Domácí bělení zubů pod dohledem zubaře

8976
14.7.13 17:04

Domácí bělení zubů pod dohledem zubaře

Je tu někdo, kdo podstoupil domácí bělení zubů pod dohledem sveho zubního lékaře? Moje paní zubařka mi to vysvětlovala asi tak, že zhotoví podle otisků nosič gelu ten si budu nanášet na zuby s bělícím gelem, který mi ona bude postupně vydávat a kontrolovat bělení. Tak by mne zajímalo, zda to již někdo podstoupil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

339
14.7.13 17:24

Jo moje kámoška, a říkala, že rozdíl na sobě poznala asi po týdnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
14.7.13 17:30

@trckaludmila22 já teda bělila s White Pearl je to to stejné co u zubaře možná šetrnější, jinak by to asi neprodávali volně. A za 3 týdny jsem měla zuby jak perličky a všichni mi ču… 8o do pusy :mrgreen:
Jinak :nevim: nemůžu porovnat s kontrolovaným bělením, akorát zubař asi „přizpůsobí“ tu pastu pacientovi, ale myslím si že dávají všem stejnou a stojí to ranec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
14.7.13 17:39

Ano, ja jsem belila a jeste vlastne belim. Zuby se mi krasne vybelily, ale beleni je dost neprijemne. Nosic gelu jsem nosila v puse pres noc a druhy den zuby hodne brni a trnou. Vysledek ale stoji za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
14.7.13 18:12

@trckaludmila22
Taky jsem si nechala zhotovit nosiče u zubaře a koupila od něj gel a byl mnohem šetrnější ne volně prodejný White pearl, který snesu tak 5 minut a potom nosiče plivu, protože se to nedá vydržet. V balení od zubaře bylyy dvě stříkačky a jedna měla vydržet na týden, přičemž mi vydržela na 14 dní a bělilo to pomalu, ale za 14 dní perfektní výsledek a vůbec mně nebrněly zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8976
14.7.13 18:27
@benjaminek píše:
@trckaludmila22
Taky jsem si nechala zhotovit nosiče u zubaře a koupila od něj gel a byl mnohem šetrnější ne volně prodejný White pearl, který snesu tak 5 minut a potom nosiče plivu, protože se to nedá vydržet. V balení od zubaře bylyy dvě stříkačky a jedna měla vydržet na týden, přičemž mi vydržela na 14 dní a bělilo to pomalu, ale za 14 dní perfektní výsledek a vůbec mně nebrněly zuby.

a můžu vědět kolik to stálo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
14.7.13 18:37

@trckaludmila22
Myslím, že 3 tisíce komplet a jinak samotný gel by stál 1500 tuším, už to jsou asi tři roky, tak si přesně nepamatuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
10220
14.7.13 19:00

@benjaminek a jak dlouho to vydrží bílé? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
14.7.13 19:26

No já si je od té doby nebělila a v pátek mě zrovna chválil dnetální hygienista odstín skoviny. Ale je fakt, že skoro nepiju kávu a ani barevné limonády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8976
16.7.13 19:06

Tak jsem byla u paní zubařky, udělala otisk na nosič gelu a za týden jdu na prohlídku, kde mi všechno vysvětlí, komplet mě to bude stát 2400 korun což jde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
17.7.13 10:30

@trckaludmila22
Krásná cena asi taky nejsi z velkoměsta?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8976
17.7.13 14:58

To opravdu nejsem, a navic moje zubarka je fakt levna, coz jsem rada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu