Doktorka mi řekla, že mě pošle na odběr hormonů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 10:41
Doktorka mi rekla,ze me posle na odber hormonu?

Zdravim, mam posledni 4 mesice menstruaci vzdy drive a trva max dva dny vcetne spineni, snazime se o miminko, kdyz jsem to volala doktorce rekla mi ze mam prijit na odbery hormonu, test jsem delala den po ukonceni ms a negativni, zazil jste toto nekdo? myslite ze bych i pres negativni test mohla byt tehu? Priznaky na to mam..(zvetsena prsa, mdloby)

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19856 příspěvků 29.01.19 10:43

Bude ti dělat odběr krve a hormonální profil. Pokud máš negativní test, tak asi spíš ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 10:46
@pikola píše:
Bude ti dělat odběr krve a hormonální profil. Pokud máš negativní test, tak asi spíš ne.
a vysledky se asi hned nedozvi ze?
ilak
Povídálka 46 příspěvků 29.01.19 11:01

Hned ne, asi záleží co všechno ti budou delat. Mě řikali v laboratoři min. týden.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44681 příspěvků 29.01.19 11:04

Nejspíš by to chtělo dva odběry - jeden na začátku cyklu a druhý v jeho druhé půli na progesteron s kontrolou, zda vůbec ovuluješ a progesteronu máš dost. Dr. to pak vyhodnotí jako celek. Plus kontrola ultrazvukem. Uvidíš, nic drastického se ti dít nebude. Jinak těhotenský hormon hCG ti tam klidně může zaškrtnout taky a výsledky budeš vědět hned, ale jestli je tohle stav posledních pár měsíců, tak to těhotenství pravděpodobně není, minimálně už by byl zřetelně pozitivní test. Dost dobře možná jsi vůbec neovulovala, nedůrůstá ti sliznice… dr. chce zjistit, co se děje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >