Doktorka Lustigová - gynekologie Brno

Anonymni
21.5.07 11:28

Doktorka Lustigová - gynekologie Brno

Ahoj,

mám malý dotáz ..... chtěla bych si najít novou gynekoložku a slyšela jsem z doslechu, že je dobrá doktorka Lustigová na Palackého v areálu veterinární a farmaceutické fakulty v Brně. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti ???????

Díky sluníčko

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3329
21.5.07 11:52

Ahoj,
s Dr. Lustigovou sice nemam zadne zkusenosti, ale chodim na Lesnou k Dr. Linhartovi a jsem s nim maximalne spokojena. Je asi dost mladej a ma vsechno tak nejak jeste nauceny z vysoky (chodim k nemu asi 4 roky), ale zato vzdycky vsechno pekne vysvetli a je fakt hodnej a trpelivej a vubec. Oproti tomu, co psaly nektere holky taky, tak to se neda s tema nerudnyma doktorama srovnat. UTZ ma v ordinaci, takze nikam nemusi tehotny posilat a vsechno dela sam. Jenom sestricka je nekdy dost nerudna, ale to jsou podle me u gynekologu vsechny, uz jsem zazila tri.
Hanucha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
21.5.07 13:27

jééé to je moje Mudra.-) Je skvělá - doporučuju!! Je milá, příjemná, velmi poctivě si hlídá pacientky… Takže doporučuju a sídlí v areálu Veterinární fakulty - takže já vždy říkám..jdu na veterinu-…na gynekologii! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
21.5.07 15:50

Lusie ,
a můžu se zeptat, jaké má vybavení? Hlavně UTZ a tak. A potom taková choulostivější otázka, vím, že holky to tu řešily, vyšetřuje Dr. Lustigová prsa, nebo dává instruktáž?

díky, Katka :).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
22.5.07 12:18

Lusie,

díky za odpověď ...... tak se tam možná někdy potkáme.

Katko našla jsem si na internetu, že provádí i ultrazvukovou diagnostiku tak asi musí mít dobré vybavení.

Sluníčko

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
22.5.07 16:12

Sluníčko díky :-). Katka

• Citovat
  • Nahlásit
oo
26.2.10 10:47

ANO JE VÝBORNÁ, MILÁ , TAKTNÍ.....,OCHOTNÁ ŘEŠIT SITUACI - DOPORUČUJI M

• Citovat
  • Nahlásit
10405
25.7.10 08:32

taky doporučuji je vážně skvělá a nic nezanedbá a prsa mě vždycky vyšetřuje.jsems ní moooc spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Barmar
9.9.10 09:28

Ahoj,
je to ta nejlepší gynekoložka, kterou jsem zatím poznala. Je velmi příjemná, ochotná, vše vysvětlí. Obrazovku monitoru máš nad sebou, takže vidíš vyšetření. Prsa prohmatává, měří tlak, ptá se na aktuální zdr. stav. Výsledky Ti přijdou sms.
Zrovna se od ní budu ohlašovat, z důvodu stěhování. Jinak bych opravdu neměnila!

• Citovat
  • Nahlásit
Zabka111
2.11.10 15:25

Ahoj,

to je zajimave, me prsa prohledla jen na prvni navsteve. A ted pri zacatku tehotenstvi mi ani tlak nezmerila ani me nezvazila…to me docela prekvapilo.
Mila to je, to jo.

• Citovat
  • Nahlásit
hatehah
29.8.13 17:53

Lustigová

@Anonymni píše:
Ahoj,

mám malý dotáz ..... chtěla bych si najít novou gynekoložku a slyšela jsem z doslechu, že je dobrá doktorka Lustigová na Palackého v areálu veterinární a farmaceutické fakulty v Brně. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti ???????

Díky sluníčko

Mohu jen souhlasit, jsem u ní od začátku :)

• Citovat
  • Nahlásit
691
24.4.20 21:47

Ahoj holky, trosku to tu ozivim, nevíte kdo v roce 2017 zaskakoval za paní doktorku? Potkala jsem tam tři, paní a pana starší a pak mladší doktorku okolo 30-40, nevíte prosím jak se tato mladá doktorka jmenuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama