Domácí násilí - co vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 21:50
Domácí násilí co vy ?

Krásný večer,
chtěla bych touto cestou zjistit zda jsem v tom sama nebo je nás víc. Můj příběh začal před 9 lety /láska jak z románu/. První facku jsem dostala po půl r /omluvy, slzy /. Zamilovanost! Teď už ani nevím co to je.. zda strach, zvyk či naka porucha kdy ženy své tyrany omlouvaji. Jsem v tom sama a nepotrebuji soudit. Možná se podělit jak to chodi jinde znát i váš příběh. Dnes jsem skončila se sadrou na vymknute zápěstí. Není to normální jen si říkám není to už moc /není čas odejít, jsem divná když to extra nedramatizuji a večer už vařím večeři/. Asi potřebuji nake světlo co mě oblikne a řekne DOST

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 18.11.18 21:56

Měla jsi to utnout už před devíti lety, už tenkrát to bylo moc. Teď už čekat jestli zabije tebe nebo se vrhne na děti.
Zkušenost osobní nemám a doufám že nebudu

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 18.11.18 21:56

A jednoho krásnýho dne Te zabije.

Uživatel je onlineKakika
Extra třída :D 14985 příspěvků 18.11.18 22:02
@Tarjei píše:
A jednoho krásnýho dne Te zabije.

A i přesto večer půjde vařit večeři, však co by to dramatizovala :roll:

Já nevím, jestli je potřeba vůbec něco psát. Však je toho teď všude plno. Všude se mluví nejen o fyzickém týrání, ale i psychickém. A pak se tu objeví dotaz, zda už není náhodou trochu moc, když mám sádru na zápěstí. Odpověď: „Ne, to je ještě v pohodě, počkej na polámaná žebra“ by byla dobrá? Protože informaci, že máš odejít, jsi podle mě už musela dostat mnohokrát, pokud jsi se někomu svěřila. Již před 8,5 roky jsi se měla otočit na podpatku.

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 18.11.18 22:05

@Kakika je zvykla. Ja zila s nasilnikem tri roky. Nastesti jsem pak dokázala odejit. Furt nic nic a najednou mi to v hlave udělalo cvak a vedela jsem, ze uz je konec a pujdu pryc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 22:05

Děti nemáme. Chyba na me straně
Chtěla bych zda by mi napsal někdo kdo má to podobné abych zjistila zda uz se nenacházím opravdu v nake fazi/ fantasy magorie
Nepřijdu si zoufalá ani neplacu neptam se proč ja / ani nejsem bojacna/ ozyvam se dost.
Bojím se že už to nevidim racionalne

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 18.11.18 22:06

Chceš dopadnout jako Simona Monyová?

divine woman
Echt Kelišová 9081 příspěvků 18.11.18 22:06

Chlap, který vztáhne ruku na ženu je ubožák. A ty nejsi normální, že ho stále omlouváš.

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 18.11.18 22:07

Jses otupěla a dost v haji, podle toho, co píšeš. Zvykla sis na pozici obeti. Je to vsechno spatne.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 18.11.18 22:08
@Anonymní píše:
Děti nemáme. Chyba na me straně
Chtěla bych zda by mi napsal někdo kdo má to podobné abych zjistila zda uz se nenacházím opravdu v nake fazi/ fantasy magorie
Nepřijdu si zoufalá ani neplacu neptam se proč ja / ani nejsem bojacna/ ozyvam se dost.
Bojím se že už to nevidim racionalne

Nacházíš se ve fázi fantasmagorie. Chyba NENÍ!!! na tvé straně. I zákony mluví jasně - on porušil zákon. Co víc potřebuješ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 22:08

Já si nemyslím že jsem hloupa ja vim co je spravne a co ne. Zaráží mě spise mě chápání tě věci a toho klidu. Zdá už si má mysl neudelala naky obrany systém. Proto bych ráda slysela jak to vnimali i jiné ženy.
Nebo jak se pak chovali jejich partneři

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 18.11.18 22:09

Kontaktuj Rosu, Bílý kruh bezpečí nebo některou podobnou organizaci. Potřebuješ pomoc psychologa, sama se z toho sotva dostaneš. Nečekej, až tě zmrzačí nebo zabije!

TMana
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 18.11.18 22:09

Asi tě bije málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 22:09

@Tarjei a co byl prosím ten impuls ?

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 18.11.18 22:12
@Anonymní píše:
Já si nemyslím že jsem hloupa ja vim co je spravne a co ne. Zaráží mě spise mě chápání tě věci a toho klidu. Zdá už si má mysl neudelala naky obrany systém. Proto bych ráda slysela jak to vnimali i jiné ženy.
Nebo jak se pak chovali jejich partneři

Když víš, co je správné, proč si necháš ubližovat? Musíš vědět, že to správné není. Že správné by v tvé situaci bylo, kdybys šla na policii, chlapa nahlásila a nechala vykázat z domu a s pomocí Rosy nebo podobné organizace začala situaci řešit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >