Domácí násilí - přestupková komise

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 23:05
Domácí nasili-přestupkova komise

Ahoj zajima mě, co mě čeká u přestupkové komise, jelikož sem volala policii na,,přítele".Přítel byl opilý, agresivní, měla sem strach, proto sem volala. Nevim co dělat. Jestli prvně řešit aby se odstěhoval a nebo řešit svěření dítěte do péče. Mame spolu dítě. Pritel mě delší dobu psychicky nici, teď mě napadl podruhé. Sem rozhodnutá se rozejít, jen nevím jak to provézt pokud možno v klidu :( a hlavně kde začít. Dekuji za radu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 09.04.19 23:14

Když se chceš rozejít, tak se rozejdi a nemusíš nic u žádné komise řešit. Jinak si myslím, že „přestupková komise“ řeší tzv. přestupky v soužití dospělých lidí. Kdyby to policie u vás vyhodnotila jako domácí násilí, tak by s tebou sepsali, co se stalo a mohlo by to jít až k soudu. Ale jestli to bylo poprvé, tak to policie vyřešila, jako kdyby se sousedé v domě nějak vůči sobě nepřístojně chovali.

Co ti brání, abys mu řekla, aby se odstěhoval?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 23:17

@poučená Už sem mu řekla ať se odstěhuje.Jeho odpověď byla,že nikam bez syna nepůjde a že tu ma trvalé bydliště.A pořád říká že to bude dobré ,nebere v úvahu,že já s ním končím :zed: .Taky nevím jak mu zabráním aby neodešel se synem .Vůbec nevím co mám dělat :? .

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 09.04.19 23:27

Na přestupkové komisi nejspíš budete jako svědek. A o pomoc s řešením osamostatnění se se obraťte na nejbližší intervenčí centrum - poradí co a jak dělat.

http://www.domaci-nasili.cz/

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 09.04.19 23:27
@Anonymní píše:
@poučená Už sem mu řekla ať se odstěhuje.Jeho odpověď byla,že nikam bez syna nepůjde a že tu ma trvalé bydliště.A pořád říká že to bude dobré ,nebere v úvahu,že já s ním končím :zed: .Taky nevím jak mu zabráním aby neodešel se synem .Vůbec nevím co mám dělat :? .

Asi se chodí na sociálku, na OSPOD, pokud jde o dítě. Dostaneš tam právní informace.
Co se týče soužití, tak to je na dohodě. Jestli se hádáte už delší dobu, ale on slibuje, tak zajdi do manželské poradny.
Jestli je agresivní již dlouhodobě, tak zajdi zítra na policii, ať s tebou sepíší podrobně, jak se k tobě chová. Kdy se co stalo.

Je mi tě líto, že jsi takto rozrušená, místo abys v klidu spala :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 23:32

@poučená Moc děkuji,ano sem úplně psychicky vyřízena,to jdu na raní směnu.Pritel po mě dlouhodobé rve,nadává mi,ponižuje mě .Teď mě pár dní zpět napadl,když sem spala.

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 09.04.19 23:43
@Anonymní píše:
@poučená Moc děkuji,ano sem úplně psychicky vyřízena,to jdu na raní směnu.Pritel po mě dlouhodobé rve,nadává mi,ponižuje mě .Teď mě pár dní zpět napadl,když sem spala.

Tak jestli jsi rozhodnutá to s ním ukončit, tak to prostě ukončíš. Ale to musíš udělat s klidnou hlavou. Když je člověk rozčílený, tak dělá chyby. A zítra musíš do práce. Jasné je, že dneska už nic nevyřešíš. Až se vyspíš, anebo až přijdeš z práce, tak tady budeš mít určitě plno rad od žen. Probereš svoji situaci s nimi a vyřešíš to, to je jisté.

Teď si pusť hudbu, kterou máš ráda a zkus jít spát. „Ráno moudřejší večera“ se říká a je to pravda. A jestli ti spát nepůjde, tak si na internetu najdi linku důvěry a zavolej tam. Uleví se ti a dostaneš nějakou radu. Uvidíš, že všechno zvládneš a budeš zase mít klid. :hug: :srdce: :hug:

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 09.04.19 23:43
@Anonymní píše:
@poučená Moc děkuji,ano sem úplně psychicky vyřízena,to jdu na raní směnu.Pritel po mě dlouhodobé rve,nadává mi,ponižuje mě .Teď mě pár dní zpět napadl,když sem spala.
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 23:49

@poučená Mám nervy i z té komise,určitě budu muset vypovídat před ním :( .Taky nevím jestli budou kontaktovat sociálku,syn byl defakto svedek.

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 09.04.19 23:55
@Anonymní píše:
@poučená Mám nervy i z té komise,určitě budu muset vypovídat před ním :( .Taky nevím jestli budou kontaktovat sociálku,syn byl defakto svedek.

Komise bude někdy odhaduji za měsíc, určitě ne zítra. Mezitím se zařídíš podle rad, které dostaneš tady a na těch úřadech. Máš tam kontakty na Intervenční centrum.

Nervy ti teď pracují, to je mi jasné. Ale to musíš teď rozdýchat. Anebo se oblékni a proběhni se kolem bloku. nervy musíš pro teď uklidnit a jít spát. Tečka. Pokračovat v úvahách budeš až zítra. Tak :pankac: Určitě :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 23:57

Zítra zavolam do toho centra.Furt si tu situaci dokola prehravam a nemůžu tomu uvěřit.I před policií že mě udělal hysterku.Ze se nic neděje,že běžná hádka,přišla sem si jak cvok :zed: .Zahrál divadlo,že sem se nestačila divit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 00:04

@poučená Právě nervy pracují.Nejhorsi je ten zatraceny strach co on udela.Ma tu trvalé bydliště,nemůžu ani vyměnit zámek,když půjdu s malym k našim,bude dělat sceny,že mu beru syna.To sem si teď vyzkoušela,když mě vezli policisté s malým k našim.Ten dělal chudáčka,že jestli je to nutné,že mu beru syna :zed: .Druhý den mi psal,proč sem mu to udělala.Hrozny nápor na nervy toto.

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 10.04.19 00:05
@Anonymní píše:
Zítra zavolam do toho centra.Furt si tu situaci dokola prehravam a nemůžu tomu uvěřit.I před policií že mě udělal hysterku.Ze se nic neděje,že běžná hádka,přišla sem si jak cvok :zed: .Zahrál divadlo,že sem se nestačila divit.

Zavolej a objednej se. Mají tam zkušenosti, spolehni se. Nic si z toho nedělej, že z tebe udělal hysterku. Policii je to jedno. Přijeli a nějak tu situaci řešili. Dobře, žes ten krok, zavolat je, udělala :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 00:11

On na mě půjde přes malého,to mě štve nejvíc.Uz kvůli synovi mi nedá pokoj.Do teď se mu nevěnoval,ale teď bude strašně hájit svá otcovská prava.Opravdu někdo nestranný by snad i věřil,že ta mrcha sem já .On je o tom přesvědčený,že se stará,vydělává a všude je něco,jak on říká a já sem nevděčná a neumím ho ocenit.Jdu spát,nemůžu si dovolit něco zpackat v práci.

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 10.04.19 09:21
@Anonymní píše:
On na mě půjde přes malého,to mě štve nejvíc.Uz kvůli synovi mi nedá pokoj.Do teď se mu nevěnoval,ale teď bude strašně hájit svá otcovská prava.Opravdu někdo nestranný by snad i věřil,že ta mrcha sem já .On je o tom přesvědčený,že se stará,vydělává a všude je něco,jak on říká a já sem nevděčná a neumím ho ocenit.Jdu spát,nemůžu si dovolit něco zpackat v práci.

Víš, ale vybrala sis ho ty. Tak je úplně normální, že neseš důsledky výběru nevhodného partnera pro život. Partnera a otce dítěte prostě nejde jen tak ze života vyhodit, když už se ti to tak stalo, že sis ho vybrala a začala s ním žít. Nikdo tě k tomu nenutil. Je hloupé to fňukání. Prostě za chyby se platí a to přijmi. Buď teď dospělá, ne fňukavá. Buď statečná. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama