Domácí piškoty či sušenky pro 9 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 15.05.19 09:41
Domácí piškoty či sušenky pro 9 měsíční mimi?

Dobrý den, ráda bych touto cestou poprosila případně o recepty na nějaké zdravější sušenky a piškoty. Ráda bych malému dala něco do ručičky, ale je to hltoun, takže něco, co se rozpouští. Jenže, když jsem se koukala na složení všech těch sušenek, tak to byl hnus. Nenašla by se tu maminka či maminky, které dětem pečou třeba ty dlouhé piškoty, měkké sušenky? Nemáte nějaké zajímavé zdr. recepty. Děkuji :-)

Reakce:
Kristýna 526
Kecalka 137 příspěvků 15.05.19 09:50

S recepty ti takhle neporadím to nepeču. ale malému když bylo 9 měsíců tak měl rád s Hypernovy(Albertu) kukuřičné křupky oni se i v pusince hezky rozpustí a nemusíš mít strach že se udusí. malý má 15 měsíců a stále mu chutnají

hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 15.05.19 09:54

@Kristýna 526 Kukuřičné křupky znám, ale chtěla bych malému vymyslet ještě něco. Internet je sice plnej receptů, ale jsem spíše ráda o recepty, které jsou prověřené. Sháněla jsem malému ty dlouhé piškoty a vše s cukrem, vysloveně obalené cukrem :-( ach jo

Kristýna 526
Kecalka 137 příspěvků 15.05.19 09:59

@hanabenešová aha :) ale ráda se připojím k nějakému receptu nebo tipů když někdo napíše ráda i já vyzkouším. a s těmi dlouhými piškoty máš pravdu kde je vidím tak obalené cukrem to jsem ani malýmu nekupovala :roll:

BelAir
Kecalka 128 příspěvků 15.05.19 10:04

Mrkněte na instagram vyrobenozlasky, jsou tam dva recepty na sušenky/cukroví pro děti. :mavam:

Capretta
Kecalka 495 příspěvků 15.05.19 11:03

Mrkni na mamu v kuchyni :)

lucynka25
Echt Kelišová 9536 příspěvků 15.05.19 17:31

@hanabenešová Ahoj, ja delam pomerne casto ;)
Tady je nejaka inspirace: jablecne susenky se skorici , medove susenky , maslove susenky , krehke oplatky , cookies , koka susenky prvni susenky .. některé jsou až od roka, tak si je projdi ;)
A ještě jsem našla piškoty

Váš příspěvek
Reklama