Domácí Twister pro batole - tortilla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinaCV
Kelišová 7148 příspěvků 13.01.19 11:04
Domácí Twister pro batole - tortilla

Ahoj, naše dvouleťačka preferuje maso-zeleninu a problémem jsou snídaně, to jsem tu už řešila. Kaši a podobná jídla nechce. Párkrát na výletě ochutnala Twister z KFC a ten jí chutná, tak chci připravit odlehčenější dětskou verzi. Problémem je tortilla - tatínek donesl z obchodu kukuřičnou a ta nikomu nechutná, je tvrdá, moc nevoní, nedá se srolovat. Zkusím koupit jinou, ale raději bych ji sama připravila, jen si nevím rady s těstem, aby byla co nejpodobnější originálu, měkká, vláčná, snadno srolovatelná. Máte to někdo vychytané a poradíte? :kytka:

Přečtěte si článek: Batole a jeho vývoj přehledně

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 13.01.19 11:08
@MartinaCV píše:
Ahoj, naše dvouleťačka preferuje maso-zeleninu a problémem jsou snídaně, to jsem tu už řešila. Kaši a podobná jídla nechce. Párkrát na výletě ochutnala Twister z KFC a ten jí chutná, tak chci připravit odlehčenější dětskou verzi. Problémem je tortilla - tatínek donesl z obchodu kukuřičnou a ta nikomu nechutná, je tvrdá, moc nevoní, nedá se srolovat. Zkusím koupit jinou, ale raději bych ji sama připravila, jen si nevím rady s těstem, aby byla co nejpodobnější originálu, měkká, vláčná, snadno srolovatelná. Máte to někdo vychytané a poradíte? :kytka:

V Lidlu maji tortilly dobre. Pred ohratim v mikrovlnce potrit trochu vodou. Pak je krasne mekka vlacna. Pokud chces odlehcenejsi verzi twisteru, tak v KFC maji Twister Grill iTwist, ten kupuju obcas dvouletakovi. Jinak doma delam ty tortilly z Lidlu s masem, zeleninou, salsou, zakysanou smetanou. A synovi davam misto salsy kecup, salsa je ostra.

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 13.01.19 11:11

A navlhcila jsi ji? Před ohratim - pak by měla byt vláčná

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33802 příspěvků 13.01.19 11:11

Výborné tortilly má Lidl. Nahřívám je nasucho na pánvičce, pak jdou krásně zarolovat.

MartinaCV
Kelišová 7148 příspěvků 13.01.19 11:46

Tortillu jsem nevlhčila :think: nepsali to na obalu. Ale radši dnes zkusím ty z Lidlu, díky za tip :kytka:

zrcadlo
Kelišová 7116 příspěvků 13.01.19 11:49

Recept na domácí tortilly: 500g hladké mouky, 280ml horké vody, 100g sádla, malou lžičku soli (když jsem dělala dětem, dávala jsem míň). Udělat těsto, vyválet placky, nasucho na teflonové pánvi z obou stran stačí jedna dvě minutky (pokud se vyválí tenké těsto).
A když děláme doma maso do tortill, tak na pánvičku položím takové to sítko proti prskání oleje a na to sítko dám nahřát a navlhčit tou parou tortillu, pak jde krásně zarolovat.

MartinaCV
Kelišová 7148 příspěvků 13.01.19 11:54
@zrcadlo píše:
Recept na domácí tortilly: 500g hladké mouky, 280ml horké vody, 100g sádla, malou lžičku soli (když jsem dělala dětem, dávala jsem míň). Udělat těsto, vyválet placky, nasucho na teflonové pánvi z obou stran stačí jedna dvě minutky (pokud se vyválí tenké těsto).
A když děláme doma maso do tortill, tak na pánvičku položím takové to sítko proti prskání oleje a na to sítko dám nahřát a navlhčit tou parou tortillu, pak jde krásně zarolovat.

Díky, určitě taky zkusím :kytka:

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 13.01.19 11:56

Pozor, v tom Lidlu maji normalni a pak celozrnne. Ty celozrnne nejsou moc dobre, doporucuji ty normalni.

MartinaCV
Kelišová 7148 příspěvků 13.01.19 12:03
@Limi123 píše:
Pozor, v tom Lidlu maji normalni a pak celozrnne. Ty celozrnne nejsou moc dobre, doporucuji ty normalni.
:palec: :hug:
zrcadlo
Kelišová 7116 příspěvků 13.01.19 12:06
@MartinaCV píše:
Díky, určitě taky zkusím :kytka:

Ony ty kupované tortilly mají kolem deseti „éček“ ve složení - potřebují zajistit trvanlivost a vláčnost, my je díky té trvanlivosti míváme jako takovou zálohu na chalupě, ale dvouletému dítěti bych radši opravdu udělala čerstvé. Moje děti ty placky mají rády i samotné (a to sádlo tam není vůbec cítit).

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 13.01.19 12:12
@zrcadlo píše:
Ony ty kupované tortilly mají kolem deseti „éček“ ve složení - potřebují zajistit trvanlivost a vláčnost, my je díky té trvanlivosti míváme jako takovou zálohu na chalupě, ale dvouletému dítěti bych radši opravdu udělala čerstvé. Moje děti ty placky mají rády i samotné (a to sádlo tam není vůbec cítit).

Zrovna tyhle tortilly nejsou nejak extra zavadne.

https://www.ferpotravina.cz/…iftung-co-kg

Domaci jsou samozrejme lepsi, ale techhle bych se nebala.

zrcadlo
Kelišová 7116 příspěvků 13.01.19 12:19
@Limi123 píše:
Zrovna tyhle tortilly nejsou nejak extra zavadne.

https://www.ferpotravina.cz/…iftung-co-kg

Domaci jsou samozrejme lepsi, ale techhle bych se nebala.

No, mně i tady přijde těch éček zbytečně moc:

pšeničná mouka - 66%
pitná voda řepkový olej
1 E422 - Glycerol
1 E466 - Karboxymethyl­celulóza 0 E412 - Guma guar
1 E500 - Uhličitany sodné
3 E450 - Difosforečnany
jedlá sůl 0 E296 - Kyselina jablečná
1 E471 - Mono a diglyceridy mastných kyselin
dextróza
3 E282 - Propionan vápenatý
3 E202 - Sorban draselný

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 13.01.19 12:27
@zrcadlo píše:
No, mně i tady přijde těch éček zbytečně moc:pšeničná mouka - 66%
pitná voda řepkový olej
1 E422 - Glycerol
1 E466 - Karboxymethyl­celulóza 0 E412 - Guma guar
1 E500 - Uhličitany sodné
3 E450 - Difosforečnany
jedlá sůl 0 E296 - Kyselina jablečná
1 E471 - Mono a diglyceridy mastných kyselin
dextróza
3 E282 - Propionan vápenatý
3 E202 - Sorban draselný

Nektera ecka jsou pouze formalni oznaceni prirodnich nezavadnych sloucenin… Potencialne zdravi skodlidlve jsou tam 3, a to jen mirne (v podstate na hrane)…

sagina
Echt Kelišová 7727 příspěvků 13.01.19 12:45

@zrcadlo jj, taky takhle placky dělám. ale měla bych k tobě dotaz ke správnému postupu - některé placky mi hezky udělají bublinky, ale bohužel obvykle většina ne. nikdy jsem nepřišla na to, čím se vzájemně liší, jedná se vždycky o jednu dávku. někdy mi nabublinkují spíš ty první, jindy spíš ty poslední, někdy uprostřed, takže to nebude třeba ani v odleželosti těsta. napadla mě i teplota, ale dělám je na palačinkovači, teplotu tam jedu zásadně na maximum a nijak s ní nehejbu. rozválím je taky vždycky nastejno tak nejtenčeji, jak jen to jde. tak já nevím, čím to, že nejsem schopna docílit ideálního výsledku, když ta várka je očividně připravená mi ten ideální výsledek poskytnout? k palačinkovači jsem přešla poté, co na plynu se mi vůbec nedařily a byly tvrdé a lámavé.

zrcadlo
Kelišová 7116 příspěvků 13.01.19 12:52

@sagina Taky je mám pokaždé trochu jiné, a bohužel neporadím, nejsem tak zdatná kuchařka a nedělám tak často, abych věděla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >