Reklama

Domácí rozpočet aneb kolik platíte měsíčně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.11 08:05
domaci rozpocet aneb kolik platite mesicne

ahoj,tak nedavno jsme po dlouhe dobe s pritelem zasedli a ikdyz nemusime setrit kazdou korunu,rozhodli jsme se neco usetrit..do tyhle chvile jsme nemeli predstavu,kolik utratime…takze mame 20m dite…moje otazka zni-kolik vas je v domacnosti a kolik kc date za jidlo a drogerii.diky:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 19.07.11 08:20

Až to spočítám, přispěju. :mrgreen:

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 19.07.11 08:45

Ahoj Zuz, taky jsme dospěli k závěru „kde ty prachy zase jsou?“ tedy asi si taky budeme muset sednout. Jen pro představu, máme průměrně 25.000,– čistého. 2.200,– inkaso (bydlíme na baráku u mamky) + 1.000,– čtvrtletně voda a + ted byla dan, to bylo asi 1.500, 4200,– půjčky, asi 4.000,– pojistky (to je vyhnané, budu to snižovat)+ dojíždění moje, to jsou asi tak 2.000 a přítelovo, asi tak 1.000,– a zbytek se někam ztrácí:D Ty jo, mě někde lítá skoro 12.000,– Tedy si k tomu budu muset sednout a kouknout, až to budu mít, tak dám vedět. Chceme hypotéku, tak stejně bychom měli přemýšlet co vše platíme a proč:)Jo a jsme dva.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.11 08:48

vubec nevim :lol:
Kazdy mesic je to jinak, ale priblizne 3000 za jidlo a 1000 za drogerii

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 19.07.11 09:02

ted to taky zrovna resime, mame hodne vydaju hypoteku, auto, mimco a tak. za jidlo a drogeri utratime strasne penez, zrovna premyslim jak nakupovat aby to nestalo majlant. jsme zhruba za jidlo a drogerku na nejakejch 7-8 tis. vzdycky chodim na nakup a zaplatim tak 800-1 tis za nakup a to chodim tak 2× tydne. potrebovala bych to stahnout :(

gsimča
Kelišová 5604 příspěvků 19.07.11 09:17

Tak my s manžou máme platy krásne a taky nám ty penízky někde běhaly,ale nějak jsme to neřešili jsme 4 a za týden o jednoho navíc a protože jsme věděli že půjdu na rodičák tak jsme udělali soupis a malem mě švihlo kolik jsme mohli mít našetřeno.Vím jen jedno,že tento soupis peněz-výdaju budu dělat každý měsíc je to super věc.Jinak na jídlo jsem si dala limit 2 000,– na týden je to pro 4 akorát a to kupuji jen základ,ale je to i s kosmetikou ne jen jídlo.Až bude mimi tak nevím to bude asi více.Takže na jídlo dávám za měsíc 8 000,– a ještě nechávám 2 000,– k dobru to víte nějaké to pivko na terase v restauraci to něco stojí a tak nějaká ta rezerva.Máme hapotéku,auto,po­jístky,staveb­ko atd. a vše musíme platit ušetřit jde jen na jídle a to je umění.Když oči by jedly a těch dobrot co je v obchodě. :roll: :lol:

mitulkaf
Stálice 98 příspěvků 19.07.11 09:17

Tak my jsme čtyři (dva dospělí, 3,5letá a 8měsíční holčička). Náš měsíční příjem je zhruba 20 000 Kč.Za inkaso platíme 5000 a za jídlo tak těch 6000 Kč. Ale musí nakupovat manžel, protože já nakupuji někdy hodně nepotřebné věci. Čas od času jsou čekané nečekané výdaje jako je plavání, povinné ručení, potřeby do domácnosti a na konci období nám zůstanou 3000.

joanee
Závislačka 3834 příspěvků 19.07.11 09:20

Ahojky 5 000 jidlo,varene doma(maso kase,obcas sklenicka… presnidavky…) +1000 svacinky a stravenky,chlap v praci. Drogerka po nas 4 cca 1200,usetrime napr na pene do koupele pro deti,protoze detem chutna :mrgreen: ,tak ji nedavam…
Za bydleni davame zhruba 7 000 najem + hypoteka. 2000 na listky na tram,obcas naka zmrzka a tak… :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.11 09:27

My měsíčně tak 300 pleny, 300 přesnídávky pro dceru větší, 500 drogerie, 7000 nákupy, 5000 nafta na dojíždění do práce a další, 4100 úvěr, 2500 SIPO - (1000 záloha el., dvoje penzijka, dvoje spoření pro děti, poplatek TV a rozhlas), 1000 utratí manžel sám pro sebe, mobily 1000, to je měsíčně… já za sebe si nekoupím nic - moc, a pak se divím, kde ty peníze všechny jsou, šetříme, nejsme schopni ušetřit za rok ani 12 tis… Když k tomu přidám 5000 povinné ručení auto a moto ročně, 3600 internet/rok, vodné 3000/rok, stočné - 1000/rok, popelnice -1000/rok, pes - 100 - poplatek, každé čtvrtletí - 1000-granule, očkování 500/rok… k tomu věčně rozbité auto, pneu nové atp - cca 5000/rok… Jinak ještě, že mimino kojím, jinak bychom nevyšli vůbec… Kde brát a nekrást :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.11 09:44

u nas je to nasledovne, sme tri, 4000 inkaso, 1400 telefony, 2000 pojisteni+spo­reni, 4000 benzin, taky sem si dala 2000 tydne na nakupy, obcas vyjdu obcas ne, kazdej mesic, bud sou necekany vydaje, nebo narozeniny, 1000 pritel utrata, 2000 plavani (to je na dva mesice) mame rozpoct asi 25000, vyjdu teda kazej mesic, ale ze bych neco usetrila to proste nehrozi, nevim, kde mam setrit :nevim:

jinak anonymni z 8:48 3000 mesicne za jidlo, ja to delas? :think:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 19.07.11 10:01
Anonymní píše:
vubec nevim :lol:
Kazdy mesic je to jinak, ale priblizne 3000 za jidlo a 1000 za drogerii

Ježíš, jak to děláš, že dáte 3tis. za jídlo měsíčně? To nějak nechápu. Kolik vás je doma?

Já teda výdaje psát nemůžu, protože jsou příšerné a není kde snižovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.11 10:10
anonymní 4

Takže u nás je to 8 tis. hypo, 5 tis. elektřina, 2,5tis. alimenty, 2,5tis. stavebko, 6 tis. PHM, jídlo (drogerie, oblečení, léky, cigára) cca 7 tis., 2tis. tv, telefony, net. Když jsem chodila do práce tak nám měsíčně při těchto výdajích zbývalo cca 10tis.,ale z toho jsme dovybavovali barák - tv, sedačka, sekačka, motorka, svatba, auto, dovolená atd. No o víkend mě málem klepla pepka, když jsem si spočítala, že za poslední dva měsíce jsem v mínusu cca 2tis.. Jsem na nemocenské od 1.6. a od 2.8 nastupuji na mateřskou. Budu si muset najít nějakou práci na doma nebo začít po porodu chodit do práce. Nepodařilo se mi totiž najít místa kde bychom ušetřili a to ani nemluvím o tom, že ještě nemám výbavu na mimčo. Mám z toho i noční můry. Nechápu jak jsem mohla být tak blbá, že jsem si to nespočítala dřív, když jsme měli prachy.
Jinak pravidelnou spotřebu peněz si píšu už od vánoc, mám na to super porgrámek, volně stažitelný na netu, ale nevím jestli tu můžu napsat jméno.

MonikaBa
Kecalka 102 příspěvků 19.07.11 10:12

Ahojky, jsem tu nová, tak taky něco napíšu, my jsme zatím dva, jsem ve 3 měsíci a za jídlo utratíme taky asi tak 3000-4000…

MonikaBa
Kecalka 102 příspěvků 19.07.11 10:15

Ahojky, taky mám od včerejška noční můry, jsem na neschopence od začátku těhotenství, včera jsem si byla pro první „výplatu“, no opravdu jsem nepočítala s tím, že dostanu tak málo, nevím jak to bude dál, jesi se nezblázním, tak to nějak přežiju :roll: … práci nevím jakou bych hledala, leda něco na doma, ale ted mě nenapadá co??…

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 19.07.11 10:27
MonikaBa píše:
Ahojky, taky mám od včerejška noční můry, jsem na neschopence od začátku těhotenství, včera jsem si byla pro první „výplatu“, no opravdu jsem nepočítala s tím, že dostanu tak málo, nevím jak to bude dál, jesi se nezblázním, tak to nějak přežiju :roll: … práci nevím jakou bych hledala, leda něco na doma, ale ted mě nenapadá co??…

Neboj, ta prvnpí nemocenská je bída, druhá lepší a třetí ještě lepší a tu pak budeš dostávat až do nástupu na mateřskou. Bída je až rodičovská.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >