Domácí krevní těhotenský test Innova

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela2495
Kecalka 209 příspěvků 24.09.18 02:12
Domácí krevní těhotenský test Innova

Dobrý večer, prosím o Vaše názory, zkušenosti a postřehy ohledně domácího těhotenského testu z krve od výrobce Innova. Předevčírem večer jsem si tento test zkusila udělat poprvé. V limitu se objevila jasná testovací čárka, kterou viděl i přítel bez nějakého dlouhého hledání. Dnes ráno jsem test zopakovala a opět se objevila i druhá čárka o něco málo silnější, než předevčírem. Teď koukám, že už je po půlnoci, takže první test 21.9. a druhý 23.9. :D Druhý test 10 DPO. Na večer jsem se ale dočetla, že test velice často ukazuje falešnou druhou čárku. Mnoha ženám prý vyšel pozitivní i když pak těhotné nebyly. Vaše zkušenosti? Docela mě to rozhodilo, protože už jsem se začínala těšit. Říkala jsem si, že právě díky tomu, že hCG v krvi je dřív, než v moči mohl test těmto ženám pouze,,ukázat,, těhotenství, které ale zaniklo dřív než se pořádně uhnízdilo. Ano já vím, počkat do vynechání MS a tak dále.

Reakce:
Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 07:01

Tak asi budes tehu :palec:

Michaela2495
Kecalka 209 příspěvků 24.09.18 07:29

@Safrik v to doufám :D jen mě docela nahlodaly ty špatné recenze

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 07:51

@Michaela2495
Nemas fotku? :)

Michaela2495
Kecalka 209 příspěvků 24.09.18 08:30

@Safrik

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 09:00

A termin ms mas kdy? Zda se to byt opravdu :potlesk: :potlesk: :kytka:

Michaela2495
Kecalka 209 příspěvků 24.09.18 13:38

@Safrik MS by měla být zítra

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 13:50

@Michaela2495
Tak tise gratuluji :lol: vyslo na poprve?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >