Doktorka mi neudělala ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicolletaV
Povídálka 41 příspěvků 06.05.19 08:57
Doktorka mi neudělala ultrazvuk

Zdravím, jsem dnes 15+3 a byla jsem na běžné kontrole u gynekoložky. Těšila jsem se, že prcka uvidím a ona mi je prohmatala břicho a řekla, že roste. Nic víc. Odcházela jsem zklamaná a nechápu jak si může být jistá, že je vše ok, když ani srdíčko neposlechla :( na další kontrolu jdu až za další měsíc a jestli to bude zase tak probíhat, tak zešílím :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 06.05.19 08:58

A proč sis o nej neřekla?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 06.05.19 09:00

To tady těžko vyresis. Měla ses ozvat tam. Mně dělá dr ultrazvuk každý měsíc, takže na tvém místě bych byla taky nesva. Budiz ti útěchou, že naše maminky přežily těhotenství i bez ultrazvuku.

Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 06.05.19 09:01

Standardně jsou hrazeny pojišťovnou jen ty tři základní a zbytek si musíš vyžádat a zaplatit, pokud se nic nezměnilo. Mně tedy dělá doktor na každé prohlídce, ale to je jeho,, dobrá vůle ".

DiváBára
Kecalka 324 příspěvků 06.05.19 09:03

Presne tak, mela ses zeptat, jak to s utz bude behem kontrol v tehotenstvi, pojistovna proplaci snad jen 3 :think:? Jsem ted taky tehotna a abych mela ultrazvuk na kazde kontrole, tak jsem si platila nadstandartni balicek, ktery ordinace me Dr. nabizi…Zkus tam zavolat a domluvit se :kytka:

Qadra
Kecalka 369 příspěvků 06.05.19 09:04

Mně dělala v prvním těhotenství UZ jen do 12 týdne, ale potom vždy poslechla srdíčko přes angelsound. Nyní mám UZ téměř vždy, ale asi je to daný tím, že mám po prvním těhotenství za sebou 3 potraty…každopádně bych trvala aspoň na poslechu srdíčka…

iwa83
Echt Kelišová 7604 příspěvků 1 inzerát 06.05.19 09:06

Neni to standard ze je UTZ na kazde prohlidce. Ja to taky tak mela u druheho. Taky jsem byla nesva… ale tak predpokladam, ze si nedavno byla na 1.screeningu, tak mozna i pro to ted nedelala…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 09:07

@NicolletaV nemusi ho delat na kazde kontrole. Jdu za 14 dni a vim, ze ho delat nebude, az za mesic, stejne jako u tebe. Pamatuju si to z prvniho tehotenstvi. Me to nevadi. Ale kdybych poprosila, udela, bud zdarma nebo za penize. Ale nemam tu potrebu. Ted jsem 15.tt

debra.morgan
Echt Kelišová 8223 příspěvků 06.05.19 09:08

Pojištovna hradí jen 3 utz za tehotenstvi, tvoje doktorka je očividne jedna z tech, co to dodrzuje. tak si ten utz priste zaplat nebo zmen doktorku.

Fifi2
Kecalka 293 příspěvků 1 inzerát 06.05.19 09:08

V tu dobu se dělá první screening, po něm mi na gynde taky nedělali ultrazvuk..

Michelle_M
Závislačka 2610 příspěvků 06.05.19 09:10

Ne každý lékař dělá ultrazvuk při každé kontrole. V prvním těhotenství mi ho dělali na první kontrole, kdy jsem tam coby nadšená prvorodička letěla s mokrým testem, takže jen koukla, kde je to uložené, pak potvrzení srdeční akce, tři screeningy na lepším pracovišti a jednou kvůli kontrole průtoků a změření mimina, protože jsem měla malý břicho :lol: Takže šest ultrazvuků za celé těhotenství, přitom ten první by ani nebyl potřeba, kdybych počkala do toho cca 7. tt a poslední byl spíš pro jistotu. U druhého těhotenství už jich bylo trochu víc, protože jsem měla nízko položenou placentu, tak se častěji kontrolovalo, jestli se vytahuje.

NicolletaV
Povídálka 41 příspěvků 06.05.19 09:12

Mě rychle odbyla tím, že ho udělá za měsíc. Aspoň kdyby si poslechla srdíčko. Celí těhotenství mě nic není, kdyby mě neboleli prsa tak nevím o tom, že jsem těhotná. Tak proto aspoň když jdu jednou za měsíc na kontrolu bych chtěla něco vidět nebo slyšet. Příště se jí na to zeptám

Sashie
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 06.05.19 09:15

Mně doktorka taky na běžné kontrole nedělá ultrazvuk. Jen mě zkontroluje a poslechne si srdíčko. Jsem tam tak čtyři minuty maximálně. Kdyby měla každou malinu tahat na ultrazvuk, tak za hodinu stihne tak šest maminek… Nemusím mimčo pořád vidět, vždyť vím, že tam je ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 09:16

@NicolletaV no a kdy jsi mela posledni ultrazvuk? Ja 29.4 na screeningu. Dalsi budu mit 11.6. Na kontrolu jdu 14.5 mam dojem, ale to se jen zepta, jak mi je, tlak, moč a myslim, ze odber krve kontrolni.

Michelle_M
Závislačka 2610 příspěvků 06.05.19 09:17

Monitory se taky točí až nějak koncem těhotenství ne? Dřív mi taky nikdy srdíčko neposlouchali :nevim: Tak si kup Angelsound a můžeš poslouchat kdykoliv doma.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama