Domácí maska na vlasy a obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.04.18 12:52
Domácí maska na vlasy a obličej

Krásný den všem :mavam:

Chci se zeptat, zda si masky na vlasy či obličej spíš kupujete nebo děláte sami doma?
Pokud doma, z čeho nejčastěji děláte? Co se nejlépe osvědčilo?
Mám doma vajíčka, jogurt, olivový olej tak zvažuju že z toho něco spáchám :D

Předem děkuji za jakýkoliv názor. :kytka:

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3646 příspěvků 12.04.18 12:56

@lavazza2 od té doby, co jsem měla alergickou reakci po přírodní slupovačce, jsem na hubu neměla odvahu nic dát. S oblibou si ale dělám „domácí“ kákový peeling :lol: Koupila jsem si to nejlevnější kafe a ve sprše si s tím drhnu obličej. Jinak bych smíchala žloutek, trošičku jogurtu a do toho třeba lžíci medu. Oliváč bych tam už nedávala.

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 6520 příspěvků 12.04.18 12:58

Dobré jsou med, tvaroh, mléko, jogurt, olivový olej a spoustu druhů ovoce. Vejce ne.
Zkus třeba:
2 lžičky medu
1 polévková lžíce jogurtu 0,5 ml mléka (nebo dostatečné množství na zředění)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.04.18 13:01

@Tableta @Emimin7 A to je spíše na vlasy nebo obličej? Btw, měla jsem hodně zničené konečky (žehlení, barvení), tak mě ségra ostřihala a teď by právě bodlo právě něco pro ty vlasy :D

Tableta
Závislačka 3646 příspěvků 12.04.18 13:04

@lavazza2 žloutek je výživnej, klidně ho můžeš prdnout i na obličej. Pokud na vlasy, tak spíš na kořínky, pokožku. Na konečky spíš ten oliváč, ideálně kokosák, ale vždycky do vlhkých vlasů.

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 6520 příspěvků 12.04.18 13:05

@lavazza2 Ta moje jen na pleť, promiň, to jsem měl dopsat. Na vlasy žel neznám.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.04.18 13:06

@Tableta Díky :) Jinak dá se pak požít ten bílek na něco, aby to nešlo zbytečně do záchodu? Někde sem viděla že je dobrej an obličej.. :nevim:

Tableta
Závislačka 3646 příspěvků 12.04.18 13:08

@lavazza2 To nevím, já to dávám do mrazáku a pak z toho něco udělám.

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 13.04.18 09:03

Já dávám na vlasy jako na konečky olivový olej, med a vajíčko všechno to zamíchám dohromady pak vlasy dám do zábalu a mám to na nich třeba půlku dne a pak jsou vlasy hned hebší

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka vypadá hůř a hůř! Zde jsou její nové snímky z centra Prahy

Může to být ještě horší? Na Facebooku se objevily nové snímky, na kterých je... číst dále >

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama