Domácí krevní TT - vyhodnocení? A jaké máte zkušenosti vy?

Anonymní
14.9.21 15:32

Domácí krevní TT - vyhodnocení? A jaké máte zkušenosti vy?

Ahoj holky, zkusila jsem domácí krevní test, asi možná dřív než jsem měla, jsem 28. DC, MS mívám nepravidelnou, kolem 30-35? Cca, ale chodí si jak kdy, mrška. Přikládám fotky výsledku, vidím dobře slaboulinkou čárku? Prý i když tam je jen slabě, vyhodnocuje se to jako pozitivní, ale já nevím. :think: Na té jedné fotce to moc asi vidět nejde, málo světla. Příznaky nějaké mám, ale moc nad nimi nepřemýšlím, PMS mám vždy, může to být i to, ikdyž teď je to horší. Beru druhý měsíc Gynex, ten to taky mohl rozhodit. Máte s těmito testy zkušenosti? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2063
14.9.21 16:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zkusila jsem domácí krevní test, asi možná dřív než jsem měla, jsem 28. DC, MS mívám nepravidelnou, kolem 30-35? Cca, ale chodí si jak kdy, mrška. Přikládám fotky výsledku, vidím dobře slaboulinkou čárku? Prý i když tam je jen slabě, vyhodnocuje se to jako pozitivní, ale já nevím. :think: Na té jedné fotce to moc asi vidět nejde, málo světla. Příznaky nějaké mám, ale moc nad nimi nepřemýšlím, PMS mám vždy, může to být i to, ikdyž teď je to horší. Beru druhý měsíc Gynex, ten to taky mohl rozhodit. Máte s těmito testy zkušenosti? ;)

Tohle je bohužel negativní ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
14.9.21 21:42

Ty Jo, tak to já ji vidím. Ale s krevními testy zkušenost nemám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
14.9.21 21:45

Krevní testy jsou na hov*o, kup si klasickej mama test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 04:22

@EvieK děkuji za názor, nicméně byl opravdu pozitivní, už včera se mi na obyč testech ukázala krásně druhá čárka :kytka: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
174
včera v 10:50
@Anonymní píše:
@EvieK děkuji za názor, nicméně byl opravdu pozitivní, už včera se mi na obyč testech ukázala krásně druhá čárka :kytka: :andel:

Gratulace a diky za feedback :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
včera v 12:31
@Anonymní píše:
@EvieK děkuji za názor, nicméně byl opravdu pozitivní, už včera se mi na obyč testech ukázala krásně druhá čárka :kytka: :andel:

Noo, tak super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat