Reklama

Domeček na palandu - vyztužení spodní části okna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 12.01.11 15:36
Domeček na palandu - vystužení spodní části okna

Prosím o radu.Nechala jsem si ušít domeček na palandu.Mám tam na dvou částech okna,ale potřebovala bych je ve spodní části ničím vystužit.Jednak se to prověšuje a malej se mi za to zavěsí a já se bojím, že to v tech rozích urve.Nevíte někdo, čím by se to dalo vystužit.Díky ta tipy.

Reklama

Reakce:

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 02.02.11 09:12

Napadlo me do okna udelat kriz z prouzku latky nebo provazu, tim by se to zpevnilo a malej vy se nemohl do okna povesit…

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 02.02.11 09:24

Tak na rohy bych našil takovou tu textilní napodobeninu koženky (nevím jak se to jmenuje) a po obvodě okna bych ušil dodatečně tunýlek a do něj zasunul svářečský drát , nejlíp nerezový. Ten můžeš prát společně s domečkem a nešpiní od rzi. Případně ten drát po obvodě jenom uchytit do našitých poutek. Ale kvůli tuhosti by měl být drátem olemovaný celý obvod okna.
Svářečský drát můžeš koupit v metrových a dvoumetrových délkách ve svářečských potřebách. Na toto bych doporučoval průměr 3,15 milimetru (nebo pokud je okno menší, stačí průměr 2,5 milimetru). Důležitý je i materiál drátu - nejlepší bude asi ocel s označením číslem 1.4301 (je to vyražené na té „placaté“ části drátu). Korozně odolnější je ocel 1.4571, ale ta je šíleně drahá… :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >