Doklady, co kupuju z výživného

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
166
17.4.21 07:29

Doklady co kupuju z výživného

Zdravím. Prosím vás mám dotaz jestli mám povinnost příteli dokládat co kupuju z alimentů co mě posílá. Řekl mi že chce vědět co kupuju, a že má na to právo, atd. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37363
17.4.21 07:33

Ne, standartně se žádné zúčtování neprovádí, musel by to uložit soud jako povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5089
17.4.21 07:39

Žádnou takovou povinnost nemáš. Nic mu neukazuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
17.4.21 07:42

Holky moc děkuju. Všichni tady doma mi taky řekly že nic takového po mně nemůže chtít. Tak sem si to chtěla potvrdit :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16156
17.4.21 07:44

Ne. Nic takovýho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3582
17.4.21 07:44

Můžeš ho klidně slušně poslat do p…Nic mu předkládat rozhodně nemusíš a pokud neplatí nějaké nadstandartně vysoké výživné a tím nemyslím 5000,– a podobné částky, tak Ti ani soud nic takového nenařídí.
Bože :roll: Zase jeden co patrně platí pár šušňů a myslí si, že ženská za to asi lítá na Bahamy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
17.4.21 07:47

Ti chlapi jsou fakt idioti 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
17.4.21 07:52
@Kikisa311 píše:
Zdravím. Prosím vás mám dotaz jestli mám povinnost příteli dokládat co kupuju z alimentů co mě posílá. Řekl mi že chce vědět co kupuju, a že má na to právo, atd. :?

Doklady si ale schovávej. Hlavně ty větší položky. Může se ti to hodit někdy příležitostně k soudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
17.4.21 07:58

@prokr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: přesně tak. Ubožák prostě. Kluka rok neviděl, nezajímá se, nezavolá mu. Ale hlavně mu vrtá v hlavě za co utracim alimenty :think: :think: :nevim:. No má novou přítelkyni, tak asi se jí zdá že by ty peníze mohly být radši v jejich kapsách :mrgreen: :mrgreen:. Závist je velká 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
17.4.21 07:58

@Mayaa007 :potlesk: :palec: ještě slušně řečeno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35429
17.4.21 08:00
@Kikisa311 píše:
@prokr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: přesně tak. Ubožák prostě. Kluka rok neviděl, nezajímá se, nezavolá mu. Ale hlavně mu vrtá v hlavě za co utracim alimenty :think: :think: :nevim:. No má novou přítelkyni, tak asi se jí zdá že by ty peníze mohly být radši v jejich kapsách :mrgreen: :mrgreen:. Závist je velká 8o :roll:

Schovávej si ty doklady, né kvůli blbečkovi, ale kvůli sobě, budou se hodit, až budeš žádat o zvýšení výživného… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3582
17.4.21 08:03
@Kikisa311 píše:
@prokr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: přesně tak. Ubožák prostě. Kluka rok neviděl, nezajímá se, nezavolá mu. Ale hlavně mu vrtá v hlavě za co utracim alimenty :think: :think: :nevim:. No má novou přítelkyni, tak asi se jí zdá že by ty peníze mohly být radši v jejich kapsách :mrgreen: :mrgreen:. Závist je velká 8o :roll:

Jo jo… nextky v tomto směru dokáží předvádět šílený věci.
A jestli syna vůbec nevídá, žádej o zvýšení máš slušnou šanci, že to klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
17.4.21 08:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13774
17.4.21 08:32
@Kikisa311 píše:

Tak určitě je to tak. Jako každá nextka co tady založí téma, že jak mají vyjít s rodinným rozpočtem, když přítel dává tolik peněz úplně zbytečně byvalce na děcka a beztak si z toho kupuje jen kabelky Gucci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15467
17.4.21 08:35
@Kikisa311 píše:
Zdravím. Prosím vás mám dotaz jestli mám povinnost příteli dokládat co kupuju z alimentů co mě posílá. Řekl mi že chce vědět co kupuju, a že má na to právo, atd. :?

Chtít může :mrgreen: Určitě platí směšné alimenty že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat