Domácí recepty pro kojence

55
29.11.19 14:12

Domácí Recepty pro kojence

Zdravím maminky. Potřebuju inspirace na vaření pro mou 9mesicni krásku. Přijde mi že vařím do kola to samé. Máte prosím nějaké tipy? Děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
403
29.11.19 14:29

Zdravím, dceři je rok. Nevím co ti dcera všechno jí ale holce jsem dělala vývary s masem a zeleninou, zeleninové polévky, rizoto, boloňské špagety, kuskus se zeleninou a masem. Rybu se zeleninou a bramborem. Hodně jíme stejné jídlo akorád to přizpůsobím jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
29.11.19 22:45

Rybu a zeleninu taky dělám. Ona mi moc nejí spíš vyžaduje mliko vezme si tak půlku z toho co má sníst. Ten vývar děláte z čeho? A rizoto? Já ještě spíš trošku mixnu aby neměla úplně velké kusy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
29.11.19 23:11

@Jane1987 Hovězí,kuřecí silný vývar se zeleninou, trochu nudliček do toho a pokuď nejí kousky tak to rozmixovat nebo vidličkou rozmačkat. Ten vývar se zeleninou a masem sem si potom naporcovala a zamrazila a vždycky vyndala dle potřeby. Rýže a do toho červenou papriku (v ní je hodně vitamin c) a rajče. Papriku a rajče uvařit ve vodě pak jde ta slupka krásně stáhnout nebo to udělat se špagetama a do toho kuřecí maso. A kolikrát sem ty jídla zakápla tím vývarem ať to má nějakou chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
30.11.19 00:00

Dobře děkuji za napady :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu