.11.14 21:58
@ejhle píše:
@Moise nestras nas naivky, ktere doufame, ze to jednou skonci :)

no já jsem taky tak naivní a čekám :mrgreen: no zatím marně.
kolem těch dvou let taky mlátil hlavou o zem, ale to celkem brzy přišel na to, že ho to bolí a přestal
teď je někdy milionovej a někdy zralej na prodej :mrgreen: Vytočí se kvůli kravině a pak s ním nehne nic a nikdo. Přitom ve školce je nekonfliktní, od učitelek chválen. Tak nevím, asi se cestou nějak přepne :mrgreen: :mrgreen:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.11.14 22:04
@Moise píše:
Asi tě nepotěším, syn necelých 6 let a je to snad ještě horší než ve dvou letech :lol:

no tohle ne, to mi neříkej :zed: :zed:
náš skoro 3 letý se také s oblibou válí po zemi, prostě si někde lehne, a leží. le to fakt na palici :zed:

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 04.11.14 22:11

Ja deti vychovavala prisne, odmala, vychovala jsem tak i decka sestrence, a nikdy anj edno se vztekanim nezacalo…tim prisne nechci rict drasticky, ale dusledne…staci, kdyz se prisne podivam, tak deti zlobit prestanou..mozna je to tim, ze chovame velke psy :-),mame pevnou ruku :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >