Reklama

Doktorka neví co to může být

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 11:43
Doktorka neví co to může být

Ahojky maminky.
Předem upozorňuji, že jsme již paní doktorku navštívily a to ve středu!!!
Dcerce(3 roky)se na nohách a na rukách v pondělí vytvořily takové červené tečky. Doktorka sama neví co to může být, že počkáme jestli se z toho něco nevyvrbí. Dnes je sobota a má to větší a ještě k tomu přibyla další, je to tvrdé a zarudlé. Ono to vypadá na první pohled jako výražka. Všimla jsem si toho poprvé v to pondělí, když jsem dcerku oblékala po školce…na nic alergická není. Nikde jinde po těle to nemá. Přidávám ještě nějaké fotky.
Ale ve středu zřejmě zase půjdeme jestli to nezmizí…děkuji za případné informace

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 08.09.18 11:50

Stipance od komara? Dcera ma ty stipanxe vzdy tvrde, teple, nektere ji i mokvaji.

Deňulec
Kecalka 386 příspěvků 08.09.18 11:52

Ahoj, syn 3roky měl od minulého týdne prakticky to samé. Jeden na ruce, jeden na noze, dva na bříšku. Jinak nic. Neřešila jsem to. Mazala jsem to Sudocremem a začalo to mizet. Taky se to objevilo až ve školce. Každopádně ve čtvrtek blinkal a od té doby má noční horečky a je unavený. Asi to s tím nesouvisí, ale pokud budou teploty přetrvávat, tak to v pondělí doktorce zmíním.

Deňulec
Kecalka 386 příspěvků 08.09.18 11:53

A taky jsem se příkláněla spíš ke komářím štípancům.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 11:57

@Deňulec já už to raději řeším.Minule měla na zadečku impentigo…vypadaly jak vyrážky,a nakonec toto :roll:
Mě spíše znepokojuje,že to má větší.
Taky mažu sudocremem,ale nezabírá

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 08.09.18 12:05
@Anonymní píše:
Ahojky maminky.
Dcerce(3 roky)se na nohách a na rukách v pondělí vytvořily takové červené tečky. Doktorka sama neví co to může být, že počkáme jestli se z toho něco nevyvrbí. Dnes je sobota a má to větší a ještě k tomu přibyla další, je to tvrdé a zarudlé. Ono to vypadá na první pohled jako výražka. Všimla jsem si toho poprvé v to pondělí, když jsem dcerku oblékala po školce…na nic alergická není. Nikde jinde po těle to nemá. Přidávám ještě nějaké fotky.
Ale ve středu zřejmě zase půjdeme jestli to nezmizí…děkuji za případné informace

Me takhle pred 3 tydnama zacalo impetigo.Hroznej opruz.Taky se to zdalo jak stipanec co svedil.Byl i par dni stejny a pak to zacalo mokvat,strupy…a rozlejzat se.Fuj

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 08.09.18 12:07
@Anonymní píše:
@Deňulec já už to raději řeším.Minule měla na zadečku impentigo…vypadaly jak vyrážky,a nakonec toto :roll:
Mě spíše znepokojuje,že to má větší.
Taky mažu sudocremem,ale nezabírá

Ted docitam o tom impetigu co si psala.To se velice rádo vrací…muze to bejt malicky ale pak jsou i stipance velky jak petikoruny.Třeba se ji to vrátilo v jiným vzhledu.

Ivana 85
Závislačka 2981 příspěvků 08.09.18 12:30
@Anonymní píše:
Ahojky maminky.

Opravdu to vypada jak stipance.My to resili v lete.Jeden den mela 2,druhej den 6,3 den 10.Byla jsem presvedcena ze jsou to nestovice,ale fakt to byl nakonec komar.

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 08.09.18 12:32

S impetigem máme bohaté zkušenosti, a tohle bych řekla, že vypadá spíš jako poštípání

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 08.09.18 12:32

A pohybujete se hodně venku? Ještě pořád můžou řádit sametky, i když nejhorší je to v srpnu. My je máme na zahradě a je to šílený. Jediný, na koho nejdou, jsem já.

lolink
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 08.09.18 12:43

Takhle mi maleho postipaly octomilky. Mokvalo to. Dr. se s tim uz setkala. Ja vubec nevedela, ze to taky kouse 8o.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama