Domeček pro panenky (odkaz) - máte tento doma? Jaký je?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
225
10.11.21 09:18

Domeček pro panenky (odkaz) - máte tento doma? Jaký je?

Zdravím dámy,
snad nevadí pravidlům, že dám přímo odkaz? Pořád sháním nějaký domeček s panenkami a ideálně i příslušenstvím, abych nemusela pořád něco dokupovat a dát za to majlant :D a ten co jsem měla vybraný se mi zdá na výšku malý… takže, koukala jsem na tento - https://www.eprodoma.cz/…y-136-dilku/ - máte ho někdo doma? Jak vypadá v reálu? Je aspoň trošku hezký?
Nebo dáte prosím někdo tip na domeček pro panenky, který má na výšku aspoň 30cm, má k sobě příslušenství a vyjde tak do 1000-1200kč?
Děkuji předem za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1682
10.11.21 09:33

@LaVoisin No není to teda úplně můj styl. V této cenové hladině se myslím pohybuje dřevěný od Little Dutch a je moc krásný a bytelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
10.11.21 09:35

Lidl má krásný dřevěný domeček, vždycky před Vánoci je v nabídce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
10.11.21 10:15

Jjj, taky se přimlouvám za Lidl, dceři jsme kupovali a je fakt krásný! Na tyhle plastáky bych se vykákla, pááááč to nic nevydrží :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.21 10:16

Dcera dostala od této značky podobný, vidím, že i nábytek a postavičky jsou tu stejné. No…darovanému koni na zuby nekoukej…ale strašný, vydržel rok a letěl. Domeček jako celek vydržel, ale nábytek křehký, postavičky ošklivé, blbě namalované…zkrátka za tu cenu nelze čekat zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
10.11.21 11:46

Taky mame domeček z Lidlu, je fajn, cenově myslím ze okolo těch 1200.
Dcera ho dostala loni a nadšena, je hodně populární, videla jsem ho u víc kamarádek, tak myslím ze s tím neslapnete vedle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
10.11.21 13:16

Ten Lidlovský je hezký, ale musí se dokupovat nábytek atd. a už teď je na webu vyprodaný :nevim: @Any9 @TeSudička @Lucie008

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
10.11.21 13:18

@Dobrej_tym Ten je také moc pěkný, ale dražší :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
10.11.21 13:22

@TeSudička @Any9 @Lucie008 Tak máte pravdu :D já viděla jen ten menší, prázdný, pravda - ten větší je i vybaven a vypadá to super, děkuji za tip :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
10.11.21 13:31

Ahoj já využijí téhle diskuze, sháním za rozumnou cenu šatnu pro bárbiny nebo něco podobného na co by se dali pověsit ramínka se šatičkama. Nabízí to sice ale jsou to ty pochybné weby. A nebo mají dost drahé. Ramínka mají 8 cm, a většinou ty šatny nemají takovou hloubku, když se mi něco líbilo. Klidně i s druhé ruky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
10.11.21 13:34

Holky akorát já mám problém… my budeme vyrábět holce domeček pro panenky
barbie, ale až tak za 2 roky - velký, tak jsem chtěla na „přechodnou dobu“ něco menšího, zas by mi bylo líto koupit ten krásný z lidlu za ty peníze abych ho pak „nahradila“… :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
10.11.21 13:40

Nemá tedy někdo tento? https://www.levnedarecky.cz/…pro-panenky/ to byla moje první varianta, ale přijde mi mrňavý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
11.11.21 01:05

Holky, co máte ty domečky z Lidla - pro jak velké panenky jsou? 15 cm už je asi moc, co? Díky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
11.11.21 18:38
@LaVoisin píše:
Nemá tedy někdo tento? https://www.levnedarecky.cz/…pro-panenky/ to byla moje první varianta, ale přijde mi mrňavý…

Něco podobného má dcera pro LP vždy si hrála u stolu, vydržel, ale ona je na hračky opatrná… Na panenky je opravdu lepší dřevěný, máme takový otevřeny i se střechou a s tím si něco vyhrála…přimlouvám se za ten z Lidlu… Jo, ještě máme lego Duplo domek a ten je taky super… Ale cena celkem vysoká, ale zase je nezničitelný a má více využití… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
29.11.21 12:20

V Lidlu mají ode dneška nebo od čtvrtku kuchyňku v nabídce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat