Domácí sirup a lze zamrazit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 30.03.19 19:15
Domaci sirup a lze zamrazit?

Ahoj, mam dotaz. Rada bych v lete vyrobila domaci sirup a chtela bych ho uchovat i na zimu, ale mam strach, aby se nekazil. Lze zamrazit? Nebo jak uchovavate? Klidne dejte i recepty, rada se inspiruji :) Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34615 příspěvků 30.03.19 19:39

sirup se obvykle nezkazi, protoze obsahuje hodne cukru
zamrazit by ale asi mel jit - jen ne ve skle - riziko prasknuti

ja teda sirupy uchovavam jako marmelady - dve minutky prevarim a pak leju do vysterilizovanych lahvi a vicek, nekazi se mi
znami se s tim ale tak neparaji a taky se jim to nekazi

BaMaK
Závislačka 2996 příspěvků 19 inzerátů 30.03.19 19:53

Mrazim bezinkovy a v pohodě. Mě by se zkazil, protože tam dávám méně cukru a neprevaruju. Po rozmrazeni vydrží tak 10 dní.

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 30.03.19 20:00

Já dávám do bezinkáče míň cukru a srabácky zavařuju. Zamrazit lze, ale zabere děsnýho místa v mrazáku a po rozmražení tolik nevydrží. To mi dává větší smysl dát o trochu cukru víc a smět ho mít ve spíži…

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 30.03.19 20:03

Já dělám z aronie, je v něm hodně cukru (sama o sobě je dost kyselá) a potom to zavarim do sklenic. Mrazit jsem nezkoušela a ani nebudu, by mi to zabralo půlku mrazáku :D

Fazulina
Závislačka 4325 příspěvků 30.03.19 21:52

Dělám bezový sirup tak, že zamrazím sáčky s tím výluhem z bezu. Bez cukru. Pak stačí jen vytáhnout pytlík, nechat rozmrazit a cukr v tom rozpustit. Na litr tekutiny má být kolo cukru, ale dávám míň… Takto připravený sirup vydrží v lednici cca týden. Já mrazím pytlíky tak kolem půl litru, litr za týden nevypijeme.

Naučila mě to tchýně, dělá to tak roky a je to osvědčená metoda.

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 30.03.19 21:56

@Fazulina Zrovna bezinkáč fakt vydrží bez úhony bez mražení. Já dávám na litr asi půl kila cukru (a jak jsem psala, raději zavařuju) a vydrží na pohodu celý rok…

Ou
Kelišová 6942 příspěvků 30.03.19 23:04

Jde zamarazit, ale je to vcleku hloupost. Vysoká cukernatost sirupu je sama o sobě konzervační činitel a když horký sirup naliješ do vyvařené lahve a zavíčkuješ, tak je to konzerované ještě touhle cestou. Dalším pomocníkem konzervace je kyselost sirupů.

Leda bys nedělala sirup - tedy cukernatý roztok svařený na teplotu okolo 105°C, ale nějakou tu lehce sladkou lázeň aka sirup za studena, kde jednak je nízká cukrenatost a druhak to nesteriluješ varem. Pak se ti to pochopitelně kazit bude.

Fazulina
Závislačka 4325 příspěvků 31.03.19 22:51
@Ba-stet píše:
@Fazulina Zrovna bezinkáč fakt vydrží bez úhony bez mražení. Já dávám na litr asi půl kila cukru (a jak jsem psala, raději zavařuju) a vydrží na pohodu celý rok…

No, to asi jo. Já ale právě nezavařuju, a ani nechci. Moc pracné :D. Mě vyhovuje to zkrátka jen slit a zamrazit. Ale pak i s tim cukrem se to v lednici zkazí, když to nestihneme vypít…

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 31.03.19 22:54

@Fazulina Chápu. Já zas nemám tolik místa v mrazáku. Ale jinak ani otevřený sirup se mi v lednici nezkazí. Lahev vypijeme tak do měsíce, měsíce a půl :think:

lucynka25
Echt Kelišová 9249 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 06:46

@Lumíkovec Tady na webu je recept na jahodový sirup a ten díky cukru můžeš v klidu zavařit a vydrží ;)

Z.jev
Závislačka 3329 příspěvků 01.04.19 07:04

@Lumíkovec Dělávám citrusový a rybízový, bývá toho tak 1,5 - 2 litry a dávám do mrazáku. Ale zkazit by se neměl ani v lednici. Jinak recept je velmi jednoduchý:
2 - 3 citrony (pomeranče, mandarinky, nejlépe bio)
5 dkg kys. citronové
1,5 l vody
nechat 1 den vyluhovat, pak scedit (já ještě vymačkám tu šťávu z citronů), pak přidat 1,5 kg cukru a převařit.
Rybízový je v podstatě stejný, na stejné množství vody a kyseliny 2,5 kg rybízu, po vyluhování se scedí přes punčochu. Cukru tolik, kolik váží čistá šťáva.

lucynka25
Echt Kelišová 9249 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 07:16

@Z.jev taky tak dělávám třeba ostružinový nebo jostový ;)

Z.jev
Závislačka 3329 příspěvků 01.04.19 09:15

@lucynka25 Já mám letos v plánu směs - maliny, ostružiny, rybíz… zkrátka co zahrada dá :)

lucynka25
Echt Kelišová 9249 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 09:39

@Z.jev rýbíz si šetřím na drobenkový koláč, ten milujeme a dceka ho má ještě do kaše, mám na mrazáku poslední pixlu :,(
Ale u nás je šílené množství těch ostružin a josty, ta mi moc jinak než v sirupu nechutná

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama