Doklady na hotelovém pokoji

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
16.10.21 07:49

Doklady na hotelovém pokoji

Ahoj holky,
prosím o Váš názor. Třeba je to blbost, ale pro klid duše ( jsem v 18 týdnu a tak mám pocit, že vše víc prožívám :)) Byli jsme s manžou na romantickém víkendu na jednom hotelu v praze. Ráno jsme vyrazili na výlet a já nechala peněženku na pokoji na stole. Večer jsme se vrátili a pokoj byl uklizený. Uklízečka tak měla přístup ke všem mým dokladům. Hotel byl 4* a samé skvělé recenze. Manžel říká ať jsem v klidu, ale já trochu stresuju. Co myslíte je to důvod se nějak obávat? :nevim: moc díky za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
723
16.10.21 08:07

Dobrý pocit bych z toho asi taky neměla. Ale co s tím teď naděláš? Nic, takže se s tím netrap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
16.10.21 08:19

Měla jsi to hodit do trezoru, většinou na pokoji u tolika hvězd jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
16.10.21 08:20

Ja myslím, že se obávat nemusíš. Věř, že pokojské je tvoje peněženka úplně jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
2367
16.10.21 08:50

A bojíš se čeho přesně? Že si pokojská mezitím sjednala úvěr na tvoje jméno? :lol: Nekoukala bych tak na telku, ta šance je malá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6130
16.10.21 08:52

Manža, proboha proč :mrgreen: Ale jinak bych to vypustila, já běžně na pokoji nechávám mobil/peněženku… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
16.10.21 09:55

No já vím, moje fantazie je vážně víc než bujná :roll: a teď v těhotenství obzvlášť bych řekla. Moc děkuji za odpovědi, tak nějak mě uklidnily :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1028
16.10.21 11:16

Ja myslim, ze muzes byt v klidu. Urcite personal vi, ktera uklizecka kde uklizi, tudiz kdyby nahodou nejak zneuzila tve udaje, byla by dohledatelna.

A kdyz se vziju do role uklizecky - mi osobne by bylo jedno, kdo ma co za veci v pokoji. A dalsi vec - kdyby kazdemu prohledavala veci, tak by ji nestacila 8 hodinova sichta. :mrgreen:

Pocit bych mela blby, ale myslim, ze obavy jsou zbytecne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
16.10.21 11:22

Vyšiluješ.

Ano - těhotenství zvyšuje hladinu úzkosti v těle, ale řešením není začít víc paniakřit, ale učit se s úzkostí zacházet.

Když začneš teď, dost ti to usnadní třeba šestinedělí, které v tomhle bude ještě horší.

jak na to mrkni třeba sem

https://www.grada.cz/…enstvi-8576/

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
16.10.21 12:17

Neřešila bych, necháváme také na pokoji, když jdeme někam, kde doklady nepotřebujeme a mohli bychom je ztratit… je to dohledatelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
16.10.21 12:26

Měla bych obavy z tvýho slovníku, jinak si myslím, že hypotéku si na tebe uklízečka asi nevzala, nebo nevím co přesně se podle tebe mělo stát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
16.10.21 12:30

Tak sis ji měla vzít s sebou, dát do trezoru. Nebo dát na dveře, že si úklid nepřejete. Taky si myslím, že uklizečce je tvoje peněženka volná, ale já bych ji povalovat po pokoji nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
17.10.21 15:27

To je vtip, ne? Já v hotelu donedávna pracovala, jako pokojská, a nějaký doklady, peněženky nebo cizí mobily mi byly dost ukradený. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat