Domácí pekárna Moulinex nebo Kenwood nebo jiná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aspera
Generální žvanilka 21143 příspěvků 1 inzerát 15.02.11 18:45
Domácí pekárna Moulinex nebo Kenwood nebo jiná

Přemýšlím o koupi domácí pekárny, ale netuším jakou vybrat.

Moulinex OW6000.31 - líbí se mi, že má formy na bagety, ale nevím zda se na nich opravdu dají bagety upéct.

Kenwood BM 350 - tato pekárna v bílém provedení vyhrála v jednom testu, už nevím jakém.

A nebo nějakou úplně jinou, ale nevím jakou.

Předem děkuju za odpovědi snad vyberu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 15.02.11 18:50

http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php

Zkus se podívat sem.
Jinak já mám Tesco XXL. Myslím, že tam asi není moc co vybírat (krom třeba těch forem na bagetu a jiných „specialit“), jinak to prostě zamíchá, nahřeje a pak upeče, tam se toho moc vymyslet nedá.

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 15.02.11 19:10

Ahoj, já myslím, že na běžné používání stačí jakákoli no name pekárna - nám funguje suprově Tesco za 900 už 2 roky, švagrová má značkovou za 3000 už podruhé v opravě a využívá jí na stejné funkce jako my… :mrgreen:

Loan
Závislačka 4220 příspěvků 15.02.11 19:33

Ahoj,
já mám Eta Siesta, spokojenost, ale mám ji krátce, takže ještě nemám vyzkoušené vše. Na bagety to teda držák nemá, no

Katka_LEE
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 15.02.11 19:34

Ahoj, my máme doma od Ety a je super. :palec: stojí kolem 2000,– tuším. :think: už si nepamatuji. Dělám na ní všechno těsto, hodně peču, akorát chleba v tom umíchám ale upéct ho dám do trouby :wink:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 15.02.11 19:38

Mám Etu Siesta a spokojenost :palec:

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 15.02.11 19:39

já dostala k vánocům ECG a taky zatím není špatná,ale je to fajn věc, která u nás běží denně! na pudink, chleba, rohlíky, housky, buchty, knedlíky.. prostě každý den min. jednou jede! pečivo je lepší než koupené ! a vím co jsem si do něj dala!!! :palec: :palec: :palec:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 15.02.11 19:47

Ten Kenwood má jen jeden hák? Asi bych jednohákovou nechtěla, už tak je chlebík hranatý a ještě aby byl „kostka“, spíše na výšku?
Jinak těsto propracuje určitě dobře i jeden hák, ale braa bych tu větší, teda ten moulinex, pokud bych musela vybrat z těchto dvou.
Navíc Kenwood má max. velikost 1000g, Moula 1500g (chleba podle receptů má většinou okolo 800-900g, ale v té menší nezaděláš těsto třeba na buchty z více mouky)

Aspera
Generální žvanilka 21143 příspěvků 1 inzerát 15.02.11 19:49

Tak zatím čtu reakce a prohlížím na těch stránkách od Pipet. Zatím si nechám radit a pak snad rozhodnu, je těch pekáren strašně moc a každá má něco.

Jančik
Závislačka 4033 příspěvků 15.02.11 19:52

Mám moulinex XXL a jsem moc spokojená! Asi to je ale víceméně jedno, jen pokud můžu radit, vybrala bych s dvěmi hnětacími háky.

Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 15.02.11 19:52

i když nemám vlastní zkušenost, doporučila bych taky ETA.
Byla vítěz v testu MF Dnes.
Koupila jsem ji tchýni k narozkám - nemůže si ji vynachválit.
No a do třetice má ji moje kamarádka - taky na ni pěje samou chválu. Používá ji téměř denně.

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 15.02.11 20:25

Ahoj,
mám Eta delica, myslím, že byla i dobře hodnocená v nějakých testech. Má dva háky a snad 12 programů a jsem s ní spokojená. Peče hezky, dělala jsem v ní i těsto a v létě zkusím marmeládu. Je relativně malá a lehká, takže mi nezabírá moc místa v kuchyni a dá se snadno přesunout.
http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?…
je to tahle :palec:

elchirk
Echt Kelišová 8937 příspěvků 15.02.11 21:39

Já mám Eta Duplica a jsem max. spokojená, má 2 nádoby, jednu velkou a potom jednu dvojtou, takže se můžou upéct třeba 2 chleby a do každého dát jiná zrníčka nebo koření, nebo 2 úplně jiné chleby. Takže ve veliké nádobě jsou dva háky, pokud dám dvoujtou nádobu,je v každé jeden hák.
Rodiče mají Eta Harmony a jsou také spokojení.

Známí mají moulinex a jsou s ní také spokojení, ale nevím jaký tip, myslím se to jmenuje něco homebraed, asi i nějaké číslo, ale to nevím.

O formě na bagety jsem nikdy neslyšela, takže to bohužel neporadím.

elchirk
Echt Kelišová 8937 příspěvků 15.02.11 21:44

podívej se sem
http://www.mall.cz/…ex-ow-600031 a sem
http://www.mall.cz/…nwood-bm-350
na tu kenwood tam jsou jen 3 hodnocení, ale na ten moulinex přes 50, jsou to hodnocení uživatelů, kteří ji mají, takže ti ti asi nejlépe poradí, nečetla jsem to, ale třeba se tam dočteš i o těch bagetách.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.11 07:20

Asper :mavam:

Já mám vyhlídnutou novinku od Ety - Eta Duplica Vital, ale zdá se, že je to snad výmysl výrobce a nikde není k sehnání. Takže budu mít nejspíš jen Eta Duplica. Právě kvůli možnosti pečení dvou chlebů najednou - máme s manželem dost odlišné chutě a tohle nám bude určitě vyhovovat, upeču pěkně každému svůj :dance:

Jinak hlavně koukej na velikost upečeného chleba a porovnej s tím, kolik vás je - aby chleba nebyl malý nebo zbytečně velký. A určitě dva hnětací háky :palec:

Tu moulinexku na bagety jsem také měla vyhlídnutou, ale co vím od lidí, stejně v ní ty bagety nedělají, i my si radši koupíme v kaufu jednu velkou za pár korun :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >