Domácí bělení zubů White Pearl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 25.12.17 01:06
Domácí bělení zubů White Pearl

Ahoj, ma tu nekdo zkušenost s bělení zubu pomoci stomatologického gelu White Pearl? Dostala jsem ho pod stromeček, uz testuji. Dávaly jste si ho rovnou hned na noc nebo jste prvni použití omezilíy na par desítek minut? Driv jsem kourila, na Silvestra uz chci mit nejaky výsledek. Hodlám s tim hned usnout ale bojim se nějakých vedlejších ucinku :oops:

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 287 příspěvků 25.12.17 07:05

A ty k tomu máš i ty speciální formy na zuby, které se připtavují na míru? Já jsem si před už snad 15ti lety nechala udělat gelové formy přímo u zubaře, stálo to tehdy tisícovku, a do toho jsem si dávala speciální peroxid od toho zubaře na bělení, byly to takové stříkačky buď s 10ti procentním nebo 20ti proc. peroxidem, to už si přesně nepamatuju. Dávalo se to na noc. Vedle sebe jsem měla skleničku, do které jsem vyplivovala gel a sliny, abych nic nepolkla. Moc se nevyspíš. Výsledek po 5ti denním bělení byl ukrutnej. Normálně americký úsměv. White pearl má prý výsledky až za delší dobu a ne tak rapidní, ale o půl až jeden odstín za 14 dní až 3 týdny je prý reálné. Akorát ty aplikátory jsou trochu složitější na vytvarování.

Pandemie
Stálice 96 příspěvků 25.12.17 08:43

Ano, muzes hned zacit pouzivat pres celou noc. Ja teda nezvladla mit obe nasady, prekazelo mi to. Vlastne jsem se vzdy probudila a sundala i tu jednu. Takze uvidis, jak pohodlne se ti s tim bude spat. Ale do Silvestra necekej zazraky, chce to pouzivat mnohem delsi dobu…

gyrlie
Nováček 5 příspěvků 25.03.18 22:32
Flicky

Ahojky, dnes jsem si poprve dala white pearl, po trictvrte hodine jsem to vytahla a udelalo mi to na trojkach bílé flicky. Je to normalni? Srovná se to?

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 25.03.18 23:44

@gyrlie Srovná,taky jsem mela a taky na trojkach :mavam:

gyrlie
Nováček 5 příspěvků 26.03.18 13:53

@Elza56 Jee, děkuji. Hned jsem klidnější :D ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama