Doktoři nic nevědí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 11:26
Doktoři nic nevědí

Ahoj ženy, už fakt nevím, co mám dělat. Nikdo mi zatím vůbec nepomohl. Neustále svědění, pálení… A přitom doktoři říkají, že nic nenašli… Před každou menstruací a po ní se to vždy zhorší. K tomu mám neustálý tlak v podbřišku… Taková ta hodně lehká bolest tupá před menstruací ( těhotná nejsem ). Gynekologové vyměněni ( dříve zjištěný streptokok v masivní formě, cca rok nazpět, a neustále mykózy), teď tam ale prý podle výsledků nic není, ale problémy mám furt. Snažila jsem se nejíst sladké, s přítelem jsme neprovozovali sex, teď je pouze s kondomem, přírodní věci nefungují, věci od doktorů už nechci… Nic nepomáhá, laktobacily… Bez efektu. Poradíte mi prosím někdo? :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11560 příspěvků 30.12.18 11:31

Zkus wobenzym, mne pomohl. Ale je to docela ranec

Addka1
Stálice 75 příspěvků 30.12.18 11:31

Takové problémy jsem měla v pripade když mi byl partner nevěrný, okamžitě jsem to poznala. A nebo přítel nemůže něco přenášet? Protože když léčil gynekolog mě dal mi i mast pro přítele a tyden bez sexu než se zničí určité bakterie rikal mi ze tim ze me vyleci a opet budu mit sex bez kondomu s partnerem ze je mozne ze mi ty bakterie zase on zavede zpět. Pomohlo to. Ještě jsem zkoušela vnitřní sprchu po každém styku.

Nikku12
Kecalka 242 příspěvků 30.12.18 11:33

Zkus vysadit prave ty prirodni veci, nekdy muzou drazdit i ty. A co vim tak jsou super probiotika Pearls YB. Asi ani jedna ma rada nebude uplne zachrana, kdyz si ani lekari nevi rady a uz mas toho tolik vyzkouseno ale me jako jedine prave ty Pearls zabraly, jinak se to porad vracelo.

Helca83
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 30.12.18 11:36

Co testy na chlamydie a ureo a mykoplazmata z moci? jsou poměrně drahé (co jsems se divala v synlabu, tak cca 900 za jednu bakterii), ale hodně lidi to ma a neví o tom, muže to způsobovat cokoli od toho co popisuješ až po neplodnost. Dělají je automaticky v CARech, jestli je dělají i gynekologové, to nevím… Samozřejmě se musí testovat a případně léčit i partner, a léčba je dlouhodobá antibiotiky (napr 4 krabičky antibiotik za sebou). Držím palce at se vypátrá a pak i vyléčí problem :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 11:37

@Addka1
Přítel mi nevěrný není, teda já mu věřím a každopádně používáme kondomy takže in na mě přenášet nic nemůže :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 11:37

@Nikku12
Už nepoužívám nic protože nic nepomohlo :,(

Alias.medved
Povídálka 30 příspěvků 30.12.18 11:38

@Helca83 děkuji za radu, určitě si o tom něco zjistím :(

LennyL1
Kecalka 448 příspěvků 30.12.18 11:43

Brala jsi už Entizol?

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4015 příspěvků 30.12.18 11:46

Jak casto pouzivas posevni laktobacily? Existuje taky laktobaciloza, jejich premnozeni, ale protoze laktobacily jsou v podstate spravne, tak to moc doktoru netesi. Jenze kdyz se premnozi, tak to taky neni dobre. Projevy jsou prave svedeni a paleni zhorsujici se pred MS.

S.maya
Závislačka 4390 příspěvků 30.12.18 11:50

Test na ureoplasmu, mykoplasmu atd by ti mohl udělat tvůj ošetřující gynekolog na pojišťovnu a nemusíš nic platit.

Já trpěla opakovaně na mykózy a Dr mi udělala stěr na ureoplasmu..byla pozitivní. Prelecil se i partner se kterým již nejsem. Měla jsem to od něj. Od té doby žádná mykóza a žádný jiný problém.

Jsem ráda, že mi doktorka tento test udělala, protože ty problémy jsem měla snad rok a to už mi dělali i autovakcinu na mykózy a bez úspěchu.

S.maya
Závislačka 4390 příspěvků 30.12.18 11:54
@Helca83 píše:
Co testy na chlamydie a ureo a mykoplazmata z moci? jsou poměrně drahé (co jsems se divala v synlabu, tak cca 900 za jednu bakterii), ale hodně lidi to ma a neví o tom, muže to způsobovat cokoli od toho co popisuješ až po neplodnost. Dělají je automaticky v CARech, jestli je dělají i gynekologové, to nevím… Samozřejmě se musí testovat a případně léčit i partner, a léčba je dlouhodobá antibiotiky (napr 4 krabičky antibiotik za sebou). Držím palce at se vypátrá a pak i vyléčí problem :mavam:

Mě dikybohu zabrala jedna krabička. Myslím, že se zjišťuje rezistence. Gynekologové tyto testy dělají na pojišťovnu. Existuje ale i rychlý test do půl hodiny myslím na chlamydie, který se platí.. tuším 200,–

Ou
Kelišová 5849 příspěvků 30.12.18 12:07

Pokud ti nepomohla abstinence a kondom, tak tvůj partner není přenašeč - tím že se to zhoršuje při změně hormonálních hladin - tedy okolo menstruace ukazuje na to, že mikrobiota co žije v tvé pochvě není moc stabilní.

Takže se na kondom vykašli - ale používejte nějaký přírodní, kyselý lubrikant.

Zkus kombinovat koupele v chytré houbě a používat probiotické globule a ještě to zkombinovat s lyzáty.
A při menstruaci probiotické tampony

Zkus to vydržet 2 menstruační cyklus, jestli to povede k nějaké úlevě. Uznávám, že to je docela drahá sranda.

Další varianta je nechat si udělat podrobný hormonální panel - ideálně v době před menstruací, kde by mohl být nějaký výkyv něčeho, co příliš ovlivní prostředí v pochvě a naruší tamní mikrobiotu, že nezvládne udržet zdravé prostředí. Podle toho jaký hormon bude v jaké dysbalanci pak má smysl užívat nějaké bylinné prostředky.

plus testy na ureplasmu, chlamydie a mykoplazmata.

To že nesmíš používat výplachy pochvy a mýt se jen zevně co nejkyselejším a nejcitlivěšjím přípravkem, ideálně jen vodou asi víš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:26

@S.maya
Když mně doktor nechce nic dělat, jako testy :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:28

Jen bych chtěla podotknout, že s přítelem jsme spolu už dlouho a pro oba dva jsme u toho druhého první a jediný sexuální partner ( nebo jak se to říká) takže bych se chtěla zeptat, jak by se tam ty bakterie dostali? :think: :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >