Reklama

Domaci zviratko pro kluka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nisale
Stálice 56 příspěvků 26.01.17 13:01
domaci zviratko pro kluka

Dobry den

Dotaz na vsechny maminky, ktere poridily domaci zviratko 7-letemu klukovi. Jake jste volily a proc?
Pro doplneni zijeme v panelaku, pes a kocka to byt nemuzou.
Dekuju :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39347 příspěvků 26.01.17 13:04

@nisale kluk je dost velký ne aby si řekl jaké chce, jestli vůbec chce. taky jsme v bytě a máme 2 psy- malé ;)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 13:05

My jsme jako malí dostali králíka, ale osobně doporučuji morče. Dá se s ním pomuchlat, nejsou hloupá, zároveň mají jedno místo které se po nich uklidí a díky tomu, že nejsou plně na volno nerozkoušou kabely a tak. Je jich spousta typů, takže si může vybrat i vzhled. A kupovala bych od nějakého domácího chovatele, ne ze zverimexu. Ty domácí jsou méně nemocní.
Jako další alternativu bych doporučovala potkana, to jsou super chytré potvůrky a už docela parťáci :)

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 26.01.17 13:08

Zeptala bych se kluka, to je základ. Nerozhoduj ty, jenom koriguj pokud by chtěl fakt blbost. Třeba krajtu nebo tak :D

Jinak do paneláku je fajn křeček, morče atd. ale dělají dost hluk. Tiché zvíře jsou třeba hadi, taková užovka je hezká a nenáročná. Ale pokud je kluk citlivka tak to krmení je drsnější. Já jako malá na ty nebohé myšky nemohla koukat. Případně jiné plazy.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 13:08

Asi bych se jej hlavně zeptala :)
My jako děti měli želvy, křečky, morčata, králíka a činčilu.. ještě je fajn potkan, toho si dcera zamilovala u mého bráchy doma.

nisale
Stálice 56 příspěvků 26.01.17 13:09

Saatine
Morce me taky napadlo. Co vsechno potrebuje?

dadulam
Kecalka 396 příspěvků 26.01.17 13:10

Tak v 7 letech už ví jaké by chtěl zvířátko. My bydlíme v bytovce a mám také 7 letého kluka a máme psa, papoušky, želvu a rybičky. Je toho hodně, my jsme blázni. :mrgreen: Malej má nejradši psa a z papoušků nic moc nemá, protože my je chováme v párech, takže na mazlení moc nejsou a želvu jsem chtěla hlavně já. Tak z tý je nadšenej spíš na jaře, když jí vezmeme ven na pampelišky. O rybičky se stará sám a občas se na ně dívá, ale taky nejsou na mazlení.

Takže bych byla pro křečka, morče nebo králíčka. Dají se ochočit. Můžeš se s nima pomazlit a nejsou moc nároční. Já jsem se bohužel křečků a morčat musela vzdát, protože jsem na ně začala být alergická. Ale například na džungaráčky nedám dopustit. Měli jsme fakt mazlíky.

AstraG
Závislačka 4387 příspěvků 26.01.17 13:10

Měli jsme morčata a králíky - obě zvířátka byli fajn. Nenáročná. Pak klasika pes, kočka, andulka. Nebo želvy, ježci :)

Příspěvek upraven 26.01.17 v 13:12

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 26.01.17 13:11

Kluk neřekl, jaké zvíře by radši chtěl sám? Pokud křečka - ten v noci dělá binec a lítá po kleci. Morče v noci je v pohodě a spí nebo se nažere a není takový jako křeček. A rozhodně o mnoho víc přítulné je morče a naučí se i poslouchat na jméno a naučí se i různé věci.

nisale
Stálice 56 příspěvků 26.01.17 13:12

Maly chce nejakou jesterku, jenze ja o Tom nic nevim a hlavne, co s jesterkou, neda se s tim pomazlit. Krysa je tez pry super, ale ja bych s tim bojovala. :think:

nisale
Stálice 56 příspěvků 26.01.17 13:13

Slysela jsem ze dzungaraci kousou??

Icestar
Závislačka 4171 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 13:16

@nisale Pokud se koupí ve zverimexu, tak ano. Domácí zvířátka pořizovat jedině u chovatele!

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 13:17
@nisale píše:
Saatine
Morce me taky napadlo. Co vsechno potrebuje?

No co, svůj prostor. Většinou jsou takové plastové klece nebo akvárka, svůj domeček na schování. Teď nevím jestli i běhací kruh, ale myslím, že zrovna morče ani ne. Ale rádo kouše, takže něco na kousání, jinak se vrhne na domeček a tak. Pak krmnou směs pro morčata, čerstvé ovoce i zeleninu, pítko. A podestýlka, my jsme používali pyliny i seno, pyliny jim lezou do očí.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 13:19
@nisale píše:
Slysela jsem ze dzungaraci kousou??

Hlavně si je nepomazlíš, jak jsou maličkatí

xammy
Kecalka 461 příspěvků 26.01.17 13:22

Ja mela sklipkana, jsou super, nenarocni, heboucky, akorat nejsou na mazleni :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama