Reklama

Domácí bělení zubů White Pearl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 25.12.17 01:06
Domácí bělení zubů White Pearl

Ahoj, ma tu nekdo zkušenost s bělení zubu pomoci stomatologického gelu White Pearl? Dostala jsem ho pod stromeček, uz testuji. Dávaly jste si ho rovnou hned na noc nebo jste prvni použití omezilíy na par desítek minut? Driv jsem kourila, na Silvestra uz chci mit nejaky výsledek. Hodlám s tim hned usnout ale bojim se nějakých vedlejších ucinku :oops:

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 25.12.17 07:05

A ty k tomu máš i ty speciální formy na zuby, které se připtavují na míru? Já jsem si před už snad 15ti lety nechala udělat gelové formy přímo u zubaře, stálo to tehdy tisícovku, a do toho jsem si dávala speciální peroxid od toho zubaře na bělení, byly to takové stříkačky buď s 10ti procentním nebo 20ti proc. peroxidem, to už si přesně nepamatuju. Dávalo se to na noc. Vedle sebe jsem měla skleničku, do které jsem vyplivovala gel a sliny, abych nic nepolkla. Moc se nevyspíš. Výsledek po 5ti denním bělení byl ukrutnej. Normálně americký úsměv. White pearl má prý výsledky až za delší dobu a ne tak rapidní, ale o půl až jeden odstín za 14 dní až 3 týdny je prý reálné. Akorát ty aplikátory jsou trochu složitější na vytvarování.

Pandemie
Kecalka 106 příspěvků 25.12.17 08:43

Ano, muzes hned zacit pouzivat pres celou noc. Ja teda nezvladla mit obe nasady, prekazelo mi to. Vlastne jsem se vzdy probudila a sundala i tu jednu. Takze uvidis, jak pohodlne se ti s tim bude spat. Ale do Silvestra necekej zazraky, chce to pouzivat mnohem delsi dobu…

gyrlie
Nováček 5 příspěvků 25.03.18 22:32
Flicky

Ahojky, dnes jsem si poprve dala white pearl, po trictvrte hodine jsem to vytahla a udelalo mi to na trojkach bílé flicky. Je to normalni? Srovná se to?

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 25.03.18 23:44

@gyrlie Srovná,taky jsem mela a taky na trojkach :mavam:

gyrlie
Nováček 5 příspěvků 26.03.18 13:53

@Elza56 Jee, děkuji. Hned jsem klidnější :D ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >