Domácí laserová epilace

3827
13.5.18 17:58

Domácí laserová epilace

Holky, máte některá zkušenost s tím přístrojem na domácí laserovou epilaci? Opravdu to funguje? Doporučíte případně i přímo přístroj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2088
13.5.18 18:48

Jeden jsem měla a rychle se ho zbavila, jednak mi nepřipadalo, že to funguje, a hlavně se musel několik vteřin osvítit každý chloupek zvlášť 8o už si nepamatuju značku.. docela by mě zajímaly ty novější, myslím že od phillips

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6187
13.5.18 19:30

Ono hrozně závisí na chloupcích, švagrová má silné a černé chloupky u ní to celkem funguje, ale i tak dává přednost cukrové pastě. Já ho měla na měsíc půjčený (myslím philips nebo rowenta teď už opravdu nevím) a na moje slabé světlé chloupky to mělo stejný efekt jako svítit červenou diodovou blikačkou na kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
14.5.18 08:08

Všechny tyto typy depilátorů - domácí i profi někde u lékaře - fungují jen na tmavé chloupky. A všechny mají jen dočasný efekt. Zas na druhou stranu bych řekla, že ze všech způsobů depilace tento vydrží nejdéle, chloupky nijak nezarůstají a dorůstají o hodně slabší a světlejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3827
14.5.18 09:09

Já jsem poměrně světlá, ale jde mi hlavně o podpaží a třísla, kde sou chloupky samozřejmě tmavé. Spíš jestli nejde úplně o vyhozené peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama