Reklama

Domácí násilí u sousedů.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 13:51
Domácí násilí u sousedů.

Ahoj, bydlíme v paneláku. Se sousedy se nebavíme, jenom se pozdravíme. Jsou o generaci mladší, mají dně malé děti, mě je přes 50 let. Sousedovi je cca 35,paní bude trochu mladší.
Ale k věci. Poslední zhruba měsíc u nich slýcháme rány a pláč. Včera paní plakala za dveřmi a on ji asi kopal :nevim:…trochu jsem šmírovala. Zvonila jsem na ně, byl sprostý-a jak. přes dveře. Pí. a st. ku. apod.

Od včera do mě nic není, jestli to hlásit. Přeci jen jsem v bytě sama, aby se nějak nemstil.
Montovali byste se do toho?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 08.03.17 13:54

Ano, nahlásila bych to a už jsem to jednou udělala, mělo to výsledek :nevim: Na to, abych stála u zdi a poslouchala, jak někdo plače zatímco jí muž bije, na to fakt žaludek nemám.

radúna
Extra třída :D 11911 příspěvků 08.03.17 13:58

S největší pravděpodobností ano.
:kytka:

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 08.03.17 14:00

Jsem taky pro nahlásit to a případně paní nějak i s dětma pomoct. Může se někdy stát, že budou muset utéct, než dojede policie :,( Možná ji někdy vyčíhat, vyměnit si s ní telefon, doporučit jí třeba Bílý kruh bezpečí (to je centrum, kde se zabývají domácím násilím), vložit ji do ruky papírek s číslem na ně.

pufik20
Kecalka 336 příspěvků 08.03.17 14:00

Určitě bych před tím nezavírala oči

chelsinka1988
Kecalka 424 příspěvků 08.03.17 14:01
@radkka píše:
Ano, nahlásila bych to a už jsem to jednou udělala, mělo to výsledek :nevim: Na to, abych stála u zdi a poslouchala, jak někdo plače zatímco jí muž bije, na to fakt žaludek nemám.

Ten kreten by zasloužil do koulí, ale na jednu stranu chápu zakl., ze to neohlasila, protože je schopný se mstít a navíc ta mlacena žena, tak jak to u většiny žen bývá u něj většinou zůstane, bohužel… může třeba dneska odejít a nebo sama zažádat o pomoc.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 14:01

Ne nenahlásila, udělala jsem to jednou a bylo to hrozné nakonec jsem byla špatná já a ona se k němu vrátila, takže už se k tomu stavím tak, že je to její problém že se nechá mlátit… některým to dokonce imponuje, neptejte se mě proč, nechápu to, asi je násilí vzrušuje…
momentálně se u nás v baráku mlátí další dvě rodiny a vadí mi to jen protože to slyším, jinak mi je to jedno klidně ať se tam zabijou

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 08.03.17 14:03
@chelsinka1988 píše:
Ten kreten by zasloužil do koulí, ale na jednu stranu chápu zakl., ze to neohlasila, protože je schopný se mstít a navíc ta mlacena žena, tak jak to u většiny žen bývá u něj většinou zůstane, bohužel… může třeba dneska odejít a nebo sama zažádat o pomoc.

Jak to víš? Já jsem to zažila, utéct nešlo, zavolat někam nešlo… nevíš, jak to u nich je :nevim:

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 08.03.17 14:04
@Doe_Jane píše:
Ne nenahlásila, udělala jsem to jednou a bylo to hrozné nakonec jsem byla špatná já a ona se k němu vrátila, takže už se k tomu stavím tak, že je to její problém že se nechá mlátit… některým to dokonce imponuje, neptejte se mě proč, nechápu to, asi je násilí vzrušuje…
momentálně se u nás v baráku mlátí další dvě rodiny a vadí mi to jen protože to slyším, jinak mi je to jedno klidně ať se tam zabijou

A to je taky fakt, záleží asi na každém. asi bych se do toho taky nemontovala.Jo kdyby takhle někdo týral ty děti, tak to jo, ale dospělej člověk by si měl poradit.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 14:05
@misalin píše:
A to je taky fakt, záleží asi na každém. asi bych se do toho taky nemontovala.Jo kdyby takhle někdo týral ty děti, tak to jo, ale dospělej člověk by si měl poradit.

no právě, tenkrát ta sousedka ke mně utíkala se schovat a dopadlo to tak že on přišel k nám a rozkopával dveře, naštěstí jsem ještě neměla dítě, ale kdyby jo tak by z toho měl určitě menší trauma, byl to děs… raději se do toho fakt neplést

DankaF
Kecalka 242 příspěvků 08.03.17 14:07

Rozhodně nahlásit. Lepsí pak být za špatnou než před tím zavírat oči. Takový člověk je stejný jako samotný násilník!

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 08.03.17 14:07

A když ze svého bytu zavoláš policajty, že slyšíš jak soused bije manželku - jak se to soused dozví, kdo je zavolal? Policajti přijedou, zazvoní a za dveřmi najdou ženskou s rozbitým obličejem, tak jim to bude jasný :think: Vím, že týrané ženy samy často u tyrana zůstávají dobrovolně, ale já bych teda nedokázala jen tak poslouchat, jak jí ubližuje :nevim: A jít to s ním řešit sama nemá cenu, je dost možný že rovnou taky jednu schytáš mezi dveřma :nevim:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 14:08
@DankaF píše:
Rozhodně nahlásit. Lepsí pak být za špatnou než před tím zavírat oči. Takový člověk je stejný jako samotný násilník!

to si nemyslím, takový člověk třeba jako já má jen pud ochránit sebe a svou rodinu

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 14:09
@Kočičí duše píše:
A když ze svého bytu zavoláš policajty, že slyšíš jak soused bije manželku - jak se to soused dozví, kdo je zavolal? Policajti přijedou, zazvoní a za dveřmi najdou ženskou s rozbitým obličejem, tak jim to bude jasný :think: Vím, že týrané ženy samy často u tyrana zůstávají dobrovolně, ale já bych teda nedokázala jen tak poslouchat, jak jí ubližuje :nevim: A jít to s ním řešit sama nemá cenu, je dost možný že rovnou taky jednu schytáš mezi dveřma :nevim:

to je možná pravda, po mně chtěli příjmení a pak za ním s tím šli, že paní XY si stěžuje tak jdeme kontrolovat situaci… možná kdyby se spojil celý barák tak by to bylo jiné

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 08.03.17 14:09
@Doe_Jane píše:
to si nemyslím, takový člověk třeba jako já má jen pud ochránit sebe a svou rodinu

Třeba budeš jednou ráda, když někdo pomůže v nouzi tvým dětem. Ono se v životě stane, že někoho druhého potřebujeme a maminka při ruce není.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama