Doktor mi nebral krev na HCG

Anonymní
22.5.18 11:22

Doktor mi nebral krev na HCG

Ahoj jsem v 6tt a už mám za sebou 2 kontroly.. :) doktor mi nebral krev na zjištění HCG.. nevím jak to chodí..jen vím že spousta žen hcg ví kolik má… první těhotenství skončilo potratem v 6tt a tohle je po krátké době další těhotenství… je to v pořádku, že to nekontroloval?? Nebo to měl brát, aby věděl?? Utz dělal pokaždé..(Anonym, protože větší část rodiny zatím nic neví a chodí sem pár lidiček z rodiny)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.5.18 11:24

Mě doktor nikdy nebral krev na HCG, vždy kontrola utz. Myslím že dost žen ví hodnotu jelikož jdou na krev jako samoplátci do laborky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73303
22.5.18 11:24
@Anonymní píše:
Ahoj jsem v 6tt a už mám za sebou 2 kontroly.. :) doktor mi nebral krev na zjištění HCG.. nevím jak to chodí..jen vím že spousta žen hcg ví kolik má… první těhotenství skončilo potratem v 6tt a tohle je po krátké době další těhotenství… je to v pořádku, že to nekontroloval?? Nebo to měl brát, aby věděl?? Utz dělal pokaždé..(Anonym, protože větší část rodiny zatím nic neví a chodí sem pár lidiček z rodiny)

A proč by ti měl brát krev, pokud na UTZ něco viděl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51106
22.5.18 11:35

V téhle fázi ultrazvuk poví o prosperitě těhotenství mnohem víc, než jakákoliv hodnota hCG z krve. Zdárně jsem absolvovala těhotenství bez jediného hCG odběru, pouze s jedním počůraným pozitivním testem. I po potratu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
22.5.18 11:40

Nikdy mi dr nebrala krev na hcg

• Citovat
  • Nahlásit
1278
22.5.18 11:48

Sledování HCG je oblíbená činnost lovkyň duchů, případně snažilek, kterým už to čekání leze na mozek :lol: (bez urážky, v podstatě jim naprosto rozumím :kytka: )
Z lékařského hlediska nemá téměř význam, důležité je, aby bylo v děloze viditelné embryo a v patřičné době i srdeční akce, což bývá obvykle po ukončení 6.týdne. Růst HCG je jen silně orientační, v době, kdy by např. nizké HCG svědčilo o neprosperujícím těhotenství, bude stav už stejně vidět na utz. Stanovení HCG z krve se používá, když se chce lékař při vynechání menstruace ujistit, že žena těhotná není (než jí dá třeba vyvolávačku), to ano. Ale ke sledování těhotenství neslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 11:49

Děkuji holky :) mě zmátlo, že plno žen ví.. a nevěděla jsem jak to chodí.. jestli by to kontrolovat měl nebo ne

• Citovat
  • Nahlásit
Avu
3308
22.5.18 11:53

Hodně holek chodí na odběry na HCG jako samoplátce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19847
22.5.18 12:13

Když vidí že jsi těhotná tak to je přeci zbytečné, já si hcg platila sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13459
22.5.18 12:28

Mam dve deti a hcg mi nikdy doktorka nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama