Domácí gelové nehty

117
16.12.19 21:28

Domácí gelové nehty

Ahoj.. Máte někdo zkušenost s domácí výrobou gelových nehtů? Našla jsem si Lina sadu na gelové nehty a nevím, jestli do toho jít. Chodila jsem na nehty, ale pokaždé trochu se strachem, protože mě to buď pálilo, nebo mě zabrousili do kůžičky :( Chtěla bych si je zkusit dělat sama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64
16.12.19 21:57

Ahoj, delam si sama nehty, ale gel lak. Neni to tezky, usetri to dost penez mesicne a vzdy jsem s nima spokojena. Zadny kurz jsem nedelala, naucila se sama ;) Ale se sadou Lina zkusenosti nemam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
16.12.19 22:04
@K0čka píše:
Ahoj, delam si sama nehty, ale gel lak. Neni to tezky, usetri to dost penez mesicne a vzdy jsem s nima spokojena. Zadny kurz jsem nedelala, naucila se sama ;) Ale se sadou Lina zkusenosti nemam..

A používáš i UV lampu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
17.12.19 03:51

Nejakou dobu jsem si je doma delala, ale pocitej s tim, ze je potreba trochu investovat do kvalitniho vybaveni. Sadu Lina neznam, ale asi to je nejaka no name znacka.
Doporucuji radsi nez sadu si koupit veci zvlast..
Budes potrebovat kvalitni lampu, pilniky ruznych hrubosti, sablonky nebo umele nehty, primer, podkladovy gel, stavebni gel, svrchni gel…
Ja jsem byla nejspokojenejsi s MK znackou..
Ale kazdemu vyhovuje neco jineho.
Jo a pocitej s tim, ze zezacatku ti to vubec nepujde, fakt to neni prca.. Musis to delat spravne, jinak ti nebudou drzet..
Ja to treba vzdala, protoze nejsem az tak sikovna a levou rukou si udelat pravou byl porod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
17.12.19 06:41

Prvni nejty ti budou trvat 3hodiny. Musi se dodrzovat postup a tvar taky uplne nechytnes. Kup si neco znackovyho s dobrou recenzi, jako je enni nails nebo tak neco. Proste zadnou shit sadu za 700,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
17.12.19 07:35

@JaninkaŠv Pouzivala jsem UV, pak jsem ji vymenila za LED lampu, je rychlejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
17.12.19 07:38

Ja si delala gelovky driv, ted si delam gellak. Zalezi jak si sikovna, chce to docela cvik. Zezacatku mi to trvalo strasne dlouho, ale pak jsem chytla ten grif a uz to netrvalo tak dlouho a asi mi to i slo, protoze ke mne chtely chodit na nehty i zname. To jsem ale odmitla, protoze na to se necitim. Tebou zminenou sadu neznam, ja kupovala vsechno zvlast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
17.12.19 17:30

Děkuju moc za rady. Ještě popřemýšlím, asi to nebude žádná sranda co se šikovnosti týče🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
18.12.19 09:50

@JaninkaŠv min narocny nez gel je gellak. Nanasi se jako bezny lak, chce to jen o neco vetsi preciznost nez pri beznem lakovani, ale odpada ti tvarovani nehtu a nasledne odbrusovani jako při klasickych gelovkach. Vybava je na to dost podobna vyjma te brusky. Ja si poridila vykonnou LED lampu, ma i senzor, takze se spusti sama, jakmile tam strcim ruku a vytvrzeno mam za min jak 30 sekund. Gellaku se da koupit nepreberne mnozstvi na kazdem nehtarskem eshopu, ja jsem s tim spokojenejsi nez s klasickyma gelovkama, protoze ta pracnost je nesrovnatelna. No a pak zalezi kolik do toho vybaveni chces nacpat penez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31287
18.12.19 17:42
@JaninkaŠv píše:
Ahoj.. Máte někdo zkušenost s domácí výrobou gelových nehtů? Našla jsem si Lina sadu na gelové nehty a nevím, jestli do toho jít. Chodila jsem na nehty, ale pokaždé trochu se strachem, protože mě to buď pálilo, nebo mě zabrousili do kůžičky :( Chtěla bych si je zkusit dělat sama..

Do gelovek bych asi nešla, je to dost náročné, chce to hodně dobrou výbavu a pokud si dobře vzpomínám, tak to kvalitnější vybavení se velmi těžce shání bez živnosťáku. Mě se ale ani pořádně nelíbí ten systém, takže taky dělám „gel lak“. Vybavení je na to potřeba taky, ale méně a je dostupnější. Navíc je to mnohem méně náročné (aspoň mě to tak přijde).

Upřímně bych ale dost zvážila změnu nehtařky, protože tohle je špatně provedená služba to co popisuješ. Pokud si to budeš dělat sama, tak se to taky budeš muset naučit abys to dělala správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat