Domácí práce bez poplatků

Anonymní
25.1.20 10:06

Domácí práce (bez poplatků)

Dobrý den, jsem z Mladé Boleslavi a jsem ve 3 měsíci těhotenství. A potřebovala bych sehnat nějakou práci na doma. Vše co jsem do teď našla byl podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.1.20 10:16

Také by mě zajímalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14306
25.1.20 10:21

A co umíš? Takové to skládání obálek apod je vždy podvod nebo otročina za pár korun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 10:23

Dělala bych cokoliv. Dřive jsem měla montáž drátků ale to se nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
6481
25.1.20 10:28

Pokud nic neumis, tak jedine uklid/hlidani deti/zehleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
25.1.20 11:11

Z domu je toho dost. Jen se musí něco umět.
Z domu můžete: doučovat jazyk, základy počítače, dělat účetnictví, daňovou evidenci, shánět zákazníky pro affil a mít procenta z prodaného zboží/služeb, můžete psát články, dělat SEO, psát HTML, kódovat, Javu, Oracle atp. Pokud jste šikovná jako další spousta maminek a žen, přivyděláte si třeba prodejem vlastního cukroví, dortů, plést/háčkovat čepičky, různé podsedáky, vyrábět oblečky/obojky pro hafiky, můžete si nakoupit nějakou bižuterii, zkompletovat, nafotit, prodat ( k tomu opravdu nepotřebujete prověřené firmy – ale musíte mít nápad!), pak ušít jednoduché věci jako sukýnky. Některé ženy nabízejí na avizo.cz třeba žehlení košil, kamarádka má takhle za koš třeba 3-4 stovky, žehlí pro chlapy košile, kalhoty. Já třeba doučuju a zároveň dohazuju zákazníky pro zájezdy a měsíčně si přijdu na cca 2-6 tisíc měsíčně a to nedělám nic extra. Ale jak už jsem psala, musíte něco umět. Třeba na homeoffice hledají po 3 měsíčním zaškolení do Siemens na faktury, ale zase, musíte umět jeden světový jazyk na komunikativní úrovni. A pokud hledáte práci typu klikačky, rmail, dolování bitcoinů, či kompletaci průpisek, strouhátek, tak nato zapomeňte, z toho nezbohatnete (to jsou opravdu fejky). Rozhoďte si inzeráty po okolí, že můžete dojít uklidit, pomůžete vyzvednout děti ze školy/dojít s nimi do školky atd. Fakt je toho hodně, co můžete dělat z domu i z nejbližšího okolí. A pokud opravdu NEUMÍTE NIC Z VÝŠE UVEDENÉHO, můžete jako ostatní prodávat avon, šunty z tiande, dedru, herbalajf, Mary Kay, oriflejm, global 3000, Prouvé, Eurona a další rádoby podobné jako huncalife, Farmasi, LR, Euronu, OKG, Faberlic atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
25.1.20 11:12
@sakota píše:
Pokud nic neumis, tak jedine uklid/hlidani deti/zehleni.

Anebo prodávat drogerii online. Ale to si zase musíš shánět lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5193
25.1.20 14:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem z Mladé Boleslavi a jsem ve 3 měsíci těhotenství. A potřebovala bych sehnat nějakou práci na doma. Vše co jsem do teď našla byl podvod.
Žehlení, znama to dela a je o to zajem a dobře placené…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 17:04

Děkuji za tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie