Domecek ES seriozni firma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 22:33
Domecek ES seriozni firma?

Ahojky holky :) chci se vas zeptat jake mate zkusenosti s ekonomickou stavbou? =ES. Vite objednala jse si katalog a strasne moc semi libi nulova hotovost. Mame jedno dite a nix nasetrenyho ale chtely bysme vlastni dum.. no jsem na materske a muj normal pracuhe dohromady mame tak cca 20 tis. Tak chci se zeptat jeto fakt seriozni firma? Cetla jsem recenze na strankach a divila se vetsina negat. dekuji moc za odpovedi :srdce:

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3342 příspěvků 05.02.19 22:42

Jo taky se mi hrozne libila nulova hotovost a nebo chytry najem.Tak jsme sli s nimi na schuzku a ani jedno nebylo tak jak rikaj.Ve vsem byl hacek.

Šarlota4
Extra třída :D 10463 příspěvků 05.02.19 22:46

Mrkni na Cerne ovce, je tam nekolik reportazich o ES. To mluvi za vse. Jinak s vasimi prijmy nemate sanci dum utahnout tak jako tak. I kdyby vam ho fakt postavili.

Sariku
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 22:49

Kamarádi s nimi stavěli a naprostá katastrofa. Stavba se protáhla asi o rok, neustále se muselo něco předělávat, protože se nedrželi stavebních plánů. Problémy s dělníky, domluva problematická… Takže fakt radši ne.

Gabri.ela.ela
Kecalka 109 příspěvků 05.02.19 22:58

S příjmem 20tisic nemůžete chtít stavět. To je vražda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 23:09
Zakladatelka :

Moc vam dekujii holky.. mrzi me ze to jinak nejde ale hypoteku nam nedaji kdyz nemame ani kačku nasetrenou ze ? :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 23:30

Stále jsou způsoby jak to obejit, ale to pouze s opravdu dobrým finančním poradcem. S vaším příjmem je to ale nereálné… Aby mělo vůbec smysl o hypotéku zadat, svůj příjem musíte minimálně zdvojnásobit… Ovšem bez jediné „kacky“ to nejde. Kolem vyřízení hypotéky a koupě nemovitosti je spoustu poplatku (odhadce, realitní kancelář, katastr…)

Victoria1988
Kecalka 216 příspěvků 06.02.19 00:09
@Anonymní píše:
Ahojky holky :) chci se vas zeptat jake mate zkusenosti s ekonomickou stavbou? =ES. Vite objednala jse si katalog a strasne moc semi libi nulova hotovost. Mame jedno dite a nix nasetrenyho ale chtely bysme vlastni dum.. no jsem na materske a muj normal pracuhe dohromady mame tak cca 20 tis. Tak chci se zeptat jeto fakt seriozni firma? Cetla jsem recenze na strankach a divila se vetsina negat. dekuji moc za odpovedi :srdce:

S vašim příjmem to snad ani nejde žít v najmu. To je tak na pokojíček u rodicu max.
Jak můžete myslet na dům? Dům je luxus a ne nemůže ho mít v ČR každý.
ES jsou dobra firma a většina problému a pomluv je dana lidmi,kteří mermomocí chtěli domeceeeeek,ale pak samozřejmě jim žádná banka nepůjčila a oni přišli o zálohu kterou si půjčili někde od Cofidisu.
Lidé co mají normální příjem jsou s hypotékou od ES spokojeni. Zkušenost z rodiny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >