Reklama

Domeček na palandu - vyztužení spodní části okna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 13.01.11 15:24
Domeček na palandu - vystužení spodní části okna

Prosím o radu.Nechala jsem si ušít domeček na palandu.Mám tam na dvou částech okna,ale potřebovala bych je ve spodní části ničím vystužit.Jednak se to prověšuje a malej se mi za to zavěsí a já se bojím, že to v tech rozích urve.Nevíte někdo, čím by se to dalo vystužit.Díky ta tipy.

Reklama

Reakce:

Aklama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.11 10:44

Ahoj, mam take po domacku sity domecek. Nahore je provlecena pevna stuha (neco jako popruh na stehovani jen uzsi) a ta je jeste obmotana mezi rostem. Aby se domecek nahore neprovesoval, tak jsem tam nasila tkalouny a ty take uvazala k rostu (uzliky nahore k matraci). Domek bez problemu unese moji vahu, tak si myslim, ze mala nema sanci jej sundat, kdyz si jej splete s houpackou. Dole je jen nekolikrat zalozena a ohnuta latka, ktera dodava domecku tezkost, aby visel dolu (nebo kamaradka dovnitr vsila olovena zavazicka ze svihadla). Kdyz se domek znehybni stuhou ke koberci nebo vlozenym drevem, tak je to o detsky uraz :( Takhle steny nezbedu hned vyplivnou ven a v klidu je to domecek jak se patri.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >