Reklama

Doložení alimentů pro příspěvek na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Purple Rain
Povídálka 27 příspěvků 09.05.18 22:28
Doložení alimentů pro příspěvek na bydl

Mám dotaz ohledně příspěvku na bydlení - dokládá se výše alimentů dle rozsudku nebo např. složenky, kde je uvedeno, kolik peněz bylo skutečně posláno?

Přečtěte si článek: Příspěvek na bydlení 2018: Přehledně a jasně

Reklama

Reakce:

semisova
Kecalka 500 příspěvků 09.05.18 23:04

Myslím ze to bude stejné jako doložení výše vyzivneho u přídavku na dítě. Tam chtějí doložit příjem dítěte (jeho výživné) protože se započítává do příjmu posuzovanych osob rozsudkem od soudu.

Purple Rain
Povídálka 27 příspěvků 10.05.18 05:58

Děkuji za odpověď. Ale mě zajímá, co se dokládá za čtvrtletí ( nikoliv při první žádostí). Tzn. zda žadatelka musí doložit složenky s vyzivnym, kdy třeba otec dítěte poslal peněz více, než má určené soudem nebo zda je rozhodující, co je dáno rozsudkem. Neptám se pro sebe, nikdy jsem o příspěvek nežádala.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 10.05.18 09:23

@Purple Rain musíš doložit, co Ti bylo zaplaceno.. takže složenky, výpis účtu a pod… rozsudek nikoho nezajímá..já měla v rozsudku, že nemám alíky a musela jsem složitě dokládat, že ex fakt nic neplatí..

Klara Vojtkova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.18 16:12
:zed:

Nahlásit Citovat

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28515 příspěvků 17.05.18 17:57
@Klara Vojtkova píše: :zed:Nahlásit Citovat

Komu? Co?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama