Dolce gusto - louže pod kávovarem

27.10.19 08:34

dolce gusto - louže pod kávovarem

Dobrý den,
asi před třemi týdny jsem si koupila Dolce gusto, za tu dobu jsem si uvařila kávu asi jen 8×. Ale všimla jsem si že kávovar protíká (jinak řečeno je pod ním louže), a to i když jen stojí nebo i když si vařím kávu. Vím že ho můžu jít reklamovat ale chci vědět jestli s tím máte někdo nějakou zkušenost. Předem děkuji za všechny reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

324
27.10.19 08:40

Nemám sice Dolce Gusto, ale jiný kávovar a taky je pod ním voda, když nechám vodu v nádržce a nevylijí ji. Musím vodu vždy vylít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47627
27.10.19 08:42

Má dolce a i tasimo a nic neteče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19666
27.10.19 09:02
@kadleja píše:
Dobrý den,
asi před třemi týdny jsem si koupila Dolce gusto, za tu dobu jsem si uvařila kávu asi jen 8×. Ale všimla jsem si že kávovar protíká (jinak řečeno je pod ním louže), a to i když jen stojí nebo i když si vařím kávu. Vím že ho můžu jít reklamovat ale chci vědět jestli s tím máte někdo nějakou zkušenost. Předem děkuji za všechny reakce.

Máme delší dobu a neprotÉká. Občas potřebuje nádržka propláchnout, nesmí v ní stát voda. Jdi reklamovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 09:18

Ale mi teče i když zrovna vařím kávu takže vylévání vody po uvaření asi můj problém nevyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 09:19

Ale mi teče i když zrovna vařím kávu takže vylévání vody po uvaření asi můj problém nevyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47627
27.10.19 09:20

@kadleja reklamace, co jiného. Já v něm vodu mám normálně. jede docela často :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13041
27.10.19 19:15

Měla jsem Dolce Gusto roky a nikdy jsem neměla louží pod přístrojem. Určitě to reklamuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama