Domácí inseminace (reálné)?

213
11.5.16 20:48

Domácí inseminace (reálné)?

Ahoj holky, omlouvám se, jde o mou známou, která je si neví rady.. Je to lesbička a strašně by chtěla miminko, jelikož už jí tikají biologické hodiny tak mě požádala jestli bych se tady nezeptala, zda je možné aby otěhotněla tak, že by orálně uspokojila muže a následně sperma vyplivla do skleničky a pak si sperma vpravila dovnitř.. je to blbá otázka ale pro ni je to celkem zásadní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Annapavelkovaml
11.5.16 20:51

@NatyKli Nelze,nemají tak dlouhou životnost nebo je tam tedy minimální šance…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
46669
11.5.16 20:57

Co to je zase za hovadinu? Je lesbička, ale byla by ochotná orálně uspokojit muže? :mrgreen:
Není jednodušší, aby si to ten muž udělal rukou rovnou do kelímku a ona to pak použila?

Nejsou zase nějaké prázdniny?? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
11.5.16 21:04

Taky si myslím že orální sex spermie nepřežijí :( ale mám kamarádku taky lesbičku, která se na oplodnění domluvila s kamarádem, sex proběhl rychle jen za účelem „inseminace“ a povedlo se, on je teda zapsaný v rodném listě a figuruje jako otec, ale dítě vychovává kamarádka s přítelkyní, malému je 5 let a zatím jim to takhle klape :-) ale záleží vždycky jak se sejdou lidi, nevyhovovalo by to asi všem, taky jestli je kamarádka ochotná normální sex podstoupit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
11.5.16 21:06

Ano, jde to. Stačí si zadat příslušné slovní spojení do strejdy googla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
11.5.16 21:07

@NatyKli a kdyz je ochotna uspokojovat usty, nebylo by lepsi rovnou soulozit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3241
11.5.16 21:10

Mě teda osobně příjde pro lesbu horší orální sex, než párkrát šup sem šup tam a nemusí se na to ani koukat :D
Jinak se asi domluvit s otcem a zkusit inseminaci v CARu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.16 21:12

Tak ten system jaky to chce udelat taky absolutne nechapu :mrgreen: :mrgreen: leda, ze by on nevedela, ze maj bejt otec jejiho ditete 8o znama lesbiska si taky nasla chlapa na miminko, sex s nim nebyl, jen dal sperma a strikackou ji to tam strikla jeji pritelkyne.. no meli stesti, zadarilo se na poprve..

• Citovat
  • Nahlásit
98
11.5.16 21:13

Co jsem pochopila, tak ji jde o to, aby se „darce“ o svem darcovstvi nedozvedel. Trosku nekorektni, nebylo by lepsi se s nim domluvit a pozadat o material rovnou do kelimku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
11.5.16 21:14
@Anonymní píše:
Tak ten system jaky to chce udelat taky absolutne nechapu :mrgreen: :mrgreen: leda, ze by on nevedela, ze maj bejt otec jejiho ditete 8o znama lesbiska si taky nasla chlapa na miminko, sex s nim nebyl, jen dal sperma a strikackou ji to tam strikla jeji pritelkyne.. no meli stesti, zadarilo se na poprve..

Takhle nějak bych si představovala, že to u lesbiček chodí. Zakladatelčina známá asi moc kouká na telku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
11.5.16 21:16

@Nickyy
Joo to já už nevím jak to má v plánu dál, řekla mi pouze toto.. spíš jsem pochopila že neví zda to sperma a případně slina v ústech vydrží k oplodnění :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
11.5.16 21:18
@Nickyy píše:
Co jsem pochopila, tak ji jde o to, aby se „darce“ o svem darcovstvi nedozvedel. Trosku nekorektni, nebylo by lepsi se s nim domluvit a pozadat o material rovnou do kelimku?

Tak kdyz by mu rekla, ze bere antikoncepci a on muze az do konce, tak by se o svem darcovstvi taky nemusel dozvedet :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
11.5.16 21:19
@Annapavelkovaml píše:
@NatyKli Nelze,nemají tak dlouhou životnost nebo je tam tedy minimální šance…

to jako že by je kloktala v té puse déle než 48h? Není moc důvod proč by to nešlo, v puse není nic co by mělo spermie zabít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
11.5.16 21:21

@NatyKli no pokud jde jen o to, tak to zavisi na ph jejich slin. Spermie nemaji moc rady kysele ph, takze bych tipovala, ze prezit mohou, ale zadna slava to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5012
11.5.16 21:23

Myšleno vážně? :mrgreen: Ať kamarádka vygooglí pod heslem „lesbické rodičovství“ stránky, které se tou problematikou zabývají, kontaktuje nějaké lesbické páry s dětmi, přidá se tady do skupiny atd. Nechápu, co ji to vůbec napadlo, vždyť pán může normálně ejakulovat do kelímku nebo přímo do injekční stříkačky bez jehly, kterou se sperma pak zavede dovnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat