Reklama

Dokrmování po kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sisi 1111
Kecalka 480 příspěvků 18.12.16 18:15
Dokrmování po kojení

Můžete mi poradit, jakou lahvičku koupit, abychom mohly dokrmovat ještě po kojení? Nerada bych přestala kojit. Moje malá mi u kojení vždy usíná a pak žádá znova, ale to není dobře, tak dokrmuji zatím stříkačkou. Jenže to je strašně zdlouhavé… Mám plán buď Avent ( lahvičku mám po prvním děcku, ale bez savičky), nebo Tommy tippee, nebo jsem ještě našla lahev od Medely… Poraďte prosím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5458 příspěvků 18.12.16 18:18

Medela je nejpodobnější pití z prsu, u té by neměla zlenivět. Ale po mně třeba dr chtěla dokrmovat po kojení, že malá málo přibírá, a zkusila jsem 3 různé lahvičky a odmítá je všechny, takže z dokrmování nic není (na to rvát jí to stříkačkou do krku kašlu, holt bude drobnější mimino a dožene to pak na zelenině snad)

Lendeš
Kelišová 5129 příspěvků 18.12.16 18:25

Já jsem dokrmovala od 6 týdnů lahvičkou MAM anti colic. Z lahvičky Avent Natural syn neuměl pít, naučil se na ni až později.

Markéta N.V.
Kecalka 262 příspěvků 18.12.16 18:35

I ja mela lahvicku od MAM, jako @Lendeš . Mame ji do dneska na nocni mlicko.

Pipet
Generální žvanilka 24063 příspěvků 18.12.16 18:50

A jaký je konkrétně problém? Proč ji prostě znova nedáš prso?

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 18.12.16 19:03

Ja tomu taky nerozumim. Proste usne u prsa a pak dam znovu ne?

sisi 1111
Kecalka 480 příspěvků 18.12.16 19:03

@Pipet Protože ona si vzpomene třeba až po půl hodině i dýl, pak se to mlíčko mísí s nestráveným a ona trpí hodně na bolení bříška… :(

AliTad
Kelišová 5262 příspěvků 18.12.16 19:03

@sisi 1111 Proč není dobře prostě dokojit?

Jeannette1
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 19:03

@sisi 1111 od medely calma je vyborna, imituje sání z prsu, takže dítě pak neodmítá prso jako se může stát z ostatních lahvicek, musí prostě sat a neteče to tak jednoduse.

AliTad
Kelišová 5262 příspěvků 18.12.16 19:04
@sisi 1111 píše:
@Pipet Protože ona si vzpomene třeba až po půl hodině i dýl, pak se to mlíčko mísí s nestráveným a ona trpí hodně na bolení bříška… :(

Tak tohle je blbost. Kolik jí je? Novorozenec se může kojit klidně nonstop. To míchání mlíka platí pro UM.

AliTad
Kelišová 5262 příspěvků 18.12.16 19:05

@Jeannette1 Starší se díky Calmě odstavil do tří týdnů.

Pipet
Generální žvanilka 24063 příspěvků 18.12.16 19:06
@sisi 1111 píše:
@Pipet Protože ona si vzpomene třeba až po půl hodině i dýl, pak se to mlíčko mísí s nestráveným a ona trpí hodně na bolení bříška… :(

Tohle prý platí jen pro UM. Podle mě ji bude bolet bříško tak i tak a tím dokrmováním si akorát rozbouráš kojení.
Některé děti na to trpí a můžeš se stavět na hlavu :nevim:
Nějaké kapičky jsi zkoušela?

Jeannette1
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 19:08

@AliTad každé dítě je jiné, já mám pozitivní zkušenost.

Sleepy.Monkey
Kecalka 259 příspěvků 18.12.16 19:32

Tak já jsem asi týden dokrmovala po kojení UM, měla jsem laktační krizi, a nebyl problém. Měli jsme Avent Natural. Syn se pak v pohodě vrátil k prsu. Bohužel teď už nekojím, mléka prostě bylo málo :(. Pokud malá chce za půlhodiny, dala bych jí prso, pokud máte mléka dost.. UM bych nedávala.

Fjodorka
Extra třída :D 11206 příspěvků 18.12.16 19:44

Pokud nechceš přestat kojit, tak žádnou láhev nekupuj. Kojit můžeš klidně pořád, žádné mléko se nemíchá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama