Doklad o výši čtvrtletního příjmu - Příspěvek na bydlení

Anonymní
29.5.17 16:13

Doklad o vysi ctvrtletniho prijmu - Prispevek na bydleni

Chtela jsem pozadat o Prispevek na bydleni, ke kteremu je potreba vyplnit formular Doklad o vsi ctvrtletniho prijmu. Jsem na rodicovske dovolene a k tomu jsem mela malou brigadu ve firme, odkud jsem po neshodach s majitelkou odesla. Majitelka se mnou nyni nekomunikuje, nejsem schopna nijak ziskat razitko do formulare o tom, ze jsem tam dane ctvrtleti vydelala nejake penize. Da se to nejak oficialne ‚obejit‘? Dnes jsem na UP byla, pani urednice byla dost razna a nesmlouvava a zadost odmitla bez razitka prijmout. Prinesla jsem vyois z uctu, kde je ona firma napsana v mem prijmu, je tam, samozrejme, i castka (tedy vyplata), kterou jsem mela. Ale jak to resit? Muzu tam misto toho dat razitko firmy, kde pracuju ted, castku napsat stejnou, ale mam strach, ze to urednice budou nejak resit a kdyz na to prijde, tak z toho udelaji zle mne i firme. Nebo to vubec nikde nijak nedohledavaji a staci jim to razitko? Popr. vim ICO i adresu firmy, to vse muzu do formulare vypsat. Ale nebudu mit razitko, ani podpis.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

576
29.5.17 16:19

A spocitala sis v kalkulacce na internetu zda vubec budes mit na neco narok kdyz mas privydelek? Abys nelitala, neshanela a ve finale nic nedostala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.17 16:22
@Framik píše:
A spocitala sis v kalkulacce na internetu zda vubec budes mit na neco narok kdyz mas privydelek? Abys nelitala, neshanela a ve finale nic nedostala.Bohuzel na internetu je X kalkulacek, ktere se pomerne HODNE rozchazeji v tom, zda mam na neco narok, nekolikrat mi vyslo 0 Kc, ale obcas i 5000. Takze se tomu verit neda:/ Nebo aspon nevim, ktera by byla ‚oficialni‘. Kazdopadne privydelek za to ctvrtleti je cca 1000 Kc.
  • Nahlásit
  • Citovat
23860
29.5.17 17:55

A nestaci se z te minule firmy spojit pouze s ucetni…? Jinak padelat razitko, to nedelej, kdyby na to prisli, zavařis sobe i nove firme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.17 18:06

@Gina108 ucetni neznam vubec:( prave jsem nevedela, jak moc urad proveruje to, kdo mi ty penize poslal, proto me to napadlo, ale bojim se toho.

• Nahlásit
  • Citovat
23860
29.5.17 18:13
@Anonymní píše:
@Gina108 ucetni neznam vubec:( prave jsem nevedela, jak moc urad proveruje to, kdo mi ty penize poslal, proto me to napadlo, ale bojim se toho.

To bych teda tu tisicovku radsi nepriznala vubec. Sice taky podvod, ale aspon do toho nenamocis zamestnavatele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.17 18:26

@Gina108 oni mi to sami nabidli, ale tak samozrejme do.toho nepujdu, kdyz hrozi problemy. ale netroufnu si to ani nepriznat:(

• Nahlásit
  • Citovat
3107
29.5.17 19:12
@Anonymní píše:
@Gina108 oni mi to sami nabidli, ale tak samozrejme do.toho nepujdu, kdyz hrozi problemy. ale netroufnu si to ani nepriznat:(

A co inspektorát práce, to by nešlo? Ony ty majitelky celkem nerady, když se jim někdo stoura v papírech…já bych ji tím pohrozila, napsala bych doporučený dopis, to samé poslala v kopii mailem, jako že žádám o vyplnění příjmů bla, bla a pokud i nadále bude delat naschvály, předám k prošetření na inspektorát práce a Fin. úřad… :nevim: pak bych zašla na podatelnu na pracak a žádost podala…oni tě obeslou, ať dolozis chybějící věci, ale žádost uz bude podána… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.17 16:36

@MarieP takze kdybych to hodila zitra na podatelnu bez razitka (uz jsem tam vypsala nazev firmy, ICO, jmeno a tel. majitelky firmy, a dam k tomu vypis z meho uctu, kde je firma u vyplat tez napsana), tak oni me budou kontaktovat, at dolozim veci a budou po dolozeni razitka pocitat, ze byla zadost podana se zitrejsim datem? i kdyz razitko dodam pozdeji?

• Nahlásit
  • Citovat
3107
30.5.17 19:04
@Anonymní píše:
@MarieP takze kdybych to hodila zitra na podatelnu bez razitka (uz jsem tam vypsala nazev firmy, ICO, jmeno a tel. majitelky firmy, a dam k tomu vypis z meho uctu, kde je firma u vyplat tez napsana), tak oni me budou kontaktovat, at dolozim veci a budou po dolozeni razitka pocitat, ze byla zadost podana se zitrejsim datem? i kdyz razitko dodam pozdeji?

Ano, oni na podatelně jen přijmou žádost a dají razítko, že je to přijato…posuzovat to budou kompetentní pracovnice a ty ti napíši dopis, ať doložíš chybějící podklady… Datum podání žádosti bude to, kdy jsi to zanesla na podatelnu, ale je tam datum do kdy je třeba doložit co chybí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.17 22:06

@MarieP Tak jsem podala žádost přes podatelnu a dnes mi přišel dopis s modrým pruhem, resp. ve schránce jsem měla upozornění, že je dopis na poště. Zítra si ho kvůli práci nestíhám vyzvednout, ale zarazil mě ten modrý pruh - myslíte, že může jít o doložení toho razítka (příp. dalších věcí), anebo se s modrým pruhem posílá výsledek rozhodnutí, např. i to, že příspěvek zamítli? Děkuji Vám moc.

• Nahlásit
  • Citovat
3107
9.6.17 13:23
@Anonymní píše:
@MarieP Tak jsem podala žádost přes podatelnu a dnes mi přišel dopis s modrým pruhem, resp. ve schránce jsem měla upozornění, že je dopis na poště. Zítra si ho kvůli práci nestíhám vyzvednout, ale zarazil mě ten modrý pruh - myslíte, že může jít o doložení toho razítka (příp. dalších věcí), anebo se s modrým pruhem posílá výsledek rozhodnutí, např. i to, že příspěvek zamítli? Děkuji Vám moc.

Jj, to bude to dolozeni, je to vždy do vlastních rukou…stejně tak posílají s modrým pruhem zamítnutí, atd…pokud dávku priznaji, jde většinou obyčejně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 13:19

@Framik
Dokáže mi někdo pomoc s vyplněním když přítel nepracuje?

• Nahlásit
  • Citovat
11716
31.10.19 13:23

Do jeho papíru napíšeš do kolonky Příjem misto příjmu datum / např.1.7.-31.10./: Neměl jsem žádný příjem. A jeho podpis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 13:25

@Monchichik já jsme dostala ale celý dvojlist na vyplneni..jen na přítele já měla jen mateřskou a rodicak

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama