Domácí těhotenský krevní test

22
2.8.21 20:40

Domácí těhotenský krevní test

Hezký večer, asi blbá otázka ale zkoušely jste někdy doma těhotenský krevní test? VITAMIN Station z dr.MAXE.. Jaké máte zkušenosti? Byl přesný nebo je to blbost? Díky moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2110
2.8.21 20:41

Jo, když jsem byla těhotná, ukázal co měl :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
2.8.21 20:43

@EvieK mě to právě ukázalo asi ducha nebo zda je to ryska, netusim :nevim: a na papíru už píšou zda tam je duch tak je to pozitivní.. Nevím jestli tomu mám věřit.. Protože těhotenské testy mám negativní. Ale podle všeho se to stát může, mít testy negativní ale krev pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
2.8.21 20:47
@Hani.cka24 píše:
@EvieK mě to právě ukázalo asi ducha nebo zda je to ryska, netusim :nevim: a na papíru už píšou zda tam je duch tak je to pozitivní.. Nevím jestli tomu mám věřit.. Protože těhotenské testy mám negativní. Ale podle všeho se to stát může, mít testy negativní ale krev pozitivní

Hoď jsem fotku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
2.8.21 20:50

@EvieK ani nevím jestli ten test má být takhle červený nebo bílý? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
2.8.21 20:58
@Hani.cka24 píše:
@EvieK ani nevím jestli ten test má být takhle červený nebo bílý? :D

Též jsem ho měla červený, no vypadá to, že si zřejmě na začátku těhotenství, ale nejsem doktor :-)). Zkus test s nejnižší citlivostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
2.8.21 21:02

@EvieK jenže já to mám takový dost zvláštní a už mám skoro 14dni asi po MS co trvala 3 dny, a ještě k tomu přišla o 3 dny dřív a byla minimální.. A potom přes týden špinění pouze ráno. A když jsem si dělala ten minulý pátek bylo to stále negativní.. Tak mi hodně holek říkalo že měly test negativní krev pozitivní :nevim: kdo se má v tomhle vyznat? :D už si pak přijdu že si to všechno vymyslím a přijdu si jak blb. Proto jsem teda zkusila tohle a taky to vyšlo jako půl na půl.. A nechci volat na gyndu jako že mám asi příznaky ale nic nemám 100% jistý :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
2.8.21 21:12
@Hani.cka24 píše:
@EvieK jenže já to mám takový dost zvláštní a už mám skoro 14dni asi po MS co trvala 3 dny, a ještě k tomu přišla o 3 dny dřív a byla minimální.. A potom přes týden špinění pouze ráno. A když jsem si dělala ten minulý pátek bylo to stále negativní.. Tak mi hodně holek říkalo že měly test negativní krev pozitivní :nevim: kdo se má v tomhle vyznat? :D už si pak přijdu že si to všechno vymyslím a přijdu si jak blb. Proto jsem teda zkusila tohle a taky to vyšlo jako půl na půl.. A nechci volat na gyndu jako že mám asi příznaky ale nic nemám 100% jistý :D

Tak HCG pro samoplatce :-)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6973
2.8.21 21:12

@Hani.cka24
tak si dojdi jako samoplatce na odber krve HCG. das za to tak 300 a budes vedet hned ten den na cem jsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
2.8.21 21:16
@Hani.cka24 píše:
@EvieK jenže já to mám takový dost zvláštní a už mám skoro 14dni asi po MS co trvala 3 dny, a ještě k tomu přišla o 3 dny dřív a byla minimální.. A potom přes týden špinění pouze ráno. A když jsem si dělala ten minulý pátek bylo to stále negativní.. Tak mi hodně holek říkalo že měly test negativní krev pozitivní :nevim: kdo se má v tomhle vyznat? :D už si pak přijdu že si to všechno vymyslím a přijdu si jak blb. Proto jsem teda zkusila tohle a taky to vyšlo jako půl na půl.. A nechci volat na gyndu jako že mám asi příznaky ale nic nemám 100% jistý :D

Ale to asi myslely pozitivni test z krve v laboratori, jak ti tu radi ostatni, zajit si jako samoplatce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
2.8.21 21:17

@EvieK @Toluma díky moc, asi mě to nakonec donutí no :D.. Ale moc děkuju i spíš za to že jste mě nějak nehejtily, jaká to může být hovadina a že těhotná určitě nejsem a jakej sem blázen si teď dělat krevní test :D to jsem už zažila taky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
2.8.21 21:28

Úplně klidně se může stát, že krev je pozitivní a moč negativní - protože je potřeba vyšší koncentrace hCG, než začne být detekován v moči. Tzn. nejdřív je v krvi, a v moči až později. Určitě nemůže být pozitivní moč a negativní krev - to by bylo něco špatně.
Jestli máš v tomhle ducha, tedy slabě pozitivní test, dovedu si představit, že těhotná jsi a že na testech z moči budeš mít ducha až třeba za 4 dny. Šla bych na krevní test samoplátce, docela by mě totiž zajímal výsledek ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22502
2.8.21 21:51

Hele, tyhle testy jsou na houby, nejsou spolehlivý. V tuhle chvíli by jsi musela mít výrazně pozitivní všechny testy. Na krev bych nechodila, počkala pár dní a udělala normální test s citlivostí deset a řídila se podle jeho výsledku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 16:10

Domácí krevní těhotenský test

Dobrý den vidíte tam čárku nebo ne děkuji
Je to Vitamin station krevní TT test od doktora maxe

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 17:59