Doložení alimentů pro příspěvek na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Purple Rain
Povídálka 25 příspěvků 09.05.18 22:28
Doložení alimentů pro příspěvek na bydl

Mám dotaz ohledně příspěvku na bydlení - dokládá se výše alimentů dle rozsudku nebo např. složenky, kde je uvedeno, kolik peněz bylo skutečně posláno?

Najdete v encyklopedii: Příspěvek na bydlení

Reklama

Reakce:

semisova
Kecalka 434 příspěvků 09.05.18 23:04

Myslím ze to bude stejné jako doložení výše vyzivneho u přídavku na dítě. Tam chtějí doložit příjem dítěte (jeho výživné) protože se započítává do příjmu posuzovanych osob rozsudkem od soudu.

Purple Rain
Povídálka 25 příspěvků 10.05.18 05:58

Děkuji za odpověď. Ale mě zajímá, co se dokládá za čtvrtletí ( nikoliv při první žádostí). Tzn. zda žadatelka musí doložit složenky s vyzivnym, kdy třeba otec dítěte poslal peněz více, než má určené soudem nebo zda je rozhodující, co je dáno rozsudkem. Neptám se pro sebe, nikdy jsem o příspěvek nežádala.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 09:23

@Purple Rain musíš doložit, co Ti bylo zaplaceno.. takže složenky, výpis účtu a pod… rozsudek nikoho nezajímá..já měla v rozsudku, že nemám alíky a musela jsem složitě dokládat, že ex fakt nic neplatí..

Klara Vojtkova  17.05.18 16:12
:zed:

Nahlásit Citovat

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27517 příspěvků 17.05.18 17:57
@Klara Vojtkova píše: :zed:Nahlásit Citovat

Komu? Co?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama