Domácí výroba aviváže? Levné a efektivně v první domácnosti

13
3.10.20 21:44

Domácí výroba aviváže? Levné a efektivně? Nový život?

Ahoj všichni, jdeme s přítelem do prvního najmu (nemyslím společně bydlení, bydlíme spolu už rok, ale u rodičů). Jako první bych uvítala rady k té avivazi, protože s tím bojuji už několik měsíců. Mám rada když pradlo voní i par dnů po vyprani. A další věc je jestli byste mi napsaly cokoliv vás napadne a cokoliv souvisí s vlastním bydlením. (Rady, tipy, zkušenosti) co kupovat, co nekupovat. Co je potřeba jako první? Šetření peněz, vybavení, nápady na jídla, úklid. Budu vám všem moc vděčná za vaše rady a zkušenosti v domácnosti. Dekuji a krásný večer :srdce: :D :* :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1549
3.10.20 21:57
@Natt77 píše:
Ahoj všichni, jdeme s přítelem do prvního najmu (nemyslím společně bydlení, bydlíme spolu už rok, ale u rodičů). Jako první bych uvítala rady k té avivazi, protože s tím bojuji už několik měsíců. Mám rada když pradlo voní i par dnů po vyprani. A další věc je jestli byste mi napsaly cokoliv vás napadne a cokoliv souvisí s vlastním bydlením. (Rady, tipy, zkušenosti) co kupovat, co nekupovat. Co je potřeba jako první? Šetření peněz, vybavení, nápady na jídla, úklid. Budu vám všem moc vděčná za vaše rady a zkušenosti v domácnosti. Dekuji a krásný večer :srdce: :D :* :*

Ty ses tu s těma voňavejma diskusema nějak rozjela? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
3.10.20 22:00

Jezis kolik tech diskuzi budes jeste zakladat? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4727
3.10.20 22:01

Domácí aviváž nevím, ale kupuju tu velkou butilu Silanu, nebo cocolino, a voní mi prádlo i ve skříni.. Tak vybavení základ, postel, skříň, lednice, trouba, sporák, pračka, stůl, židle.. Ušetřit se dá na bazarovych spotřebičich, do pronájmu bych nekupovala nic nového.. Na jídle ušetřís když si dáš určitý obnos peněz, rozvrhnes na týdny, a nakupovat po akcích, dle toho vařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
3.10.20 22:01

@Natt77 kdyz uz spolu bydlíte, tak snad spolu i jíte a vaříte, uklizite, ne? Co kupovat? Těžko říct, kdyz nepišeš co mate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
4.10.20 09:09

Avivaz nepoužívám vůbec a prádlo voní i tak (Nemuzu, mám kombinovanou pracku se susickou a tam se dávat nesmí) :nevim: takže námět k ušetření? :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama