Reklama

Domácí krevní těhotenský test Innova

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela2495
Kecalka 201 příspěvků 24.09.18 02:12
Domácí krevní těhotenský test Innova

Dobrý večer, prosím o Vaše názory, zkušenosti a postřehy ohledně domácího těhotenského testu z krve od výrobce Innova. Předevčírem večer jsem si tento test zkusila udělat poprvé. V limitu se objevila jasná testovací čárka, kterou viděl i přítel bez nějakého dlouhého hledání. Dnes ráno jsem test zopakovala a opět se objevila i druhá čárka o něco málo silnější, než předevčírem. Teď koukám, že už je po půlnoci, takže první test 21.9. a druhý 23.9. :D Druhý test 10 DPO. Na večer jsem se ale dočetla, že test velice často ukazuje falešnou druhou čárku. Mnoha ženám prý vyšel pozitivní i když pak těhotné nebyly. Vaše zkušenosti? Docela mě to rozhodilo, protože už jsem se začínala těšit. Říkala jsem si, že právě díky tomu, že hCG v krvi je dřív, než v moči mohl test těmto ženám pouze,,ukázat,, těhotenství, které ale zaniklo dřív než se pořádně uhnízdilo. Ano já vím, počkat do vynechání MS a tak dále.

Reklama

Reakce:

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 07:01

Tak asi budes tehu :palec:

Michaela2495
Kecalka 201 příspěvků 24.09.18 07:29

@Safrik v to doufám :D jen mě docela nahlodaly ty špatné recenze

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 07:51

@Michaela2495
Nemas fotku? :)

Michaela2495
Kecalka 201 příspěvků 24.09.18 08:30

@Safrik

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 09:00

A termin ms mas kdy? Zda se to byt opravdu :potlesk: :potlesk: :kytka:

Michaela2495
Kecalka 201 příspěvků 24.09.18 13:38

@Safrik MS by měla být zítra

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 13:50

@Michaela2495
Tak tise gratuluji :lol: vyslo na poprve?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >