Dokument Navždy spolu-co si myslíte?

13626
25.11.15 16:40

Dokument Navždy spolu-co si myslíte?

Ahoj všichni, včera dávali na ČT 2 výše zmíněný dokument o rodině od Sušice. Vzdělaní rodiče, kteří nepracují a se svými 9 dětmi žijí v maringotce a na zimu odjíždějí do Španělska nebo Portugalska, kde nejstarší synové hrají na kytary, aby rodinu živili. Jaký je váš názor? Mně je těch děcek neskutečně líto. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.11.15 16:46

Me taky, otec jen rozdával úkoly, ostatní makali. Kluci vydělávali peníze a pak je odevzdali mu, vsechny deti (včetně nejstarších) meli dost problém s mluvením a vyjadřováním se.Ten jeden syn (jeden z těch nejstarších) mi přišel zamlkly a nešťastný, u většiny těch menších jsem si vždycky myslela, ze jde o holku (jmeno Irenej mi přijde holčiči, plus měl copy).no nářez - ale po stromech lezli dobre, otázkou je, jestli zrovna tohle je do budoucna uživí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13602
25.11.15 16:47

@Petrolka Myslíš Stále spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16350
25.11.15 16:48
@Rakosnicek1983 píše:
Me taky, otec jen rozdával úkoly, ostatní makali. Kluci vydělávali peníze a pak je odevzdali mu, vsechny deti (včetně nejstarších) meli dost problém s mluvením a vyjadřováním se.Ten jeden syn (jeden z těch nejstarších) mi přišel zamlkly a nešťastný, u většiny těch menších jsem si vždycky myslela, ze jde o holku (jmeno Irenej mi přijde holčiči, plus měl copy).no nářez - ale po stromech lezli dobre, otázkou je, jestli zrovna tohle je do budoucna uživí

Pořídí se 9 dětí, ty ho uživí dobře
Ne tahle rodina je příšerná, děti jim měli dávno sebrat. Není to ta rodina co měla Noční Bouři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13602
25.11.15 16:49

Třeba bude ta třetí světová a naopak takhle pospolu přežijí. :mrgreen: Ale jinak pro fungování v běžné společnosti dost průšvih. To asi ukáže až čas, jestli se jim podaří ještě od rodiny odpoutat. Měli by založit svoji rodinu mimo. Nebo že by se našli partneři, co se tam k nim přistěhují? :think:
Film jsem neviděla, jen ukázku a četla jsem o něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 16:50

@jahuhudka nemyslela jsem otce, ale ty decka.On totiž přihlašoval, ze společnosti prospívá tim, ze výchova x dalších pracantu nebo co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17272
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13602

@jahuhudka Myslíš Půlnoční bouři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
25.11.15 16:51

To už bylo? Škoda, chtěla jsem to vidět… dá se to někde stáhnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
@Petrolka píše:
Ahoj všichni, včera dávali na ČT 2 výše zmíněný dokument o rodině od Sušice. Vzdělaní rodiče, kteří nepracují a se svými 9 dětmi žijí v maringotce a na zimu odjíždějí do Španělska nebo Portugalska, kde nejstarší synové hrají na kytary, aby rodinu živili. Jaký je váš názor? Mně je těch děcek neskutečně líto. :,(

zakládáš duplicitní diskuzi - proč?

https://www.emimino.cz/…ankovani/14/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13602

@jahuhudka Podle wiki to byla Blanka, v tomhle je matka Simona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 16:52

@Litta jedna dcera tam uz zdárně porodila-původně to vypadalo, ze musí byt těhotná s bratrem nebo otcem, ale asi tak izolovani nejsou. Otcem ditete je jakysi tragéd, co vypadal napul slabomyslne a napůl homeless.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13626
25.11.15 16:56

@Litta asi ano, na přesné názvy mě neužije :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13626
25.11.15 16:57

@jdukolem Jéje, já ji nečetla. Nechám tuto zrušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16350
25.11.15 17:02
@Rakosnicek1983 píše:
@jahuhudka nemyslela jsem otce, ale ty decka.On totiž přihlašoval, ze společnosti prospívá tim, ze výchova x dalších pracantu nebo co…

No však jo, myslíš že ty děti budou umět něco jiného než to, co je naučil tatík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama