Domeček na palandu - vyztužení spodní části okna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 13.01.11 15:24
Domeček na palandu - vystužení spodní části okna

Prosím o radu.Nechala jsem si ušít domeček na palandu.Mám tam na dvou částech okna,ale potřebovala bych je ve spodní části ničím vystužit.Jednak se to prověšuje a malej se mi za to zavěsí a já se bojím, že to v tech rozích urve.Nevíte někdo, čím by se to dalo vystužit.Díky ta tipy.

Reakce:
Aklama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.11 10:44

Ahoj, mam take po domacku sity domecek. Nahore je provlecena pevna stuha (neco jako popruh na stehovani jen uzsi) a ta je jeste obmotana mezi rostem. Aby se domecek nahore neprovesoval, tak jsem tam nasila tkalouny a ty take uvazala k rostu (uzliky nahore k matraci). Domek bez problemu unese moji vahu, tak si myslim, ze mala nema sanci jej sundat, kdyz si jej splete s houpackou. Dole je jen nekolikrat zalozena a ohnuta latka, ktera dodava domecku tezkost, aby visel dolu (nebo kamaradka dovnitr vsila olovena zavazicka ze svihadla). Kdyz se domek znehybni stuhou ke koberci nebo vlozenym drevem, tak je to o detsky uraz :( Takhle steny nezbedu hned vyplivnou ven a v klidu je to domecek jak se patri.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >