Doma jen kvůli dětem, aneb jak dál se životem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.5.22 15:20

Doma jen kvůli dětem, aneb jak dál se životem

Skousim co se dá, třeba další pohled mně něco napoví.
U nás jde o to že žena je relativně neschopná běžným věcem, i když jsme z důvodu soudní pře o jejího syna hlídání sociálkou, kašle na vše ale úplně má vše. Bordel jak u bezdaku, oblečení tam kde komu upadne, skříně prázdné, pere jen to co na zítra potřebuje, v kuchyňi to samé kolikrát tam leží jídlo v hrncich i týden či dva, a Když už dojde na hádku tak reaguje 2mi věty vud mám 2 děti na krku to nejde stihnout či já za to nemůžu máma mně to nenaučila, sakra je jí 33 má dvě děti a já se snažím proč se to teda nechce naučit?
Ale když odejdu tak vím že malá skončí v dětském domově ji ji seberou, vzít si ji nemůžu alimenty na první dceru bez zdravotních důvodů nepůjdou snížit, a 8500 na jedno dítě z českého platu neutahnu takže jediný čím odejít nemůžu, ale jak dál přece mám i nějaký život pořád sem se snažil aby něco připravila q překvapila, večer přijde jak hadrak tak dělej ať můžeme jít spát… ano sex mám ale to mne nebaví není to ono, ale jak dál když ani v tomhle nechce fungovat? Najít si nějakou milenku či co by kdo poradil? Moje hlava je už po roce půl prázdná nic nepomůže, na nic nereaguje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4338
17.5.22 15:29

Tak to uklidte spolu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9613
17.5.22 15:31

A proč sis s ní začal? Když kol máte děti a kolik jim je? Co doma děláš ty? Nemá deprese nebo podobnou poruchu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
17.5.22 15:31

Proč byste si nemohl vzít malou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
17.5.22 15:32

Trollik? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28383
17.5.22 15:39

A.to jsi zjistil až po dvou dětech, že neumí fungovat? A že si dítě vzít nemůžeš ý protože máš taky nějaký život? Radši ji necháš dát do dětského domova? Ty jsi taky otec roku, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 15:39
@xsaleen píše:
A proč sis s ní začal? Když kol máte děti a kolik jim je? Co doma děláš ty? Nemá deprese nebo podobnou poruchu?

Začal, ano to šlo začalo to být horší až po narození dcery. A co se týče tak uklidim to co mi zbyde, ale je to na úkor času co bych mohl dát dětem. Ale problém je že já dělám zahraničí a domů jezdím v pátek navečer či večer odjíždím do práce 800km… ono to není tak že bych to neudělal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 15:40
@xsaleen píše:

Začal, ano to šlo začalo to být horší až po narození dcery. A co se týče tak uklidim to co mi zbyde, ale je to na úkor času co bych mohl dát dětem. Ale problém je že já dělám zahraničí a domů jezdím v pátek navečer či večer odjíždím do práce 800km… ono to není tak že bych to neudělal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 15:44
@Tofifea píše:
Proč byste si nemohl vzít malou?

Nesnizi mi alimenty, řešil jsem to přes právníka pouze zdravotní důvody takže důvod pokud dám 1/3 ceske vyplaty za alimenty nevyziju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58686
17.5.22 15:45

Nevěřím ti ani slovo. To je okatý troll, až je to trapné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28383
17.5.22 15:47
@Schumi6261 píše:
Nesnizi mi alimenty, řešil jsem to přes právníka pouze zdravotní důvody takže důvod pokud dám 1/3 ceske vyplaty za alimenty nevyziju

A to máš alimenty na dítě co máš s jinou? Normální matky za to taky přežijou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 15:50
@pikola píše:
A.to jsi zjistil až po dvou dětech, že neumí fungovat? A že si dítě vzít nemůžeš ý protože máš taky nějaký život? Radši ji necháš dát do dětského domova? Ty jsi taky otec roku, co?

O jedno se starala a změnilo se to po narození dcery, a nemůžu dělám v Německu a Švýcarsku a jsem od pondělí do pátku pryč, a důvod jsem taky psal jsou to peníze v práci můžu skončit pouze že zdravotních důvodů aby mi soud snížil alimenty na první dceru co je u bývalý, to už se řešilo právně a ji a cesta není a dát 1/3 českého platu za alimenty neviziju to je ten důvod… a to že mám život ano ale tak když děti spí a to ničemu nebrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39822
17.5.22 15:51

S tim, jak doma chudak sam uklizi, to uz tu bylo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28383
17.5.22 15:52
@Schumi6261 píše:
O jedno se starala a změnilo se to po narození dcery, a nemůžu dělám v Německu a Švýcarsku a jsem od pondělí do pátku pryč, a důvod jsem taky psal jsou to peníze v práci můžu skončit pouze že zdravotních důvodů aby mi soud snížil alimenty na první dceru co je u bývalý, to už se řešilo právně a ji a cesta není a dát 1/3 českého platu za alimenty neviziju to je ten důvod… a to že mám život ano ale tak když děti spí a to ničemu nebrání

Tak to ale nemáš českou výplatu, tak co brečíš, že z toho nevyžiješ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33803
17.5.22 15:53
@Schumi6261 píše:

tak počkat, děláš v Německu a Švýcarsku a vyděláš jeden český plat?
to nějak nesedí, do Německa a švajcu se jezdí vydělávat jejich platy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat