Domácí barvení na blond

17
2.12.19 07:34

Domaci barveni na blond

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli nektera nevite, cim a hlavne jak mam obarvit zbytek vlasu na bilou blond, abych si nespalila vlasy.
Mam to strakate jak krava ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
2.12.19 08:01

Zajít ke kadernikovi 8) můžeš ještě zkusit fialový šampon jestli nestahne ty žluté prameny, ale jinak nenadelas nic, leda to celé ještě jednou odbarvit a pak prebarvit na tu studenou blond, ale už bych se bála že ti vlasy vypadají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
2.12.19 08:11

Rozhodně kadeřník. Já jednou zkusila experimentovat. Nabarvila jsem jednou blond a vzápětí druhou(mladá, blbá). Spálila jsem si hlavu. Byla jsem k smrti vyděšená, že mi vypadají vlasy. Puchýřky jsem měla minimálně dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
3.12.19 21:09

Taky se přikláním k silver šamponu, nevypadá to tak hrozně, abys kvůli tomu riskovala spálení vlasů. Spíš jsi to tam, kde máš ty fleky, měla barvený, ne? Proto to chytilo takhle dožluta. Dlouho jsem používala šampon od Schaumy, teď jsem objevila fialovej od Lorealu a ten je bych řekla účinnější, je i hutnější. Tak to zkus, podle mě to tu žlutou stáhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.12.19 19:27

Mela jsem blond melir a Kadernice mi udelala tahle ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.12.19 19:30

Chtela jsem bilou blond ale nejak se ji to moc nepovedlo.. tak jsem si to stahla doma sama alespon potom trosku prijatelnejsi barvu, protoze v praci jak mne videli, tak se zhrozili, co se mi to stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat