Reklama

Dokument Doktoři na ČT sledujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 23.02.17 19:27
Dokument Doktoři na ČT sledujete?

Koukáte někdo na tento docusoap? Mě to moc baví, koukat jim „pod ruce“ a sledovat i tu atmosféru. Včerejší díl mě celkem dostal, hlavně ta těhotná pacientka co se bodla do břicha a zranila tím i dítě. Vlastně se tam řešilo i to že je právně nepostižitelná. Etická stránka tohoto je také určitě složitá otázka. Co Vy koukáte, nekoukáte? Jaký máte názor na zpracování pořadu? Mě trošku vadí ta tzv. rozlítaná kamera, ale to je asi v tomto typu pořadů běžné a jinak to nejspíš ani udělat nejde.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 19:36

Koukám… je to úplně úžasné co doktoři dokážou, hlavně ta neurochirurgie… nechápu a všechna čest

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 2 inzeráty 23.02.17 19:52

Taky koukam. Nejsem zdravotnik, ale takovehle porady me bavi. I nemocnice Motol se mi moc libila :palec: Vsechna cest nasim nejlepsim doktorum…

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 23.02.17 20:03

Jj nemocnice Motol byla taky super pořad, škoda že tak krátký. Na druhou stranu si myslím že ty kamery tam museli personál neuvěřitelně štvát a zavazet.

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 23.02.17 20:07

Koukám, líbí se mi to moc. Já pořady tohoto typu ráda. Jsem z doktorské rodiny, od malička jsem listovala ve všelijakých odborných časopisech, co se doma válely, prd tomu rozuměla, ale hrozně mě to přitahovalo. Tak teď jako dospělá jásám nad každým takovým pořadem. :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:09
@Big boss píše:
Jj nemocnice Motol byla taky super pořad, škoda že tak krátký. Na druhou stranu si myslím že ty kamery tam museli personál neuvěřitelně štvát a zavazet.

oni jsou zvyklí v takových nemocnicích se točí moc dokumentů nebo pro studijní účely apod. tohle není ani zlomek toho

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 23.02.17 20:13

Koukam a obdivuji. Takove lidi bychom si tu meli hyckat :palec:

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 23.02.17 20:14
@Fima píše:
Koukám, líbí se mi to moc. Já pořady tohoto typu ráda. Jsem z doktorské rodiny, od malička jsem listovala ve všelijakých odborných časopisech, co se doma válely, prd tomu rozuměla, ale hrozně mě to přitahovalo. Tak teď jako dospělá jásám nad každým takovým pořadem. :mrgreen:

a proc jsi nezkusila medicinu? :mrgreen: :palec:

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 23.02.17 20:17

@Lindii Na to jsem neměla dostatek disciplíny. :mrgreen:

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 23.02.17 20:21

Mě je hodně sympatickej pan doktor z Olomouce, má takový lidský přístup.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 23.02.17 20:27
@Big boss píše:

Já si o něm v první řadě myslela že bude asi gay :oops: má takový zvláštní gesta, ale pak mluvil o manželce, tak asi nee :mrgreen: ale souhlas, je takovej lidskej… Ještě mi sedí ten workoholik, mi přijde takovej napohodu, tykačka, kafčo… :jazyk: ten mozkař je takovej na můj vkus příliš neosobní, ale určitě profík jak blázen, musí si držet odstup, jinak by se musel zbláznit…

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 23.02.17 20:28
@Fima píše:
@Lindii Na to jsem neměla dostatek disciplíny. :mrgreen:

musi to byt na bednu se to vse naucit no :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 23.02.17 20:29
@Big boss píše:

Jo, ten vypadá jak sympoš. :palec: Mně se vůbec líbí, jak je vlastně úplně každej jiný.

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 23.02.17 20:33

@Nowuka2 Mozkař mi strašně připomíná zástupce primáře porodnice, kde jsem rodila. :mrgreen: Nejenom těma gesty a projevem, ale i vzhledem. Každej si na něj stěžoval, jak je neosobní, arogantní a svéráz, ale zato kapacita. Já tedy na něj nedala dopustit. :mrgreen:

@Lindii No právě. Já jsem prokrastinátor první třídy, nemám žádnou sebedisciplínu, v tomhle jsem fakt hrozná. :oops: Neměla bych na to. A proto každého, kdo vystuduje medinu, obdivuji. Šla jsem aspoň na zdravku. :mrgreen:

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 23.02.17 20:47

Já jsem studovala molekulární biologii a genetiku, pak jsem chtěla na hematolku, ale nakonec jsem skončila uplně jinde. Studovala jsem v zahraničí a oboru se nevěnuji, ani jsem se nikdy nevěnovala. Skončila jsem s příbuzným oborem. Disciplínu tedy mám jakoš takoš, ale dělat ve výzkumu by mě sice bavilo, ale za ten čas a mizerný peníze bych to asi dlouho nevydržela. Medicínské obory jsou u náš všeobecně celkem mizerně placené. Kolegyně ze školy se dostala do Austrálie do výzkumáku a to je jiný kafe, jiná kamarádka tady v ČR dělá lékařku na dětském oddělení, slouží, dělá na pohotovosti, o zodpovědnosti nemluvím, hlavně když je tam jedna o víkendu, prázdninách a v noci na celou pohotovost. Bere zhruba 35tis. čistého, takža žádná hitparáda. Teď je těhotná tak už neslouží a nemusí dělat noční, ale i tak.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama