Domácí jumping vs. sousedi :)

1111
27.6.12 20:55

Domácí jumping vs. sousedi :)

Ahoj :mavam:
zajímalo by mě, jestli se tu najde nějaká duše, která trápí svoje tělo na trampolínce doma v paneláku? :dance: Vzhledem k tomu, že bych cvičila až večer (20-21h) trochu se bojím, co tomu řeknou sousedi pod náma :?: Dělá to velkej rámus? :think: Znáte to - v paneláku je slyšet každý prd a oni jsou krapet citliví :roll: Ze zkušenosti z tělocvičny se bojím hlavně rozvrzaných pružin :? Nemáte prosím někdo zkušenost??? Díky! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4306
27.6.12 21:02

Závisí jaký to je panelák, u nás nebylo slyšet ani když já jsem trénovala na lesní roh, ani když sousedovi děti hráli na klavír, zobcovou flétnu, kytaru a trubku (i večerní hodiny). Začala bych cvičit a to 3-5 dnech by se šla zeptat, jestli něco slyšeli nebo ne nebo jestli je to večer slyšeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
27.6.12 21:05

Řekla bych, že to bude záviset i na povrchu, na kterém trampolína bude, koberec bude určitě lepší než jestli máte třeba plovoučky…
Ale obecně bych teda ze sousedky skákající mi nad hlavou na trampolíně moc nadšená nebyla, obzvlášť takto večer :lol: Mi stačilo bydlet pod rodinou se dvěma dětma, rákosové stropy, parkety a lustr se nám třepal obstojně :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16940
27.6.12 21:20

Já skáču, páč jsem lektorka, ale máme barák a tam je to jedno…ale rovnou říkám, že rámus to teda je :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
27.6.12 21:29

Hehe po 3-5 dnech se jít zeptat? :lol: Ti by mi po prvním pokusu bušili zespodu na topení :roll: Právě proto se ale pídím po zkušenostech. Nerada bych vyhazovala peníze a zároveň nejsem sobec.. Na plovoučce to samozřejmě nepřipadá v úvahu, hopsala bych na dlažbě (popřípadě s nějakou podložkou), takže předpokládám, že žádné rány nebo tak by být neměly.. Spíše se bojím toho vrzání, jak už jsem zmínila.. Díky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
27.6.12 21:30
@eseta píše:
Já skáču, páč jsem lektorka, ale máme barák a tam je to jedno…ale rovnou říkám, že rámus to teda je :kytka:

A na jakém povrchu? Myslíš tedy, že je to do paneláku fakt nevhodný? :nevim: Chjoooo :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
27.6.12 21:34

Je to individuální, když myslíš, že nějaké vrzání z trampolíny se nedá srovnat s vytrubování na trubku nebo hornu :nevim: Ty víš jaký máte barák a jestli tam je slyšet spadnutí vidličky, tak bych trampolínu neriskovala. Stejně ti nic jiného nezbude než o záměru trampolíny ustoupit anebo zkusit jestli to sousedy neruší při použití maximálních opatření - určitě preferuji silnou podložku než pouhou dlažbu, vrzání omezit kromě pravidelného a přiměřeného promazávání nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
27.6.12 21:35

Ahojky,
jestli bydlis v klasickem panelaku tak to slyset bude, kor pokud mas puvodni trampolinu. Pokud by sis ale koupila tu malou-domaci co uz nema pera ale gumy okolo ramu, tam si myslim ze by to melo byt znatelne lepsi!!! Koukni na stranky jumpingu na e-shop ;)
mmch jsem taky instruktorka jumpu :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
27.6.12 21:42

Ahoj, já hopskám v paneláku, ale dopo, když jsou všichni v práci :mrgreen: mám to normálně na linu, nějaký hrozný zvuk to nedělá, jen to dělá ten klasický zvuk lehkého vrzání… zatím si nikdo nestěžoval, že by jim padnul lustr :lol:. dcera skáče i přes den a dobrý :D ale ona je jiná váhová kategorie, tak to asi dělá menší vzruchy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16940
27.6.12 22:39
@Sharlotte píše:
A na jakém povrchu? Myslíš tedy, že je to do paneláku fakt nevhodný? :nevim: Chjoooo :|

neříkám nevhodný, jen je to slyšet. Ale co, tak si lidi zvyknou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
28.6.12 20:35

Holky, díky za reakce! :kytka:
Měla jsem v plánu zakoupit nějakou takovou ale zkusím ještě juknout po té bezpružinové - to by pak snad mělo být úplně v pohodě :palec: Taky bych cvičila nejradši přes den, ale ledatak s dcerkou na zádech :mrgreen: Hold asi fakt nezbývá, než to prubnout. Moc díky za zkušenosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9699
16.10.12 08:13
@Sharlotte píše:
Holky, díky za reakce! :kytka:
Měla jsem v plánu zakoupit nějakou takovou ale zkusím ještě juknout po té bezpružinové - to by pak snad mělo být úplně v pohodě :palec: Taky bych cvičila nejradši přes den, ale ledatak s dcerkou na zádech :mrgreen: Hold asi fakt nezbývá, než to prubnout. Moc díky za zkušenosti ;)

chudáci sousedi!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
31.10.12 23:03
@tasa píše:
chudáci sousedi!!!

Chudáci by byli, kdybych na ně nebrala ohled.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
2.4.13 21:57

@Sharlotte tak kterou sis nakonec pořídila a co sousedi? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
11.5.13 11:43
@Pajuskaaa píše:
@Sharlotte tak kterou sis nakonec pořídila a co sousedi? :)

Pořídila jsem tuhle a sousedi v pohodě :palec: Zatím tedy není rozvrzaná nic a skáčeme na ní jen přes den, takže si myslím, že ani netuší že se tu takový zvěrstvo děje :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat