Domácí krevní těhotenský test - spolehlivost

30.7.15 15:32

domaci krevni tehotensky test. Spolehlivost

Ahoj. Mam dotaz, MS celkem pravidelna 32-33 dni. Dnes uz 36.den. koupila jsem si v lekarne krevni teh.test zap. Byl ale negativni. Mate zkusennost? Tehotenske testy take negativni. Cysta nebo neco gynekologickeho taky ne, v mesici jsem byla na prav. gynek. prohlidce. Ach boze, jak ja bych chtela aby se mi konecne ty // objevily :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5913
30.7.15 15:38

Tak záleží kdy byla ovulace, mohla být později a test pak ještě pozitivní být nemusí. Na druhou stranu, MS může posunout cokoliv, třeba jen stres, anovulační cyklus či spousta jiných faktorů. Cystu doktor ještě nemusel vidět, záleží kdy jsi u něj byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 15:48

Posledni sex byl uz minule pondeli :think: je teda mozne, ze jsem mela anovulacni cyklus. Necitila jsem boleni podbrisku jako vzdycky. Ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5913
30.7.15 15:55

@HaniaNelinka tak podle sexu bych se neřídila, pokud nehlídáš ovulaci.
Třeba je to jen stres. Mně doktor říkal, že týden zpoždění je v normě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 16:07

Spis jsem to myslela tak, ze kdybych teda mela ovulku dyl, tak stejne posledni sex kdy mohlo dojit k oplodneni byl minule pondeli. To uz by aspon na tom krevnim testu bylo videt ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
30.7.15 16:55

Řeším teď to stejné, a pořád si říkám že ty hodnoty byly nízké :) tak ať se podaří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24849
30.7.15 17:25
@HaniaNelinka píše:
Spis jsem to myslela tak, ze kdybych teda mela ovulku dyl, tak stejne posledni sex kdy mohlo dojit k oplodneni byl minule pondeli. To uz by aspon na tom krevnim testu bylo videt ne?

Teoreticky to být vidět ještě nemusí. Když byl poslední sex minulé pondělí, spermie vydrží +- 3 dny, kdyby byla ovulace třeba až ve středu, čtvrtek, tak je to teprve týden a to by se sotva embryo hnízdilo. Zkus test v pondělí - 14 dní po styku, pokud ms nedorazí a to už bude výsledek jasný. Pokud bude negativní, tak máš asi anovulák, to se občas stává.. Já měla teď dva anovulační cykly po sobě, celý rok předtím pravidelná ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.16 20:35

Zkoušel jste někdo zap test? já 6 dní meškám, antikoncepci neberu už téměř deset let a snažíme se ale zatím asi nic je negativní, docela sem překvapená meškám asi po dvou letech, jinak to mam jak hodinky ale příznaky žádný, žádná bolest prsou, únava, jen místo měsíčků zezačátku asi tři dny táhlej hlen průhlednej a bolest ale vše zmizelo za dva dny, teď ho nemam už vůbec. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2018
22.4.16 21:01

Takový sado maso věci existují? 8o Zkušenost nemám, ale držím palce ať se brzy zadaří. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
22.4.16 22:57
@Anonymní píše:
Zkoušel jste někdo zap test? já 6 dní meškám, antikoncepci neberu už téměř deset let a snažíme se ale zatím asi nic je negativní, docela sem překvapená meškám asi po dvou letech, jinak to mam jak hodinky ale příznaky žádný, žádná bolest prsou, únava, jen místo měsíčků zezačátku asi tři dny táhlej hlen průhlednej a bolest ale vše zmizelo za dva dny, teď ho nemam už vůbec. :nevim:

Ahojky, já jsem zkoušela před několika měsíci, těhotná jsem nebyla a vyšel negativní. Jedniné co mohu říct je, že jsem se s tím pěkně prala, koupila jsem si raději dva testy - jeden jsem zmrvila, protože zásadně nečtu návody :jazyk:… Hrozně blbě mi šla krev do té kapilárky. Průhledný hlen bývá tuším při ovulaci :think:
Přeju hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
3.7.18 11:56

Ahoj holky. Obnovuji tuto diskusi. Jaké jsou vaše zkušenosti s krevním těhotenským testem ZAP? Stalo se vám, že ukázal falešnou pozitivitu, která se pak neprokázala? Myslíte, že je spolehlivý nebo je to jen tahačka na peníze? Díky za každou zkušenost či názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.18 14:29

@Madan
Ahoj, sice to tu uz asi moc nezije, ale pridavam moju dnesnu skusenost, sice som len 4 den po KET, ale skusila, ci je pozitivne pozitivny uvidim za par dni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
8.7.18 09:20

@Lucia262 Hele, to už jsem měla i zřetelnější čárku a nebylo z toho ani prd…Ale testuješ moc brzy, to ještě vůbec nic neznamená. Popravdě jsem tento test zkoušela už asi pětkrát a vlastně se mi ještě nestalo, že by mi ani náznak druhé čárky neukázal… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama